Rugpjūčio mėnesio namų horoskopas: metas susikurti asmeninę tvirtovę

Įkvėpimo savo namų interjerui galima ieškoti visur. Netgi žvaigždės gali pagelbėti, atrandant tam tikrus sprendimus. Taigi siūlome pasigilinti į šio mėnesio namų horoskopą.

Avinas. Šiuo metu Avino ženklo savininkai gali jaustis kiek pavargę, nes liepą Marso planeta jiems atnešė nemažai iššūkių ir sunkiai sukontroliuojamų situacijų. Taigi rugpjūtis turėtų būti skirtas poilsiui ir atsipalaidavimui. Namus Avinas turėtų susitvarkyti taip, kad jie primintų viešbutį ar vasarnamį prie jūros. Viskas namuose turėtų asocijuotis su atostogomis ir kelti geras emocijas. Gyvos gėlės vazoje, kvapnūs eteriniai aliejai ir pusryčiai lovoje – būtini šio mėnesio akcentai.


Jautis. Liūto energija šį mėnesį nusileidžia į jaučio emocinio saugumo zoną, o tai leidžia jam aiškiai pažvelgti į visus savo gyvenimiškus variklius ir juos tinkamai įvertinti. Rugpjūti Jaučio ženklo savininkai pasijus tvirtai stovintys ant žemės, todėl norėsis save susieti su kažkuo, kas yra svarbiau už save patį. Namus jiems šį mėnesį rekomenduojama puošti antikvariniais radiniais arba paveldėtais daiktais, įrėmintomis fotografijomis, nes tai padės sukurti erdvę, kuri atspindės šį vidinį jausmą.


Dvyniai. Rugpjūtį saulė pasiekia dvynių noro pažinti zoną. Tad šio ženklo savininkai šį mėnesį gali leistis būti užvaldomi smalsumo ir mėgautis pažinimo džiaugsmu. Namus Dvyniams rugpjūti rekomenduojama puošti taip, kad šie atspindėtų jų dabartinę būseną. Namų erdvė gali tapti netgi tam tikra įkvėpimo lentos versija.


Vėžys. Liepos mėnuo prižadino Vėžio kūrybingumą, o rugpjūčio saulė jam atneš stiprų savo vertės pajautimo jausmą, tad tai yra puikus metas išeiti iš savo komforto zonos. Namuose šis savo dydžio ir vertės pajautimo jausmas gali atsiskleisti per didelius veidrodžius ir išskirtinius meno kūrinius pakabintus ant sienos. Taip pat galima nudažyti kambarį ryškia spalva, kuri visada atrodė graži, bet vidinis balsas paprieštaraudavo, kad to gali būti per daug.


Liūtas. Savo gimtadienio mėnesį Liūto ženklo savininkai jausis labai dosnūs ir išmoks kurti balansą tarp gavimo ir davimo. Rugpjūtį Liūtai norės jaustis lengvai ir nevaržomai, tad tai nėra tinkamas metas namus užgriozdinti naujais daiktais. Atvirkščiai, tai yra puikus metas atsikratyti daiktais, kurie trukdo taip jaustis.


Mergelė. Rugpjūčio saulė mergelėms atneš svajingą, sapną primenančią nuotaiką. Šis mėnuo panardins šio ženklo savininkus į svajojimo ir planavimo būseną. Ši nuotaika puikiai gali tapti namų dekoro įkvėpimu – lengvos užuolaidos, natūrali patalynė, magija dvelkiantys aksesuarai ir t.t.


Svarstyklės. Kadangi saulė šį mėnesį pasieks Svarstyklių ribų stūmimo zoną, šio ženklo savininkai jausis įkvėpti ir norintys kurti. Taigi namų erdvę reikėtų pertvarkyti taip, kad ji neblokuotų tokio kūrybinio potencialo. Šį mėnesį namus labiausiai tinka dekoruoti šviesą atspindinčiais aksesuarais, tam puikiai tinka marmuriniai, metaliniai, stikliniai paviršiai (pavyzdžiui, marmurinis kavos staliukas svetainėje).


Skorpionas. Skorpiono ženklo savininkai rugpjūtį pasijus esantys vadovaujančioje pozicijoje. Toks pasitikėjimo savo jėgomis antplūdis kartu atneš norą savo namų erdvėje jaustis kuo labiau palaikomam. Tai galima pasiekti apsupant save natūraliais, kokybiškais, ilgaamžiais daiktais. Pavyzdžiui, tai gali būti odinė sofa, minkštas kilimas, natūralios medienos valgomasis stalas.


Šaulys. Saulė rugpjūtį pasiekia šaulio radikalaus tikėjimo ir nežabotų kelionių zonas. Tai metas kai šio ženklo savininkai turi išmokti pasitikėti intuicija ir duoti kelią spontaniškumui. Namuose tai gali pasireikšti įsileidžiant šiek tiek chaoso, nes jo pagalba galima priimti itin kūrybiškų sprendimų. Pavyzdžiui, galima įvairia derinti skirtingus raštus, kurti netikėtas spalvines kompozicijas.


Ožiaragis. Kadangi šį mėnesį Marsas įeina į Ožiaragio ženklą, šio ženklo savininkai jaus tam tikrą ritmo sulėtėjimą ir mokysis tiesiog būti. Namus šį mėnesį rekomenduojama dekoruoti sodo arba paplūdimio akcentais, kurie primins apie žemės pasitikėjimą savo tempu.


Vandenis. Rugpjūčio saulė paliečia vandenio širdies ir partnerystės zoną, tad šio ženklo savininkai jaus didelę meilę aplinkai, kitiems žmonėms ir pačiam sau. Kurdamas namų interjerą, vandenis šį mėnesį turėtų vadovauti švelnumu, tarytum namus kurtų ne tik sau bet ir artimam žmogui.


Žuvys. Šį mėnesį Žuvys save atras subtilaus atsiskleidimo momente. Rugpjūtį šio ženklo savininkai turi bandyti atrasti magiją kasdienybėje. Namų aplinkai įkvėpimo patariama ieškoti sanatorijose ir įvairiuose spa, nes šį mėnesį į namus norėsis įsileisti sveikatingumo koncepciją.

 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis