10 buitinių gudrybių, kurios realybėje nėra veiksmingos

Internete pilna įvairiausios gudrybės ir triukai, kurie esą turi akivaizdžiai palengvinti gyvenimą. Surinkome tas buitines gudrybes, kurioms nereikėtų eikvoti jėgų ir gaišti laiko. Jos neveiksmingos ir taškas.

Keistos gudrybės

1. Drėgna servetėle uždengta ventiliacijos anga maloniam namų kvapui.
Tokia gudrybė skamba, žinoma patraukliai, tačiau ją sugalvojusieji ko gero nesimokė, kad ventiliacijos anga orą iš patalpų ištraukia, o ne pučia į vidų.

2. Neverta kaišioti citrinos skiltelių į indaplovę: indai neims stebuklingai blizgėti net jei įkišite ten visą citriną. O štai po plovimo pavalyti lėkštes silpnai parūgštintu tirpalu visai verta.

3. Automobilių vaškas puikiai nublizgina virtuvės paviršius. Jokiu būdu jo nenaudokite! Šis produktas kenksmingas ir virtuvėje jam ne vieta.

4. Lygintuvo paliktos dėmės neišnyks, jei patrinsite jas kukurūzų krakmolu. Verčiau iškart po to, kai atsiranda dėmė, apšlakstykite ją dėmes šalinančia priemone – taip išgelbėsite drabužį.

Shutterstock nuotr.

5. Pjaustymo lentelę patrynus citrina su druska galima pašalinti tik smulkius nešvarumus, o įsigėrusių dėmių – ne.

6. Ant puodo uždėjus šaukštą, pienas vis vien išbėgs. Šaukšto tarkštelėjimas į viryklę bus ženklas, kad tai jau įvyko.

7. Pilti skalavimo priemonę į skalbyklą jos išvalymui – bergždžias ir nepigus reikalas. Geriau naudoti paprastą actą!

8. Taip, kažkada plaukų laku buvo galima pašalinti rašalo dėmes. Tuo metu šio kosmetinio produkto sudėtyje buvo spirito. Bet dabar gamintojai rūpinasi mūsų plaukų būkle ir spirito į laką nepila...

9. Joks druskos tirpalas nepadės išsaugoti dažų audinyje, jei jis tinkamai nenudažytas.

Daugelis sutiks, kad kokakolą geriau ne vartoti, o tiesiog naudoti buityje.
Daugelis sutiks, kad kokakolą geriau ne vartoti, o tiesiog naudoti buityje.
Shutterstock nuotr.

10. Kur tik žmonės nenaudoja kokakolos. O ar ne paprasčiau nusipirkti įprastą valymo priemonę (kuri beje kainuoja tiek pat, kiek gazuoto vandens butelis) ir žmoniškai išvalyti ir išdezinfekuoti vonią bei tualetą?

Taigi, populiarios buitinės „gudrybės“ ne visada pateisina mūsų lūkesčius... Negaiškite veltui laiko ir nešvaistykite pinigų neveiksmingoms priemonėms.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis