2017 m. miegamojo interjero tendencijos

Kad ir kas jūs esate – vyturys ar pelėda – ko gero sutiksite, kad miegamasis yra maloniausia, jaukiausia namų vieta, kurioje praleidžiame labai daug laiko. O tam, kad ją įsirengtume kaip užuovėją nuo pasaulio rūpesčių, interjero ekspertai pataria taikyti maišymo ir derinimo taktiką. Derinkite, maišykite, žaiskite su formomis ir dydžiais – kurkite savo asmeninę erdvę.

Šį sezoną bus aktualios gaivios spalvos ir ryškūs raštai, todėl įsirengti stilingą miegamąjį nebus sunku. Svarbiausia – jungti, maišyti ir derinti. Ypač madingi netikėti spalvų ir raštų kokteiliai, tad šį sezoną išdrįskite parodyti savo laukinę, nuotykius mėgstančią prigimtį.

Lova

Į madą su trenksmu sugrįžta lovos galvūgalis, kuris tampa vienu pagrindinių miegamojo akcentų.
Galvūgalis miegamajame yra ir akcentas, ir pagrindas. Tinkamai parinktas galvūgalis padeda integruoti lovą į kambario interjerą. Vienas iš sprendimų – odiniai galvūgaliai, prie kurių derinamos prislopintos ryškios spalvos ar išskirtiniai raštai. Tai išryškina bet kokį derinį ir lova tampa pagrindiniu viso kambario akcentu.

Shutterstock nuotr.

Prie lovos

Praeitą sezoną tradicinius staliukus prie lovos atstojo įvairiausi daiktai – nuo knygų krūvų iki medinių dėžių, o šį sezoną viskas maišoma. Svarbiausia yra maišymas ir asimetrija. Jei turite du vienodus staliukus, ant jų pastatykite dvi skirtingas lempas, arba atvirkščiai. Šį sezoną rekomenduojama derinti marmurą ir medį. Pavyzdžiui, staliukas, kurio smėlio laikrodžio formos stovas iš baltojo kedro, o viršus – iš itališko marmuro.

Naktinės lempos turi būti ne tik stilingos, bet ir funkcionalios – taip sukursite jaukią ir gyvenimui bei poilsiui pritaikytą atmosferą. Tradiciją derinkite su naujausiomis tendencijomis – taip įrengtas miegamasis ilgai neišeis iš mados. Pasirinkite klasikinio stiliaus objektą ir prie jo priderinkite drąsesnį, labiau neįprastą. Pavyzdžiui, galite naudoti beždžionių, papūgų, pudelių ar skalikų formos lempas, kad interjeras pagyvėtų.

Shutterstock nuotr.

Patalai

Žiemą patalynė turėtų būti iš šiltesnių, tankesnių, jaukesnių audinių. Labai svarbu sluoksniavimas – daug sluoksnių įvairių spalvų ir tekstūrų audinių, pradedant raštuotu kilimu prie lovos. Dailiai paklota lova yra miegamojo puošmena. Šį sezoną paklodės tik lininės. Linas ne tik geriau kvėpuoja, bet ir sukuria jaukią, apgyvendintą atmosferą, kurią paprastai ir norime sukurti, kai įsirenginėjame namus. Nebijokite nederinti pagalvių užvalkalų prie paklodės ir antklodės užvalkalo. Tai gali būti, pavyzdžiui, skirtingi tos pačios spalvos atspalviai. Rinkdamiesi lovatiesę, atkreipkite dėmesį į ryškius raštus ir įdomią tekstūrą – tai šį sezoną bus itin madinga.

Derindami sluoksnius, vėlgi rinkitės tekstūrą ir gaivių spalvų paletę. Prancūziškas linas, švelnios tekstūros medvilniniai užklotai ir lovatiesės bei aksominės pagalvėlės – štai ir turite tekstūrų mišinį. Šį sezoną itin aktualūs pasteliniai atspalviai, tokie kaip abrikosų ir levandų. Susikurkite sau oazę iš kelių sluoksnių plevenančio lino, storo, didžiuliais virbalais megzto užkloto ir pagalvėlės, aksominių pagalvėlių bei kelių nedidelių apvalių pagalvėlių – štai jums ir stilingas miegamasis.

Shutterstock nuotr.

Bohemiškas džiunglių stilius vis dar išliks aktualus, tik vazas su skintomis gėlėmis ir didžiuliais žaliais lapais pakeis vazoniniai žali augalai, žydinčios orchidėjos ir retro stiliaus paparčiai. Gyvybės miegamajam įkvėps vešlūs ir prabangūs vazoniniai žydintys ir žalialapiai augalai keraminiuose vazonuose. Prie lovos pastatykite kvepiančią žvakę, kelias krūveles knygų blizgančiais viršeliais, gerą romaną ir šilkinę akių kaukę –štai miegamasis ir paruoštas naujajam sezonui.

Patogumas

Žinoma, kuriant miegamojo interjerą svarbu nepamiršti ir tinkamai pasirinkti čiužinį, kas garantuos komfortą ir miego kokybę. Tai užtikrina „Napsie“ čiužiniai, kurie džiugina komfortu ir atrama, mažina spaudimo taškus, neperduoda partnerio judesių ir sukurti iš orui pralaidžios struktūros, tad nebereikės skųstis, kad miegant buvo per šalta ar per karšta. Be to, šie čiužiniai pasižymi ilgaamžiškumu ir yra tinkami įvairiems paviršiams.

Daugiau informacijos: www.napsie.lt/technologija/

Užsakymo nr.: PT_73233142

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis