Atnaujinkite namus su „Sadolin“ „Ambiance“

Kartais nesiryžtame keisti ar atnaujinti namų, nes neapsisprendžiame, kokias spalvas rinktis ar kaip jas derinti, kad visuma būtų stilinga ir jauki. Tačiau su SADOLIN „Ambiance“ dažų kolekcija bei spalvos testeriais tai paprasta ir patogu.

Dažų gamintojas „AkzoNobel“ sukūrė sienų ir lubų dažų kolekciją SADOLIN „Ambiance“, kurią sudaro matiniai „Ambiance Diamond“, visiškai matiniai „Ambiance Royal“ ir pusiau matiniai „Ambiance Pearl“ sienų dažai. Tai puikiai dengiantys paviršių, labai atsparūs dėvėjimui ir itin lengvai valomi dažai. Dažuose esanti „HD Color“ technologija užtikrina ryškias ir itin ilgai išliekančias spalvas. Taip pat kolekciją papildo visiškai matiniai, šviesos neatspindintys, nedidelius trūkumus paslepiantys lubų dažai „Ambiance Sky“.


SADOLIN "Ambiance" dažai yra vandeniniai, beveik neturi kvapo, juos gaminant nepridedama lakiųjų organinių junginių (0% LOJ), galinčių sukelti kvėpavimo takų sutrikimus ar kenkti aplinkai.


Šiuos dažus galima tonuoti tūkstančiais SADOLIN atspalvių. Tačiau jūsų patogumui yra specialistų sukurta išskirtinė 54 spalvų „Ambiance“ kolekcija, suskirstyta į tris spalvų paletes – neutralių, nuotaikos ir akcentinių atspalvių. Šios įkvepiančios ir viena su kita derančios kolekcijos padeda lengviau ir patogiau išsirinkti spalvas, o jas visas galima išbandyti spalvos testeriais.Vertikalios spalvų linijos derinys
Vertikalios spalvų linijos derinys
Gamintojo „Sadolin“ nuotraukaNeutralių spalvų kolekcijos derinys
Neutralių spalvų kolekcijos derinys
Gamintojo „Sadolin“ nuotraukaAMBIANCE“ KOLEKCIJA IR KAIP JĄ DERINTI


Kolekcijoje kiekviena vertikali spalvų linija ir kiekviena horizontali spalvų linija dera tarpusavyje, todėl nesvarbu, kokias 3 spalvas pasirinksite iš vienos kolekcijos – joje esančios spalvos puikiai derės.
„Ambiance“ kolekcija ir kaip ją derinti
„Ambiance“ kolekcija ir kaip ją derinti
Gamintojo „Sadolin“ nuotrauka


Daugiau apie spalvų kolekciją: https://www.sadolin.lt/lt/Sadolin-Ambiance-kolekcija


SUNKU IŠSIRINKTI? IŠBANDYKITE TESTERĮ


Spalvos, kurias pamatome namuose, gali atrodyti skirtingai priklausomai nuo apšvietimo ir aplink esančių objektų, o spalva paletėje, ekrane ar brošiūroje artima galutiniam rezultatui tiek, kiek leidžia techninės galimybės. Todėl prieš nuspręsdami, kokias spalvas derinti ir pasirinkti, tiesiog išbandykite spalvą ant savo namų sienų su SADOLIN „Ambiance“ spalvos testeriu. Šie spalvos testeriai yra modernus sprendimas, padedantis sutaupyti laiko, nes nereikia pirkti papildomų dažymo priemonių, o namuose po spalvos testavimo nelieka jokios netvarkos. Tepkite dažus ant pa- viršiaus vertikaliais judesiais. Palaukite, kol nudažytas paviršius pakankamai išdžius, tada užtepkite antrą sluoksnį ir įvertinkite rezultatą ir natūralioje, ir dirbtinėje šviesoje.Testeris rankoje
Testeris rankoje
Gamintojo „Sadolin“ nuotraukaSADOLIN „Ambiance“ spalvos testerių ieškokite dažų, statybinių medžiagų, remonto ir buities prekių parduotuvėse bei internete.


Daugiau informacijos – www.sadolin.lt

Užsakymo nr.: PT_66597

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis