4 patarimai, kaip susikurti darbo zoną namuose

Šiandien žmonės, dėl vienų ar kitų priežasčių, vis dažniau renkasi darbą iš namų. Darbas namuose suteikia unikalią galią būti savo laiko šeimininku. Tokio pobūdžio darbas suteikia šansą dėlioti prioritetus sau patinkančia tvarka, slepia ir nedidelį pavojų aptingti ir nenudirbti visų darbų iki pat galo. Tam, kad dirbant iš namų nuolat jaustumėtės produktyviai ir motyvuotai nusiteikę, stilingas namų biuras – puiki išeitis. Pristatome 4 baldus, kurių užteks jūsų svajonių ofisui sukurti.

Praktiškas darbo stalas. Darbo stalas – jūsų namų biuro šerdis, todėl didžiausią pinigų sumą investuokite būtent į jį. 3 dalykai į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi stalą yra šie: tinkamas dydis, funkcionalumas ir vizualus patrauklumas.

Dydis: atsižvelgdami į tai, koks yra jūsų darbo pobūdis, nuspręskite ar jums užteks nedidelio, nešiojamąjį kompiuterį talpinančio stalo, didesnio stalo su vieta spausdintuvui, o gal rankų darbo braižymo stalo. Funkcionalumas: pagalvokite ar stale jums bus reikalingi stalčiai, kiek ir kokio gilumo jų reikėtų. Vizualūs bruožai: stalą derinkite prie bendros namu interjero temos. Svarbūs vizualiniai bruožai į kuriuos verta atkreipti dėmesį – medžiaga, spalva bei tekstūra.

Shutterstock nuotr.

Patogi bei stilinga kėdė. Kėdė – funkcionalus darbo zonos baldas, pasižymintis patogumu. Kuriant šios erdvės interjerą, patartina kėdę rinktis unikalaus dizaino, tokiu būdu ją padarant centriniu interjero akcentu.

Shutterstock nuotr.

Pirkdami šį baldą atkreipkite dėmesį į medžiagą, tekstūra ir kaip ši dera su likusiu interjeru, o svarbiausia – įsitikinkite jos patogumu.

Shutterstock nuotr.

Šviestuvas. Pasirūpinkite, kad jūsų darbo erdvė būtų gerai apšviesta. Šviesos svarba yra neįkainojama, ji energizuoja bei darbingai nuteikia. Namų ofiso erdvėje paprastai yra derinami trys apšvietimo tipai: natūrali šviesa patenkanti iš lauko, bendras apšvietimas (pakabinamas arba lubose įtaisytas šviestuvas) ir akcentinis, sukoncentruotas į vieną tašką – stalinis šviestuvas.
Shutterstock nuotr.

Sandėliavimo baldai. Kad darbo zonoje jaustumėtės gerai, be galo svarbus yra tvarkos ir organizuotumo palaikymas. Netvarka kuria vidinę įtampą, todėl švariai ir erdviai darbo vietai palaikyti bus reikalingi sandėliavimo baldai. Tam gali tikti įvairios atviro tipo lentynos arba uždara komoda.

Daugiau patarimų galite rasti Dekorama.lt puslapyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis