Mados ir dizaino mugėje „Design for life“ – dėmesys ir namams

Pirmoji vieta, kurioje norisi atsidurti po pagreitintai dinamiško gyvenimo tempo darbo dienoje – namai. Šios erdvės puoselėjimas prisimenamas kur kas rečiau nei spintos turinio. Apie tai pagalvoję mados mugių ciklo organizatoriai „Design for life“ padės nušauti du zuikius vienu metu ir primins – dėmesys namams būtinas ne mažiau nei sau.

Neįvertinta namų mados reikšmė

Tiesa tokia, kad pasirodžius naujoms tendencijoms, jos ateina visur: ir į aprangą, ir į namus – tad jas sugretinti labai lengva. Lietuvą viena po kitos užklumpančios mados mugės ir parodos paskatino atidžiau pasirūpinti ne tik spintos turinio gausa, bet ir kokybės bei išskirtinumo sąvokomis. Prie tokių renginių pratę lankytojai puikiai žino, jog čia atras sąžiningą kokybės ir kainos santykį, todėl mielai lankosi ir naujina savo spintas. Tačiau vietos, į kurią grįžtama po audringų apsipirkinėjimų puoselėjimas nukeliamas kažkur į šalį.

Kodėl pamirštame erdvę, kurioje kasdien pradedama ir užbaigiama diena? Rūpinimasis tik savo išvaizdos pasauliu dažnai yra vizitinė kortelė Jūsų nepažįstantiems žmonėms, tačiau asmenybės augimas vyksta tarp sienų, kuriose praeina didžiausia rutinos dalis. „Estetika išlaisvina vaizduotę“ – yra pasakęs garsus amerikiečių dizaineris, kurio mintimi besekant puikiai atsiskleidžia „Design for life“ idėjos sujungti madą su dizainu reikšmė: norėdami įkvėpti save gražiai atrodyti, turite taip pat mylėti ir aplinką, namus, juos puoselėti ir pagyvinti ne tik statybų pradžios metu.

2017 INTERJERO MADOS MUGĖJE

Vietai, kurioje geriau nei bet kur kitur 2017 siūlo įvairių naujovių. Namų interjerą ir jo detales apgaubs net patiems išrankiausiems gausi paletė spalvų, kuri startuos prigesintais atspalviais, į kuriuos pateks: žalia, tamsiai mėlyna, švelniai rožinė, smėlio spalvos. Visų šių spalvų detalių galėsite rasti ir mados mugės ,,Design for life’’ dalyvių stenduose.

Šiemet itin madingos baltos spalvos detalės. Jos geriausiai atsiskleis rankų darbo akcentuose: vazose, puodeliuose ar virtuvės indų rinkiniuose. Norite gėlių motyvų? Ar kada pagalvojote, kad jos gali būti Jūsų lėkštėse? O gal gulėti ir skleisti namų kvapą kaip interjero detalė. 2017 kupini jaukumo, kurį sukurs stilingi rankų darbo žaislai, pagalvėlės bei nerti užtiesalai. O visad populiaraus natūralumo gerbėjai liks nudžiuginti tikros vilnos kilimais, kuriuos bus lengva priderinti bet kur. Šiais metais interjere itin aktualizuojamas ir įdomus apšvietimas, todėl stilinga jo išeitimi taps medvilninių kamuoliukų girliandos.

Lygiagrečiai tiek drabužiuose, tiek interjere vyraujančias madas sujungsiantis mados mugių ciklas šiemet aplankys net keturis miestus Klaipėdą – balandžio mėn. 1 d.; Kauną – balandžio mėn. 2; Panevėžį – balandžio mėn. 29 d. ir Šiaulius – balandžio mėn. 30 d. Nepraleiskite progos atnaujinti ne tik spintą, bet ir interjerą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis