Prieskoniai - interjero detalė?

Kuriant namų interjerą daug galvojame apie detales ir jų patogų naudojimą. Juk norisi, jog kiekvienas daiktas turėtų savo natūralią vietą, būtų naudojamas, tačiau kaip kasdienybėje naudojamus produktus pasiekti lengvai, greitai bei kaip išlaikyti puikų interjerą? Siūlome paversti juos interjero detale!

Prieskoniai, ko gero, vienas dažniausiai naudojamų produktų virtuvėje, kurių bent kartą per dieną ieškome spintelėse ar stalčiuose. Sugalvojame rūšiavimo taisykles, tačiau galbūt kiti namiškiai jų nežino ir visa stalčiaus tvarka baigiasi. Perpilame į skirtingus indelius ir tikime, jog tai padės juos rasti greičiau, o ir naudojimą palengvins. Kas yra bandę tai daryti, greičiausiai žino, jog tikrasis galvos skausmas prasideda tada, kai norime papildyti savo kolekciją kitais prieskoniais, tačiau prekyboje nerandame tokių pačių indelių, perkame kitus ir mūsų bendro vaizdo idilė greitai baigiasi, o kur dar tokia situacija, kai vienoje lentynoje nebetelpa ir pradeda užimti kitas erdves.


Lietuvių prekės ženklas Chai Chai tiki, jog prieskonių stilingoje pakuotėje nereikia slėpti, todėl siūlo prieskonius stiklo pakuotėje! Prieskoniai supilti į stiklinius mėgintuvėlius ar nedidelius buteliukus yra dekoruojami mediniais kamščiais, kurie suteikia rinkiniui jaukumo ir žavumo. Nekyla abejonių, jog lengvai rasite jums reikalingą prieskonį, o aiškūs pavadinimai neleis pasimesti jų gausoje. Rankų darbo medinė dėžutė, kurioje saugiai sugula mėgintuvėliai, gali lengvai tapti stoveliu Jūsų mylimiausių prieskonių rinkiniui.Prieskoniai - interjero detalė?
Prieskoniai - interjero detalė?
Organizatorių archyvasChai Chai yra paruošęs net kelis prieskonių rinkinius, kurie puikiai tinka prie įvairaus interjero. Taip galėsite ir apgauti svečius, kadangi jie net nesupras, jog ant stalo laikote būtent prieskonius. Artėjant šventėms, tai gali būti ir papildoma stalo puošmena, kuri puikiai atliks savo funkciją – kiekvienam, kuriam prireiks ryškesnio skonio patiekalams, prieskoniai bus po ranka!


O renkant kalėdines dovanas artimiesiems nepamirškite – jog valgomos dovanos niekada nenuvilia ir nedulka pastatytos lentynose!


Susipažinkite su Chai Chai kuriamais produktais ir šventes pasitikite skoningai!


Užsakymo nr.: PT_77799

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis