15 nebrangaus dekoravimo gudrybių, kurias dažniausiai pamirštame

1. Susikurkite vietų susidėti daiktams.


Kad ir kaip dailiai dekoruoti jūsų namai, svarbiausias jūsų dizaino elementas – organizuotumas. Pastatykite stalą, lentynas ar spintelę – ta nebrangus būdas sudėti įvairius daiktus, kad jie nesimėtytų viešai.


Shutterstock


2. Pasigaminkite galvūgalį.


Lovų galvūgaliai – puikus formos ir funkcionalumo derinys, jį galima gaminti iš įvairiausių medžiagų – medžio su metalo intarpais, spalvingos drobės ir t. t. Suteikite savo miegamajam originalumo – patys sukurkite galvūgalį, kuris įrėmins erdvę ir suteiks toną visam dekorui.


3. Tegu baldai turi dvejopą paskirtį.


Jei norite sutaupyti pinigų ir namuose maža vietos, dalis baldų gali turėti keleriopą paskirtį. Pavyzdžiui, įsigykite ar pasidarykite sofą su viduje įmontuota dėže daiktams susidėti. Arba iš čiužinių galima padaryti žemas sofas, ant kurių prireikus galės miegoti svečiai.


Shutterstock


4. Efektyviai suskirstykite erdvę.


Didelę erdvę galima atskirti į mažesnes erdves pigiai ir paprastai – lentynomis, meno kūrinais.


Shutterstock


5. Daugiau apšvietimo.


Nuostabus dizainas nieko vertas, jei jo nesimato, o apšvietimas – nebrangus būdas paversti tamsų kambarį šilta, jaukia vieta. Uždėkite senai lempai naują gaubtą, galite jį įdomiai nudažyti. Jei norisi ko įdomesnio, galite pakabinti nuo lubų cilindrus su lempomis viduje.


6. Siūkite patys.


Sutaupysite nemažai pinigų, jei patys pasisiūsite pagalvėles ant lovos, užuolaidas, miegamojo lovos užtiesalą.


Shutterstock


7. Pasiūkite kilimą.


Galite nusipirkti kelis patinkančius kilimėlius ir pasiūti iš jų didelį kilimą. Arba galite įsigyti kiliminės dangos likučių ir iš jų susiūti kilimą.


8. Atnaujinkite spintų duris.


Nuobodžias spintų duris galima atnaujinti – pavyzdžiui, ant senų veidrodžių galima užtraukti medžiagos. Sena spinta gali virsti tikru meno kūriniu.


9. Atnaujinkite lubas.


Nepamirškite „penktos“ sienos – lubų. Nudažykite lubas įdomia, netikėta spalva, įrenkite įdomesnį apšvietimą, paįvairinkite jas dekoracijomis – kambarys iš karto atrodys įdomiau.


10. Paieškokite įdomių smulkmenų, baldų.


Galite įsigyti padėvėtų baldų – jie tikrai prieinami, tereikia skirti laiko ir paieškoti tinkamo baldo savo namams.


Shutterstock


11. Atnaujinkite senus baldus.Atnaujinkite senus, nusidėvėjusius baldus – prisukite naujas rankenėles stalčiams, nudažykite spintą ir pan.


12. Pagražinkite eilinius baldus.


Eilinius baldus galima įdomiai pagražinti, neišleidžiant krūvos pinigų. Ant spintelių galima priklijuoti lipdinių, stalčiams prisukti įdomesnių rankenėlių – baldai atrodys taip, tarsi keliaujantys iš kartos į kartą.


Shutterstock


13. Nesudėtingi būdai praplėsti erdvę.Lubos atrodys aukštesnės, jei kursite baldais vertikalias linijas – pavyzdžiui, šviestuvus galima pastatyti ant aukštų, siaurų spintelių. Langai atrodys didesni, jei naktines užuolaidas pakabinsite aukštai ant sienos.


14. Įrenkite kambarį kokia nors tema.


Paprastas, nebrangus būdas stilingai įrengti kambarį – pasirinkti kokią nors temą, pvz., jūros – pakaks, melsvos spalvos, vienos kitos detalės, suvenyro.


Shutterstock

15. Pirkite baldus mažose parduotuvėse.


Užuot ėję į didelę baldų parduotuvę, paieškokite mažų baldų parduotuvių – jose įsigysite įdomesnių baldų už prieinamą kainą.


Shutterstock


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis