Belaukiant pavasario – kaip puošti namus žiemą po švenčių

Dauguma mūsų namuose jau nusiėmė šventinius papuošimus ir padėjo į sandėliuką ar spintą kitiems metams, eglutės taip pat jau pradėjo byrėti ir buvo išneštos sudeginti arba laikyti iki pavasario, kai bus pasodintos. Namai po švenčių dabar atrodo kiek tuštoki, kažko trūksta jaukumui. Pasidalinsime idėjomis, kaip papuošti namus šiuo laikotarpiu, kai iki pavasario reikia laukti dar kelis mėnesius.

Šaltasis metas tarsi sukurtas tam, kad galima būtų susisupti į jaukų apklotą ir skaityti, siurbčiojant kvapnią arbatą. Taip leisti laiką daug maloniau jaukiame skaitymo kampelyje, tad kodėl gi tokio neįsirengus ant palangės?

Tokioje vietoje galima įsikurti ir be knygos – dienomis, kai ore sukasi snaigės. Geresnį poilsį sunku įsivaizduoti. Pasirūpinkite minkštu pledu, žvakėmis, pagalvėlėmis, o ant lango pakabinkite lempučių girliandą.

Nereikia slėpti pavasario ilgesio. Į didesnį vazoną ar dekoratyvinį dubenį galima pasodinti meilenį arba amarilę, o jų svogūnėlius pridengti samanomis. Gražiai atrodys, jei apsodinsite gėles bruknienojais – primins mišką.

Tai, kad svarbiausios žiemos šventės praėjo, nereiškia, kad negalima namų puošti žiemos atributais. Pavyzdžiui, vis dar aktualus dekoras yra kankorėžiai. Juos galima naudoti labai įvairiai: sudėti į stiklo indą, šalia pastatyti vazą su pamerktomis šakomis ir laukti pasirodant pirmųjų žalių lapelių.

🅗🅐🅟🅟🅨 🅢🅤🅝🅓🅐🅨 wünsch ich euch allen. Bei uns zeigt sich das Wetter heute von der schönsten Seite ☀️ Wir fahren heute Nachmittag zu jmd in unserer Nähe und schauen uns eine Truhe an und hoffentlich hat die Dame auch ein altes Nachtkästchen 🤗🤗 Also Daumen drücken, dass ich fündig werde 🙈 . . Was habt ihr heute noch so vor? . #interiorgoals #interiorfurniture #interiors123 #interiorblogger #interiorlove #interior9508 #interiorideas #interior444 #interior_design #living_room #hyggelife #hygge❤️ #hyggelig #myhomestyle #myhome🏡 #myhome2inspire #myhomedecor #scandichome #scandidecor #scandinavianliving #scandihome #scandinaviandecor #scandinavianinterior #interior_and_living #interior_delux #followformore #homedetails #decorlovers #decorationideas #tischdeko

A post shared by wife💍|bavarian girl🌲🌳|catmum🐱| (@vena_an) on Jan 7, 2018 at 1:27am PST

O štai dekoras, kuriame žiema susitinka su pavasariu: hiacintai dvelkia pavasariu, o kankorėžiai primena, kad kol kas dar speiguota žiema. Kankorėžius galima nupurkšti dažais – atrodys dar įdomiau.

Is it to soon to take Christmas down?? Cause I am ready for a decluttered and simple house. So ready for the new year. . . . #pine #christmas #readyfor2018 #freshstart #freshslate #homedecor #modernfarmhouse #simple#winterdecor #winterdecoration #winterfarmhouse#moderndecor #rusticdecor #seasonaldecor #instadecor#bhghome

A post shared by Sara (@honeysuckle_ln) on Dec 27, 2017 at 8:32am PST

Nors kalėdinės eglutės jau išneštos, tai nereiškia, kad namų nebegalima puošti eglių, pušų ar kitų spygliuočių šakomis. Pamerkite jas į stiklo butelius ar stiklainius ir pastatykite ant komodos, lentynos ar naktinio stalelio – turėsite aktualų žiemos dekorą.

Lempučių girliandų nereikėtų kartu su eglutės žaisliukais sudėti į dėžutes žiemos miegui. Jos jaukiai papuoš lentynas, džiugins pakabintos virš lovos galvūgalio, ant lango ar kitur.

Pažvelkite, koks jaukus tapo eilinis kambario kampas, jame pakabinus lempučių girliandas. Neribokite savo fantazijos!

Šį tamsųjį laikotarpį ištverti padeda kasdien deginamos žvakės. Jos suteikia jaukumo, skleidžia šilumą ir maloniai kvepia (rinkitės natūralias žvakes!). Gražiai atrodo žvakės, įstatytos į stiklinius indus ar žvakides.

Kadangi šiuo laikotarpiu lauke mažai žalumos, puoškite ja namus – labai gražiai atrodo pamerktos eukalipto šakos, kurių galima įsigyti gėlių salonuose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis