Ką turėtumėte žinoti prieš kabindami veidrodį

Veidrodis – daiktas, galintis suteikti namams tiek mistinį, tiek šiltą ir jaukų įvaizdį, tereikia žinoti kur jį tinkamai pakabinti, su kokiomis kitomis interjero detalėmis derinti. Veidrodžiai mažus kambarius paverčia dideliais, tamsius ir niūrius – šviesiais, o taip pat ir neleidžia išeiti iš namų netvarkinga šukuosena. Skaitydami straipsnį sužinosite, kaip iš jų išpešti kuo daugiau naudos.

KAIP PAKABINTI VEIDRODĮ

Jei norite veidrodį kabinti virš židinio atbrailos, rekomenduojamas 10-15 cm aukštis virš atbrailos, priklausomai nuo rėmo storio, tam, kad šis ant jūsų dekoro nemestų šešėlio. Vonios kambaryje dažniausiai veidrodžius kabiname virš kriauklės, tačiau nebijokite išbandyti ir netradicinių vietų arba papuošti jau įrengtą veidrodį pasirinktais rėmais, taip suteikdami elegancijos ir puošnumo įspūdį. Jei nusprendėte kabinti veidrodį ant durų, rekomenduojama išsirinkti tą, kuris užimtų kaip įmanoma daugiau durų ploto. Kad nereiktų veidrodyje gręžti kiaurymių, naudokite specialius laikiklius. Jei veidrodis kabės ant sienos, galite išbandyti įdomų variantą, suteiksiantį kambariui daugiau erdvės – kabinkite veidrodį aukščiau nei įprasta ir palenkite jo viršų, kad atsispindėtų daugiau kambario.

KUR KABINTI?

Kambaryje, kuris atsisukęs į pietus, veidrodį kabinkite priešingoje lango pusėje, taip į patalpą įleisite daugiau jaukios popietinės šviesos. Valgomasis taipogi yra viena populiariausių vietų veidrodžiams kabinti, ypač jei kambaryje turite sietyną, kuris mes nepakartojamą atspindį. Tačiau bukite atidūs, jei sietynas yra atviro dizaino, atspindys gali būti per daug ryškus. Tokiu atveju būtų puiku įsigyti antikinį veidrodį, kuris vaizdą atspindi žymiai blankiau ir švelniau. Kita patalpa, kuri paprasčiausiai neapsieina be veidrodžio, yra prieškambaris. Čia veidrodis tarnauja ne tik kaip gražus akcentas, bet ir įneša į patalpą šviesos bei suteikia papildomos erdvės jausmą.

PATARIMAI IR GUDRYBĖS

Kambariuose aukštomis lubomis geriau tinka vertikalūs veidrodžiai, tuo tarpu ilguose kambariuose geresnį įspūdį sukuria horizontaliai pritvirtinti veidrodžiai. Jeigu esate linkę išbandyti ką nors naujo ir mėgstate eksperimentuoti, ant didesnio veidrodžio tvirtinkite mažesnį – patys įsitikinsite, kaip skoningai tai gali atrodyti. Jei ketinate kabinti veidrodį judrioje patalpoje, viską kruopščiai apsvarstykite. Įsitikinkite, kad veidrodis tinkamai pritvirtintas ir esant intensyviam judėjimui nenukris. Taipogi būkite atsargūs, jei ketinate veidrodį kabinti virš lovos. Tokiam darbui geriau pasisamdykite profesionalą, nes toks darbas reikalauja itin daug kruopštumo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis