Svajingas namų favoritas – kabamasis krėslas

Ruduo – pats metas sukurti dar daugiau galimybių atsipalaiduoti ir ilsėtis namuose. Siūlome puikią idėją – kabamuosius krėslus. Šis nuostabus baldas, kilęs dar iš senovės majų laikais išrastų hamakų, ne tik suteiks svajingų potyrių, bet ir taps išskirtiniu interjero akcentu, dėl kurio varžysis visi šeimos nariai. Be to, bent trumpam nukels ir į vasaros prisiminimus.

Daugiau nei prieš tris tūkstančius metų majų sugalvoti kabamųjų krėslų pirmtakai hamakai iki šių dienų išliko patyrę įvairių formos ir paskirties transformacijų. Dizaineriai ir baldų gamintojai siūlo nesuskaičiuojamą daugybę įvairiausių jų modelių: šie poilsio baldai gaminami iš skirtingų medžiagų, pradedant natūralaus pluošto tradiciniais pinučiais, mediena ir baigiant plastiku, jiems suteikiama netikėtų formų – nuo įprasto hamako iki „kosminių“ objektų, tačiau visi jie turi šį tą bendro – yra funkcionalūs, žaismingi ir universalūs. Bet kurį modelį nesunkiai pritaikysite norimoje namų erdvėje – jie tiks svetainėje, vaikų kambaryje ar lauko terasoje ir bet kuriuo atveju taps nepamainoma vieta svajingai sūpuojantis atsipalaiduoti.


„Moroso“ kabamasis krėslas „Tropicalia Cocoon“, išsiskiriantis kampuota forma bei ryškiomis vaivorykštės spalvomis, subtiliai susieja modernumą ir egzotiką, todėl jį pritaikysite ir kurdami ekstravagantiškos svetainės interjerą, ir linksmą vaikų kambario aplinką. Ryškiaspalvis baldas akį ypač trauks įkomponuotas baltame minimalistiniame fone.

Shutterstock nuotr.

Atminkite! Ieškodami tinkamos vietos kabamajam krėslui, atminkite, kad aplink jį turi likti pakankamai vietos sūpuotis – ne mažiau kaip 50 cm iš visų pusių. Jei namie trūksta erdvės, išnaudokite laisvus perėjimo plotus ir durų angas, taip pat puikiai tinka vieta po antresole – ant perdangos sijų krėslą bus lengviau pritvirtinti.

Shutterstock nuotr.

Svarbu! Kabamasis krėslas neabejotinai taps namų favoritu, todėl svarbu gerai jį pritvirtinti. Atsižvelgiant, ar lubos medinės, cementinės ar gipskartonio, būtina parinkti tinkamo dydžio ir stiprumo kablį bei kitas tvirtinimo detales. Jei neturite panašaus darbo įgūdžių, būtų protingiau jį patikėti profesionalams.

Tarp seno ir naujo. Natūralaus pluošto virvelių pynučiai vėl madingi. Unikalus senovinis pynimo būdas ir universali gamybos medžiaga leidžia jiems suteikti norimą formą – nuo tradicinio krėslo su išnertais ornamentais iki modernaus virvelių kiaušinio. Iš virvių išmezgami raštai dera ir laisvo stiliaus užmiesčio sodyboje,ir šiuolaikiniuose miesto apartamentuose, o jauki natūralios medžiagos faktūra, su sena tradicija siejamas gamybos būdas baldui suteikia tam tikrą pridėtinę vertę. (Gamintojo „Impressionen Living“ iš virvelių nertas bohemiško stiliaus kabamasis krėslas).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis