Naujoji REHAU kolekcija „RAUVISIO crystal deep“: įkvepianti gelmė

Subtilus metalinis blizgesys traukia žvilgsnį, o spalvos gelmė užburia. Tobulą naujosios REHAU kolekcijos „RAUVISIO crystal deep“ paviršių lemia rafinuotumo ir santūrios elegancijos derinys. Susipažinkite su unikaliu sinergijos efektu, kuris pakeis Jūsų interjerą.

„RAUVISIO crystal deep“ produktų šeimą sudaro trys išmaniojo polimerinio stiklo kolekcijos. Naujoji „deep“ kolekcija siūlo elegantiškiausią apdailą, kurios spalvų paletė nuo šviesių dekorų iki gilaus antracito. Subalansuota spalvų gama ir matinis paviršius su lig šiol nematyta gelme sukuria kolekciją, pro kurią sunku praeiti abejingam.


„RAUVISIO crystal deep“ – gamtos įkvėpta


Sukurti kolekciją įkvėpė vandenynas ir visa jo neišmatuojama gelmė. Žvelgiant į „RAUVISIO crystal deep“ paviršius, gali susidaryti begalinio panirimo po vandens paviršiumi įspūdis. Švelnus paviršiaus blizgesys kinta pagal tai, kokiu kampu ant jo krinta saulės spinduliai. Visa tai kartu sukuria neeilinės elegancijos ir dermės įspūdį.


Kolekcijoje gamintojas siūlo mums septynias skirtingas spalvas, kurios viena kitą papildo ir tarpusavyje dera. Subalansuotos spalvos taip pat sudaro įdomų derinį su natūraliomis medžiagomis, tokioms kaip akmuo ar mediena. Tobulas matiškumas puikiai tinka visais estetikos atvejais ir suteikia interjerui „premium“ klasės atspalvį.


Platus galimybių spektras


Begalinė gelmė suteikia begalines įrengimo galimybes. Polimerinis stiklas puikiai tinka tiek namų virtuvėje ar drabužinėje, tiek ir išskirtinėje parduotuvėje. Gali būti naudojamas kaip savaiminis dekoras arba sudaryti nepaprastų daiktų ekspozicijos foną. Patys sprendžiate!


RAUVISIO – daugiau nei stiklas


Polimerinis stiklas iš REHAU – medžiaga, kuri, viena vertus, suteikia interjerui išskirtinį vaizdą, kita vertus, yra nepaprastai praktiška. Atsparesnė įtrūkiams ir įbrėžimams, daug lengvesnė ir lankstesnė – puiki alternatyva klasikiniam stiklui. Polimerinis stiklas siūlomas didelio formato presuotomis plokštėmis, sujungiančiomis stiklo laminatą ir MDF plokštę, bei plonais 4 mm storio stiklo lakštais. „RAUVISIO crystal deep“ kolekcijoje siūlomos ne tik plokštės, bet ir briaunos, kuriomis galima sukurti monolitinę ir darnią kompoziciją.


Nepaisant gerų apdorojimo savybių, stiklo laminatas niekaip nenusileidžia savo tradiciniam atitikmeniui. Dar daugiau – paviršius yra lengvai valomas ir ant jo nelieka pirštų atspaudų.


Su „RAUVISIO crystal deep“ stiklo laminatu iš REHAU galima rinktis stiprius kontrastus arba švelnų interjero architektūros papildymą. Spalvų įvairovė neriboja mūsų vaizduotės. Tik nuo mūsų pačių priklauso, kaip išnaudosime potencialą, kuri teikia naujausioje „RAUVISIO crystal deep“ kolekcijoje užburta gelmė. 

Užsakymo nr.: PT_78477

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis