Ką apie jūsų asmenybę atskleidžia mėgstamiausi kambariniai augalai

Daug įdomaus galima sužinoti apie žmogų, vien pažvelgus į jo namuose augančius kambarinius augalus. Pasirodo, mes intuityviai pasirenkame tą augalą, kuris atitinka ne tik mūsų nuotaiką, bet ir asmenines savybes. Pateikiame sąrašą su apibūdinimais. Galbūt tarp išvardytų augalų rasite ir tą (tuos), kurie auga jūsų namuose ir atitinka jūsų asmenybę.

Fikusai

Fikusų būna daug ir įvairių rūšių, bet kad ir kokios rūšies fikusas auga namuose, jis atskleidžia, kad jį auginantis žmogus yra gana konservatyvus ir nemėgsta dažnų permainų nei buityje, nei asmeniniame gyvenime. Žmonės, vertinantys fikusus, yra kiek užmaršūs, būtent todėl ir renkasi augalus, kuriems nereikia daug priežiūros ir išmanymo, bet tai nereiškia, kad šie žmonės visai beviltiški – vien tai, kad jie apskritai kažką augina namuose, parodo, kad jaukumas namuose jiems svarbus.

Begonijos

Begonijos gražiai atrodo ne tik gėlyne, bet yra auginamos ir vazonuose namuose, nes ilgai žydi ir nereikalauja daug priežiūros. Begonijų mylėtojai yra romantiški žmonės, aiškiai žinantys savo ateities viziją. Šiems žmonėms svarbios spalvos – ir garderobe, ir interjere, be jų jie nejaučia pilnatvės. Jie mėgsta ryškias spalvas, todėl ir begonijas renkasi ryškiausių tonų.

Monstera

Ar montsera buvo pasirinkta atsitiktinai, ar sąmoningai – šio augalo savininkai paprastai būna į dramatizmą linkę žmonės, kurie į daugumą situacijų reaguoja perdėtai, yra linkę sutirštinti spalvas. Tačiau jie taip pat linkę gyventi plačiai, yra plačių užmojų, panašiai kaip šis augalas, ir taip pat jie dažnai jaučia, kad laimė liejasi per kraštus.

Sukulentai

Galima būtų pagalvoti, kad sukulentus renkasi labiausiai šeimininkauti nelinkę žmonės, bet iš tiesų yra visiškai priešingai. Šie žmonės yra labai kūrybingi, jiems nuolat kyla originalių idėjų, ir tuos pačius sukulentus jie panaudoja neįprasčiausiais būdais. Sukulentų vertintojai apibūdinami kaip išsiskiriantys iš minios ir labai atsakingi žmonės, kurie visada laikosi duoto žodžio.

Alavijas (alijošius)

Alavijų savininkai apibūdinami kaip santūrūs žmonės, kurie iš pradžių atrodo labai drovūs, bet vėliau, juos geriau pažinus, atsiskleidžia daug platesnis jų asmenybės spektras. Šie žmonės, taip pat kaip alavijas, aplinkinius veikia raminančiai. Draugai labai vertina tokį žmogų, nes jis patikimas ir visada yra pasirengęs padėti nieko neprašydamas mainais.

Orchidėjos

Orchidėjos yra vienas iš dažniausiai sutinkamų kambarinių augalų, ir šis pasirinkimas parodo, kad žmogui labiausiai patinka klasikinis stilius, kad jis arba ji vertina švarą ir tvarką, o aplinkiniai žavisi tokio žmogaus gebėjimu viską suspėti. Žmogus-orkestras, žinantis, ko nori ir kaip tai pasiekti.

Citrusiniai augalai

Žmonės, kuriems patinka egzotika ir originalumas, dažniausiai renkasi būtent citrusinius augalus, kurie bet kuriuo metų laiku primena saulę ir šilumą. Šie žmonės linkę pasinerti į prisiminimus, prisiminti išgyventas akimirkas bei analizuoti įvairias situacijas, kurias sunku pamiršti.

Dirbtiniai augalai

Dirbtiniai augalai taip pat apibūdina žmogaus asmenybę. Šiuo atveju tai estetai, kuriems svarbu, kad namai visada atrodytų nepriekaištingai gražūs, jiems svarbiausias vizualinis įspūdis. Tie, kurie renkasi dirbtinius augalus, vertina elegantiškus ir kokybiškus daiktus, ir būtent dirbtiniai augalai dažnai atitinka šias savybes, todėl jie namuose laikomi vietoj gyvų augalų. Dažniausiai tai labai užsiėmę žmonės, nuolat skubantys, todėl namus jie ir puošia kokybiškais dirbtiniais augalais, kurie atrodo visiškai kaip gyvi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis