22 kv.m butas, kuris vizualiai atrodo kur kas erdvesnis

Pamačius šio buto fotografijas, sunku patikėti, kad jo plotas – vos 22 kv.m. Interjero studijai „A Little Design“ pavyko suprojektuoti nedidelio būsto erdvę taip, kad jame tilptų viskas, kas yra svarbiausia gyvenamiems namams.

Pasaulyje urbanizacija sparčiai didėja, nes vis daugiau ir daugiau žmonių, siekdami geresnio gyvenimo, iš kaimo vietovių kraustosi į didelius miestus. Dėl šios priežasties, būstų kainos smarkiai kyla, tad žmonėms dažnai tenka gyventi itin mažo ploto namuose.

Interjero dizaino studija „A Little Design“, kuri yra įsikūrusi Taivani, Taipėjuje, pateikė puikų pavyzdį, kaip maksimaliai padidinti 22 kv. m erdvę. Šių namų savininkas – dėl darbo daug keliaujantis žmogus, tad jam buvo reikalinga erdvė, kurioje galėtų permiegoti ir išsimaudyti karštoje vonioje. Tačiau jis gavo kur kas daugiau. Sumaniai suprojektuotame bute yra viskas ko gali prireikti: miegamasis, vonia, virtuvė, valgomasis, poilsio zona ir darbo vieta.

Šiuose namuose buvo tikslingai išnaudotas kiekvienas kampelis. Balta apdailos spalva padėjo vizualiai praplėsti erdvę, o mediniai akcentai – ją sušildyti.

Sąmoningas dizainas šiuolaikiniuose didmiesčiuose tampa vis labiau aktualus. Šis butas – tai praktinis pavyzdys, kad tai yra įmanoma.

Dėl urbanizacijos didmiesčiuose gyventi darosi vis ankščiau.


Interjero dizaino studija „A Little Design“ sugebėjo 22 kv.m metrų butą įrengti itin patogiai.


Bute yra daug vietos sandėliavimui.


Buvo išnaudotas kiekvienas buto kampelis.


Antresolė sukuria erdviškumo įspūdį.


Štai kaip atrodo vaizdas iš viršaus.


Kopėčiomis galima pasiekti knygų lentynas.


Jaukus miegamasis.


Funkcionali virtuvė.


Vonios kambarys.


Informacija ir fotografjos: boredpanda.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis