3 būdai, kaip namie jaustis laimingiems

Rugpjūčio pabaiga – tai metas trumpam sustoti, prisiminti vasarą ir apgalvoti, kaip neišvaistyti sukauptos energijos. Dėl to pateikiame tris patarimus, kurie padės susikurti atpalaiduojančią oazę namuose.

1. Energizuojančios spalvos

Nepaneigiama tiesa, kad spalvos gali mus įkvėpti pokyčiams. Tam turėtų tikrai pasitarnauti gyvybinga oranžinė spalva. Atsikelti iš lovos nebebus problema. Taip pat ryškūs oranžiniai akcentai sukuria energingą, retro atmosferą, o šios spalvos intensyvumas niekuomet neerzina, tik įkvepia. Jei norite visą sieną dažyti oranžine spalva, terakotos ar variniai atspalviai yra švelnesnis pasirinkimas miegamajam ar kitai pasirinktai zonai.

Shutterstock nuotr.

Kitas pozityvumo suteikiantis pasirinkimas – saulės geltonumo spalva. Taip nudažytas kambarys privers jus šypsotis vos pramerkus akis. Geltona dažnai atrodo ryškesnė ant sienų nei spalvų diagramoje, tad sumanu būtų miegamajam parinkti keliais tonais šviesesnę nei jums atrodo, kad spalva nebūtų pernelyg stimuliuojanti.

Shutterstock nuotr.

2. Raminantys atspalviai

Spalva gali greitai atgaivinti nuvargusį protą ir padėti susitelkti naujiems darbams. Žalia sukuria tobulą pusiausvyrą tarp ryškios ir ramios, todėl idealiai tinka miegamajam. Nudažykite sienas sodriais atspalviais, kurie suteiks daugiau energijos ryte arba rinkitės jūrinius atspalvius ramiai, tačiau žvalumo suteikiančiai atmosferai.

Shutterstock nuotr.

Kitas galima pasirinkimas – violetinė. Tai – viena iš labiausiai raminančių atspalvių spalvų spektre, skatinanti atsipalaidavimo ir gerovės jausmą. Taip pat sakoma, kad ji padeda medituoti – kaip tik to jums reikia, kad leistumėte protui pailsėti po chaotiškos kraustymosi ar darbo dienos.

Shutterstock nuotr.

Ir, žinoma, kaipgi be mėlynos! Mėlyna sukuria švarią, gaivią spalvų schemą, kuri nepaprastai ramina. Yra įrodyta, jog ši spalva net gali sulėtinti jūsų širdies ritmą ir padėti atsipalaiduoti varginančiai dienai pasibaigus.

3. Atpalaiduojantys kvapai

Tiesa, kartais nepakanka tik pasirinkti tinkamą spalvą. Jeigu jaučiate, kad dar kažko trūksta, galite pasitelkti žvakes, smilkalus, namų kvapus.

Shutterstock nuotr.

Teigiama, kad žvakių spalvų principai – tie patys, kaip ir spalvų terapijos. Spalvos turi tam tikrus dažnius, kurie vienaip ar kitaip veikia žmogaus psichiką. Galime pasitelkti spalvų poveikį pozityviems tikslams, kad sustiprintume proto poveikį.

Dėl to, galite rinktis baltas, violetines, levandų atspalvio, žydras, žalias žvakes – šie atspalviai neerzins, o kartu paįvairins interjerą. Tiesa, būkite atidesni rinkdamiesi kvapą. Jis pirmiausiai turi patikti jums.

Dėmesio! Atsisiųsk naująją nemokamą „Sadolin Visualizer“ programėlę, nuskanuok norimą patalpą, išsirinki spalvą ir iš karto pamatyki, kaip ji atrodys po atnaujinimo. Savo idėjomis dalinkis su draugais, šeima ir kurkite savo svajonių namus kartu! Atsisiųsti programėlę galite paspaudę ČIA

Užsakymo nr.: PT_72155148

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis