7 dekoro aksesuarai, kuriais namus tinka puošti visais metų laikais

Kalėdinės tematikos pagalvėlės, pavasariu dvelkiančios užuolaidos, jūros tematikos aksesuarai skirti atostogų aurai sukurti namuose vasarą, rudeniška nuotaika užkrečiantys megzti pledai ir t.t. – tai sezoninės dekoro detalės, kurios papildo namus savo žavesiu atitinkamu metų laiku. Tačiau minimalizmo mėgėjams toks dekoro detalių kaupimas gali pasirodyti nepraktiškas, tad parinkome 7 aksesuarus, kuriais namus tinka puošti ištisus metus.

Neutralus pledas. Neutralios spalvos (pvz., kreminės arba pilkos), minkštos tekstūros pledas namuose puikiai atrodo ištisus metus. Tai yra universali dekoro detalė, kurią galima pernešti iš vienos vietos į kitą.


Shutterstock


Juo galima pridengti lovą, paminkštinti sofą, išsinešti į terasą ir pan. Tad tai yra idealus aksesuaras minimalisto namams.


Shutterstock


Pintas krepšys. Laikantis minimalizmo principų, be galo svarbi yra funkcinė daikto paskirtis. Vienas itin funkcionalių dekoro elementų – pintas krepšys. Tokie krepšiai ne tik vizualiai pagyvina interjerą savo forma, bet ir talpina įvairiausius daiktus. Pavyzdžiui, pintame krepšyje žiemą galima laikyti malkas, o vasarą paplūdimio reikmenis ir pan.


Shutterstock


Aukšta stiklinė vaza. Gyvi augalai yra puikus būdas į interjerą perkelti dalelę atitinkamo metų laiko. Tad verta įsigyti aukštą stiklinę vazą, kurioje žiemą galima pamerkti eglės šaką, pavasarį – pradedančią sprogti šakelę, pavasarį ir vasarą – šviežių gėlių puokštę ir pan.


Shutterstock


Šviečianti girlianda. Lempučių girliandos gali sukurti ypatingą, magija dvelkiančią atmosferą, todėl jomis namus verta puošti ne tik žiemos švenčių metu. Įsigijus lemputes, kurios tinka ir patalpoms ir laukui, jomis galėsite puošti bet ką: miegamojo lovos galvūgalį, valgomojo stalą, terasą ir t.t.


Shutterstock


Dekoratyvus indas. Didelis, ne itin gilus indas yra dar vienas visiems metų laikams tinkantis interjero dekoro akcentas. Jame galima eksponuoti įvairius sezoniškumą simbolizuojančius niekučius. Žiemą į jį galima suberti kankorėžius bei kalėdinius žaisliukus, rudenį – riešutus, visais metų laikais jame puikiai atrodys vaisiai ir pan. Geriausia rinktis neutralios spalvos dubenį, kuris puikiai atrodys ištisus metus.


Shutterstock


Gilios stiklinės žvakidės. Stiklinės žvakidės yra universalus aksesuaras, kurį galima laikyti namuose arba išnešti į balkoną bei terasą. Dėl paprasto tokių žvakidžių dizaino, jas vasarą galima dekoruoti akmenėliais bei kriauklėmis, rudenį – cinamono lazdelėmis, žiemą – eglių šakelėmis arba kankorėžiais.


Shutterstock


Avikailis. Nesvarbu, ar naudojate jį kaip kėdės užklotą, ar kaip kilimėlį prie miegamojo lovos, avikailis yra jaukus interjero aksesuaras, kuris gali sušildyti bet kurią vietą, į kurią jį padėsite.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis