Darau Pats: daugybė medinių pakavimo dėžių panaudojimo būdų

Tikriausiai daugumai yra tekę matyti ir liesti medines pakavimo dėžės. Jas dažnai matome parduotuvių daržovių skyriuose, sendaikčių išpardavimo vietose, o kartais viena kita tokia dėžė mėtosi nuosavame garaže ar rūsyje. Medines pakavimo dėžes visai nesudėtingai galima panaudoti įvairiuose Darau Pats projektuose. Pristatome keletą pavyzdžių, kaip pritaikyti šias senas dėžes interjere.

Medinės pakavimo dėžės, dėl savo „Lego“ kaladėles primenančios formos, puikiai tinka įvairiems Darau Pats projektams. Jas lengvai galima transformuoti į lentynas, akcentinius staliukus arba lauko baldus. Štai keletas sumanymų, kuriuos be didesnio vargo įgyvendinti gali kiekvienas.


Pastatoma lentyna. Sudėjus tokias dėžes vieną ant kitos ir jas sutvirtinus, gauname šaunią modulinio tipo lentyną. Dėžes galite nudažyti pasirinkta spalva arba palikti natūralios spalvos. Toks baldas interjere atrodo žaismingai ir netikėtai.


Shutterstock


Shutterstock


Shutterstock


Pakabinama lentyna. Dėžes taip pat galima panaudoti kaip atskiras pakabinamas lentynas.


Shutterstock


Kavos staliukas. Dėl patogios stačiakampio formos, šias dėžes labai lengvai galima transformuoti į kavos staliuką. Galima naudoti vieną dėžę mažam akcentiniam staliukui, arba keletą sujungtų dėžių didesniam kavos staliukui.


Shutterstock


Shutterstock


Naktinis staliukas. Dėžė gali tapti naktiniu staliuku ant kurio galima pasidėti šviestuvą, o apatine dalimi naudotis kaip lentyna knygoms, pagalvėlėms ir panašiai.


Shutterstock


Interjero detalė. Tokios dėžės gali būti tiesiog interjero akcentais, kurie namams suteikia unikalaus šarmo.


Shutterstock


auko baldai. Medinės pakavimo dėžės yra labai panašios į medinius padėklus, kuriuos labai populiaru naudoti įvairiems lauko baldams, tad ir dėžes nesudėtingai galima transformuoti į lauko baldus.


Shutterstock


Vertikalus darželis namuose. Dėžes galite išnaudoti ir kaip vietą vertikaliam darželiui namuose, kuriame galite laikyti vazonėliuose auginamus prieskoninius augalus ir panašiai.


Shutterstock


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis