5 2021 metų interjerai, sulaukę daugiausiai skaitytojų dėmesio

Šiais metais portale „Mano namai“ publikavome išskirtinius interjerus, sulaukusius daugybės dėmesio. Kviečiame prisiminti tuos, kurie sulaukė daugiausiai skaitytojų dėmesio!

98 m² buto Vilniuje interjeras: prabangos įspūdį kuriantys elementai


Per du aukštus suprojektuotas erdvus butas Vilniuje šalia Neries buvo įrengtas šiuolaikiškai ir kokybiškomis medžiagomis, tačiau čia trūko šviesių pojūčio ir šlakelio romantikos, tad naujoji jo gyventoja nutarė pakeisti įvaizdį – suteikti daugiau moteriškumo. Iš ankstesniojo interjero teliko tik parketlentės, laiptai ir kiek atnaujinti virtuvės baldai.


98 kv. m. buto interjeras
98 kv. m. buto interjeras
Benas Šileika


Po interjerą pasidairykite ČIA.80,80 kv. m. atostogų būstas Juodkrantėje: interjeras, susiliejantis su aplinka


Trijų miegamųjų butas įrengtas rekonstruotame buvusių sovietinių pastatų komplekse Juodkrantėje, kur anksčiau buvo pasieniečių kareivinės. Čia suprojektuoti nauji, šiuolaikiškai įrengti būstai. Projekto autorė interjero dizainerė Irma Pivo pasakoja, kad po rekonstrukcijos funkcinės erdvės buvo gerai apgalvotos ir logiškai išdėstytos, puikiai atitiko šeimininkų poreikius, tad jokių kardinalių pokyčių daryti neprireikė. Visas dėmesys buvo sutelktas interjero koncepcijai kurti.Būsto interjeras
Būsto interjeras
Benas Šileika


Po interjerą apsižvalgykite ČIA.150 kv. m. namo interjeras: prabanga, keliaujanti koja kojon su subtilumu


Interjerą naujos statybos gyvenamajame name kūrusioms dizainerėms Alionai Maliutai ir Anastasijai Žuk pavyko sėkmingai įgyvendinti šeimininkų viziją ir sukurti interjere subtilios prabangos pojūtį, pritaikius charakteringus klasikinių elementų derinius, elegancijos įspūdį kuriančias medžiagas ir spalvinius sprendimus. 


150 kv. m. namo interjeras
150 kv. m. namo interjeras
Anastasija Žuk


Pasidairykite po namo interjerą ČIA.


80,57 m² namo interjeras: siekis vizualiai padidinti namo erdvę


Projektuojant kompaktiško vienaukščio namo interjerą buvo formuojama moderni ir praktiška erdvė jaunai šeimai, o intrigos suteikė kiekvienoje erdvėje stilistinėmis priemonėmis kuriami skirtingų emocijų niuansai.


80,57 m² namo interjeras
80,57 m² namo interjeras
Leonas Garbačauskas


Pasidairykite po interjerą ČIA.


180 m² namo Užupyje interjeras: akį glostančios „art deco“ detalės


 Kviečiame apsilankyti namuose, į kuriuos vos įžengus apima ramybės, tikrumo jausmas, o akį glosto dekadentiškojo art deco detalės.180 m² namo Užupyje interjeras: akį glostančios „art deco“ detalės
180 m² namo Užupyje interjeras: akį glostančios „art deco“ detalės
Leonas Garbačauskas ir Benas Šileika


Išvyskite interjerą ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis