Gruodį žurnale „Mano namai“ – tikrų Kalėdų jausmas

Vartydami žurnalo „Mano namai“ gruodžio mėnesio numerį rasite daugybę idėjų ir patarimų, kaip namuose sukurti tikrų Kalėdų jausmą.

Išsirinkite, kaip šventes sutiksite jūs, nes versdami šio mėnesio žurnalo puslapius, pamatysite, kaip skirtingai, jaukiai ir kiekvienas savaip namus puošė interjerų šeimininkai.


Enrika Samulionytė


Ramiai ir nostalgiškai, su jau užaugusių vaikų kadaise padarytais žaisliukais, užkabintais ant pačių miške pririnktų pušų šakų, su nuoširdžiais vaiko ranka išraitytais linkėjimais ir tokiais mielais jų norais, iš savų džiovintų obuolių suvertomis girliandomis, namie keptais imbieriniais sausainiais ir šventiniu pyragu, kaip Eleonoros ir Roberto namuose, kuriuose, rengdama šventinį numerį, svečiavosi mūsų žurnalo kūrybinė grupė.


Enrika Samulionytė


Puošniai, elegantiškai ir įspūdingai kaip vieno mūsų žurnale šį mėnesį publikuojamos įspūdingo dizainerės Kristės Budraitytės sukurto interjero eglutė, pastatyta pačiame didžiulio prieškambario, kurį galbūt labiau tiktų pavadinti mene, centre.


Enrika Samulionytė


Smagiai, kūrybiškai ir nuotaikingai, su originaliomis, paties šeimininko – floristo ir dekoratoriaus Andriaus Plindino – patobulintomis dekoracijomis ir žvakių liepsnelėmis, mirgančiomis daugybės mažyčių lempučių girliandomis ir dviejų mažų puošnių šeimininko augintinių žaidimais, linksminusiais mus per fotosesiją Andriaus namuose.


Šį mėnesį žurnale – dar daugiau: daugybė dekoravimo patarimų, originalių receptų pasiūlymų, dovanų idėjų. Ir nepamirškite – kiek čia truks, ir prasidės Kiaulės metai. Astrologai prognozuoja, kad itin sustiprės saugaus gyvenimo poreikis, todėl siūlome vieną galimybių gyventi gražiau už mažiau.


MANO NAMAI


Užsiprenumeruokite žurnalą „Mano namai“ metams: taip ne tik sutaupysite 40 proc., bet ir sulauksite praktiškos dovanos! Visą informaciją apie specialų pasiūlymą Jums rasite ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis