Originalūs sprendimai: kaip integruoti hamaką į būsto interjerą

Hamakas mums asocijuojasi su sodu ar terasa, tingiais vasaros vakarais, jaukiai supantis medžių pavėsyje su knyga. Tačiau, pasirodo, hamaku galima džiaugtis ne tik lauke – jam vietą galima atrasti ir viduje.

Paprasčiausius medžiaginius hamakus lengvai galima pakabinti net ir nedideliame kambaryje. Tereikia numatytoje vietoje pritvirtinti kabliukus, kurie atlaikytų žmogaus svorį, ir hamaką pasikabinti tada, kai norisi jame atsipūsti, o kai jo nebereikia – nuimti, kad netrukdytų.


Keletas idėjų, kurias nesunkiai galite įgyvendinti:


1. Virvinio tinklo hamakas gali sukurti jaukumo, atsipalaidavimo atmosferą ne tik sode tarp obelų, bet ir tapti originaliu svetainės interjero akcentu. Jei patalpa tokia funkcionali, kad joje yra atviros lubų sijos, ant jų ir patogiausia kabinti hamaką.


2. Hamakas gali suteikti daug džiaugsmo vaikams, tad jį galima pakabinti vaikų kambaryje – toje kambario vietoje, kuri tuščiausia. Tačiau reikia patikrinti, ar kambario lubos tinkamos, kad galima būtų pritvirtinti kablius, ant kurių kabinsite hamaką.


3. Hamakas iš ryškaus audinio gražiai atrodo šviesiame interjere. Pakabinkite jį tame svetainės kampe, kur yra poilsiui skirtas fotelis – sukursite visą poilsio zoną.


4. Vienas iš medžiaginio hamako pranašumų prieš tinklinį – į medžiaginį hamaką lengviau atsigulti ir jame patogiau ir jaukiau gulėti, nei tinkliniame hamake.


5. Kambario kampe vietoj supamojo krėslo galima pakabinti sėdimą hamaką, ypač jis tinka prie aukštų lubų ir senų, jūros nuskalautų rąstų – tai jaukiam poilsio kampui suteikia natūralumo, gamtos įspūdį.


6. Idealiausiai hamakas tinka studijos tipo bute, kuriame yra tvirtos medinės sijos. Ir sijas panaudosite praktiškai, ir hamakas kabės ant tikrai patikimo pagrindo.


7. Tačiau jei kambaryje nėra vietos hamakui – ne bėda! Išskirtiniu interjero elementu gali tapti supamasis krėslas, pakabintas ant tvirto metalinio stovo. Toks krėslas patogus dar ir tuo, kad jį galima pernešti ten, kur tuo metu norisi sėdėti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis