Pokyčiai per savaitgalį: purpurinis terasos įvaizdis

Vasarą progų susiburti artimiesiems ir draugams uždera kaip niekuomet daug, o galimybė švęsti gamtoje įkvepia išlaisvinti rutinos įkalintą vaizduotę. Ir nereikia nei didelių investicijų, nei ypatingo darbo – žydinčių augalų parūpina gamta, ryškiaspalvės staltiesės tik ir laukia, kada bus ištrauktos iš komodos stalčiaus ir pravėdintos gaivaus vėjo gūsių, o galimybė nupinti gėlių girliandų suteikia nesumeluoto vaikiško džiaugsmo.

Įrengti lauko svetainę smagiai pasibūti namo kieme ar sodyboje iš tiesų daug paprasčiau, nei namuose, nes nėra būtinybės derinti stalo serviruotės stiliaus prie interjero, o staltiesės – prie baldų apmušalų.


Gamta derina spalvas taip žaismingai, kad norom nenorom norisi ją pamėgdžioti. Ir net nebūtina ryškiomis spalvomis dažyti baldų ar sienų. Kad poilsio vieta atrodytų linksmai ir primintų vasarišką gėlyną, vienas svarbiausių elementų yra spalva – ji visų pirma krenta į akis. Jei stalui serviruoti ir aplinkai puošti naudosite skirtingo ryškumo vienos spalvos atspalvius, kompozicija visada atrodys stilingai.


Vida Press


Violetinė spalva – tarpinė tarp mėlynos ir raudonos, todėl yra ir rami, ir džiaugsmingai energinga. Spalvų terapijoje ji laikoma įkvepiančia, o gamtoje iš tolo švieste šviečia nesuskaičiuojamais atspalviais – nuo tamsiai alyvinio iki skaisčiai purpurinio.Šventišką nuotaiką kuria daug kas, skintų gėlių puokštės – taip pat. Bet ir jos turi atitikti visus svarbiausius vadinamojo gero dizaino reikalavimus: traukti akį tekstūrų įvairove, proporcinga kompozicija, dinamikos pojūčiu ir tinkamai parinktomis spalvomis. Taurės ir vazelės su augalais nekonkuruoja, kai akį džiuginančios skaidraus stiklo ir puokščių spalvos yra harmoningai suderintos.


Namuose šventinę nuotaiką sukuria stalo serviruotė. Lauko poilsio vietai galioja ta pati taisyklė. Purpurinių atspalvių pliūpsnius padeda suvaldyti sodri lėkščių spalva – tamsūs jų atspalviai šiuo metu ant bangos, ir nieko keista, kad kyla noras atnaujinti indų „kolekciją“. Pasižvalgius parduotuvėse nuolaidų, tai nesunkiai įgyvendinama.


Vida Press


Lauke laikoma druska ar cukrus greit sudrėksta: suberti juos į dekoratyvius mėgintuvėlius – originalus ir praktiškas sprendimas. O vasarai pasibaigus tokiuose indeliuose labai patogu laikyti augalų sėklas.


Vida Press


Pasikartojantys elementai sustiprina įspūdį ir sukuria vientisą puošybos stilių: tokių pat augalų padėliokite įvairiose vietose. Įdomiai atrodo kompozicija iš kelių puokštelių nedidelėse vazelėse – smagu, jei jos originalios, išlankstytos iš dovanų popieriaus. Puokštelės trumpaamžės, dekoruoti stalą reikia tik prieš sėdant prie stalo, tačiau dėmesys kiekvienam svečiui atperka viską.Gėlės tokios pačios, „vazos“ idėja – genialiai paprasta.


Vida Press


Komponuodami puokštę nepamirškite ir kvepiančių gėlių, kad pasimėgautumėte svaigiu jų aromatu. Jis nuteiks jausmingai ir čia susirinkusius svečius. Gardžiai kvepia ne tik jazminų ar alyvų krūmai, bet ir gvazdikėliai, kvapieji pelėžirniai, laibeniai, leukonijos, dyvinukės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis