Modernus būstas, kuriame centrinį vaidmenį atlieka geometriniai raštai ir formos

Ši moderni erdvė yra puikus skandinaviško interjero dizaino interpretacijos pavyzdys, kai būsto interjere yra tinkamai pritaikomas vienas ar keli šios stilistikos bruožai. Šiuo atveju tai – geometriniai raštai ir formos, kurie sujungia interjerą į bendrą visumą.

Geometrinės formos interjere yra svarbios tuo, kad erdvė įgauna įprasminančių akcentų. Jomis yra sukuriama vizualinė intriga, kuri pagyvina namus. Būtent dėl to jos taip yra mėgstamos skandinaviškuose interjeruose, kurie iš principo, dėl savo minimalios apdailos ir saikingomis formomis pasižyminčių baldų, yra gana paprasti.


Shutterstock nuotr.


Šiame būste tokios grafiškumu išsiskiriančios detalės yra naudojamos visose patalpose, todėl žvelgiant į šią erdvę yra juntamas vientisumo jausmas. Geometrines formas čia galima rasti tiek apdailoje, tiek balduose, tiek aksesuaruose. Vien virtuvės zonoje jų galima pamatyti net keletą: virtuvės sala, baro kėdės, pakabinami šviestuvai, radiatorius.


Shutterstock nuotr.


Vientisumo jausmas yra sustiprinamas parinkta spalvine gama. Čia vyrauja pilka bei balta sienų apdailos spalva, erdvę šildo medaus atspalvio grindys, o kontrasto įspūdį sukuria juodos spalvos aksesuarai. Charakterio interjerui suteikia akcentinės turkio spalvos detalės.


Shutterstock nuotr.


Shutterstock nuotr.


Shutterstock nuotr.


Shutterstock nuotr.


Interjerui vizualinio gylio suteikia nestandartinis erdvės tūris ir architektūrinės detalės. Čia yra įvairių nišų, išsikišimų, nuolydžių.


Shutterstock nuotr.


Taip pat prie interjero vizualinio gylio kūrimo prisideda ir skirtingos apdailos ir baldų medžiagos, kurios išsiskiria tik sau būdingomis faktūromis (mediena, metalas, betonas, keramika, kiliminė danga ir t.t.).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis