Baldai iš metalo ir kiti kalvystės stebuklai

Šiuolaikiniai kaldinto metalo baldai yra kalvio, dirbančio šalia karšto žaizdro ir tuo pačiu metu atliekančio dizainerio vaidmenį, kūrinys. Ypač svarbu, kad daiktas būtų originalus. Pasaulis išgyvena antrą kalvystės amato gimimą. Kaldinto metalo baldai šiais laikais būna skirti ne tik užmiesčio dvarams, bet ir paprastiems miesto butams.

Nemanykite, kad metaliniai baldai yra griozdiški, sunkiai pakeliami daiktai. Atvirkščiai, jie siejasi su dailumu, prabanga ir linijų grakštumu. Tik pažvelkite į jų ažūrą! Neįtikėtina, kad tokie baldai sudaro lengvumo įspūdį, o interjerai su kalvystės elementais atrodo labai erdvūs.

Grakščios lentynėlės, kėdės, staliukai ir lovos – praėjusių amžių metalinis kasdienio gyvenimo grožis atėjo ir pas mus.

Kas tinka namams?

Įgudęs kalvis iš metalo gali nukalti beveik viską, pradedant smulkiomis interjero puošmenomis ir baigiant stambiais eksterjero gaminiais. Jūsų prieškambario veidą gali pakeisti kaldinto metalo dėklas skėčiams, batų lentynėlė, drabužių kabykla ar sieniniai metaliniai kabliukai, darbo kampelį - kaldinto metalo staliukas ar popieriaus lapų laikiklis.

Savito stiliaus jūsų kambariui gali suteikti gatvės žibinto formos šviestuvas: pakabinkite ant sienos paveikslą, kuriame panašūs žibintai pro lietų apšviečia Paryžiaus gatvelę, ir jūsų romantiškas kampelis užbaigtas!

Dizaineriai kaldintą metalą derina su įvairiais elementais ir detalėmis iš rotango ar bambuko. Metalas yra natūrali medžiaga, galinti papildyti virtinę daiktų ekologiškame interjere, kuriam naudojamas stiklas, akmuo, medžio masyvas ir pan. Iš metalo kaltos sofos ir krėslai derinami su medžiaginėmis pagalvėlėmis, o kaldinti suoliukai – su medinėmis sėdynėmis.

Rankų darbo metalinius baldus galima naudoti kuriant valgomojo ar prabangų miegamojo interjerą. Valgomajame kaldinto metalo kėdės ir stalas primins vasaros pusryčius vasarnamyje, o dailus servetėlių laikiklis ar vaza vaisiams sustiprins šiuos prisiminimus.

Miegamajame kaldintam lovos galvūgalio ažūrui kontrastu taps jūsų patalynės minkštumas, o veidrodis kaldintuose rėmuose suteiks paslaptingumo ir magiškumo.

Tikras ar dekoratyvinis židinys ir žurnalinis staliukas, išradingai inkrustuotas medžiu ar akmeniu, jūsų svetainę pavers mėgstama visos šeimos poilsio vieta.

Vienintelė detalė

Kartais norint atnaujinti įprastą interjerą ir suteikti jam elegancijos, pakanka vienintelio kalvystės dirbinio. Tai gali būti originalus šviestuvas jūsų svetainėje ar ažūrinė lentyna, puošianti jūsų buduarą. Balkono ar lodžijos vaizdą gali pakeisti kaldinto metalo stovai gėlėms, o metaliniai stelažai knygoms jūsų biblioteką pavers šeimos narių ir svečių traukos vieta.

Gražiai ir romantiškai interjere atrodo kaldinto metalo žvakidės, o jei pritvirtinsite jas prie sienų, jūsų būstas taps panašus į paslaptingas senovės pilis.

Atskirai reikėtų paminėti metalines gėles. Jas galima tvirtinti prie sienų arba laisvai „sumerkti“ į vazas. Bet kokiu atveju jos visada trauks dėmesį ir susižavėjimo kupinus žvilgsnius.

Jei visi šie daiktai jums neatrodo pakankamai originalūs, galite paprašyti kalvio iškalti metalinį jūsų giminės herbą ir po to su pasididžiavimu pakabinti jį labiausiai matomoje vietoje!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis