10 praktiškų dovanų jaukioms žiemos šventėms

Dar neturite kalėdinės dovanos artimiesiems? Pats metas suskubti ir išrinkti šį tą, kas bus ir naudinga, ir stilinga. Pamaloninkite brangius žmones, įteikę jiems praktišką ar jaukumą kuriančią dovaną.

Šiltas apklotas pravers tiems, kurie mėgsta vakarais patogiai susirangę fotelyje paskaityti knygą ar išgerti puodelį karštos kakavos. Apklotas - šauni dovana, suteiksianti namams jaukumo. Jei žinote, kas tikrai patinka žmogui, kuriam ruošiatės dovanoti apklotą, dovaną rinkite drąsiai. O jei nesate užtikrintas, ieškokite natūralesnių atspalvių, ramesnių raštų.

Apklotas
Apklotas "Woolmark"
Gamintojo nuotr.


Aromatinės žvakės arba namų kvapai kiekvienuose namuose sukurs šventinę ir malonią aurą. Pasirinkimas platus - interjero dekoro ar kvepalų salonuose rasite įvairiausių aromatų, nuo ambros, levandų iki cinamono ir kitų. Žiemos šventėms ypač tiks aromatinės žvakės, jos ne tik skleis malonų kvapą, bet ir jaukią šviesą.

Shutterstock nuotr.

Tiems, kurie nuolat skuba ir brangina kiekvieną minutę, tiks stilingas laikrodis. Jei ruošiatės tokį dovanoti, atkreipkite dėmesį į žmogaus, kuriam teiksite dovaną, interjerą. Galite panaršyti namų dekoro tinklaraščius, čia rasite būdų, kaip pačiam pagaminti originalų laikrodį.

Laikrodis
Laikrodis "Alandeko"
Gamintojo nuotr.

Padovanokite draugams fondiu rinkinį, tik nepamirškite pridėti ir ingredientų, iš kurių šventinį vakarą būtų galima pasigaminti šį suartinantį užkandį. Šaunus variantas - keramikinis fondiu, skirtas karštam šokoladui. Svečiams bus malonu, kad ne tik įteikėte dovaną, bet ir pasirūpinote desertu.

Fondiu rinkinys
Fondiu rinkinys "Alandeko"
Gamintojo nuotr.

Jei tarp šeimos narių ar draugų turite vyno mėgėjų, padovanokite sūrių ir jiems skirtų peilių rinkinį. Tai praktiška dovana, kuri nedūlės lentynoje.

Shutterstock nuotr.

Ieškote dovanos tiems, kurie dar tik kuriasi naujoje erdvėje? Puiki dovana - interjero dizaino albumas, iš kurio galima pasisemti idėjų naujiems namams.

Shutterstock nuotr.

Dažna merginų ir moterų problema - po namus išmėtyti papuošalai. Padėsite išspręsti šią bėdą, padovanoję papuošalų stovą. Tokių be vargo rasite interjero dekoro salonuose, tačiau neatmeskite galimybės ir pagaminti patys.

Papuošalų stovas
Papuošalų stovas "Menu"
Gamintojo nuotr.


Vyno butelių laikiklis pravers tiems, kurie mėgsta romantiškas vakarienes ar pasisėdėjimus namuose su draugais. Tad dovanodami vyną, pridėkite ir stilingą laikiklį, ar lentynėlę, skirtą keliems buteliams.

Shutterstock nuotr.

Dažno dirbančio žmogaus diena prasideda kavos puodeliu. Kavos aparatas bus tinkama dovana, kuri leis pasigaminti puikų energijos užtaisą. Vis dėlto kokybiškas kavos aparatas yra nepigi dovana, tad jei dovanos biudžetas yra mažesnis, galite padovanoti ir kavavirę.

Shutterstock nuotr.

Šiais laikais kažin ar kas išsiverčia be nešiojamojo kompiuterio. Draugams, kurie dažnai dirba kompiuteriu, o galbūt visuomet nešiojasi planšetę, padovanokite jų stilių atitinkantį dėklą: elegantišką, solidų ar žaismingą. Tačiau nepamirškite subtiliai pasidomėti, kokie kompiuterio ar planšetės, kuriai taikysite dėklą, išmatavimai.

Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis