„Namų idėja su IKEA“ vėl kviečia gražinti namus: sprendimai, prikelsiantys namus naujam gyvenimui

„Namų idėja su IKEA“ vėl kviečia gražinti namus: pamatykite įspūdingus nestandartinio miegamojo pokyčius

Kovo 5 dieną startuoja penktasis laidos „Namų idėja su IKEA“ sezonas TV3 eteryje. Šio sezono metu interjero dizaineriai kvies naujai pažvelgti į pamirštas namų erdves ir ieškos ypatingų sprendimų už mažą kainą, prikelsiančių namus naujam gyvenimui. Kelios sezono laidos bus itin aktualioms planuojantiems vasarą sodybose – interjero dizaineriai atnaujins pajūrio namelį, terasą, sodybos virtuvėlę.


Pirmoji naujojo sezono laida kels klausimą – ar įmanoma sukurti patogų miegamąjį keturiems žmonėms? „Namų idėja su IKEA“ lankysis pas Vilniečių šeimą. Donatas ir Ignė – tris vaikus auginantys, miesto šurmulio trokštantys tėvai. Nors turėjo galimybę gyventi užmiesčio name, apsvarstę visas galimybes vaikams, jie nusprendė gyventi nedideliame bute sostinėje – keltis į užmiestį jie dar nepasiruošę.Donato ir Ignės šeima
Donato ir Ignės šeima
IKEA nuotr.Gyventi sostinėje ir nedideliame bute turėti asmeninę erdvę bei sutalpinti visus penkių asmenų šeimos daiktus – nemenkas iššūkis. Net du vaikai gyvena viename kambaryje kartu su tėveliais: „Čia – viskas viename. Ir miegamasis, ir vaikų kambarys, ir žaidimų bei laisvalaikio erdvė. Gyvenimas verda čia ir virtuvėje“, – pasakojo mama Ignė.


Šeima tikisi, kad IKEA interjero dizainerė Ilona sukurs jaukią ir tvarkingą erdvę, kurioje bus patogu gyventi ir malonu leisti laiką. Pirmas interjero specialistės įspūdis įžengus į Donato, Ignės ir dviejų jų dukrų miegamąjį – daug daiktų, mažai vietos jiems laikyti ir šviesos trūkumas. Be to, tėvai miega ant išskleidžiamos sofos-lovos, kuri nėra skirta ilgalaikiam miegojimui.


„Siūlysiu šeimai kur kas patogesnę lovą. Čia itin svarbu ir vaikų saugumas, nes kambaryje miega bei žaidžia mažos mergaitės. Taip pat, iš detalių pasistengsiu sukurti daugiau jaukumo“, – savo ketinimus atskleidžia IKEA interjero dizainerė.


Kaip jai seksis, kviečiame žiūrėti jau šį penktadienį, laidoje „Namų idėja su IKEA“, 17.55 val. per TV3!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis