Vonios įrangos naujienos: estetikos ir funkcijos darna

Vokietijos kompanija „Hansgrohe“, žinoma dėl savo inovatyvių techninių sprendimų ir bendradarbiavimo su garsiausiais dizaineriais, 2017 metų Frankfurto ISH parodoje didžiausią dėmesį skyrė kartu su „Phoenix Design“ sukurtoms dušo kolekcijoms „Croma 280“, „Raindance E“, naujoms maišytuvų kolekcijoms „Metropol“ ir „Metropol Classic“ bei „RainSelect“ termostatų moduliams.

Auksinė „Metropol Classic“ kolekcija

„Hansgrohe“ maišytuvų kolekcija papildyta „Metropol Classic“ – bendradarbiaujant su „Phoenix Design“ sukurta aukščiausio lygio maišytuvų, skirtų privatiems ir viešbučių vonios kambariams, kolekcija. Išskirtinis jos elementas – auksiniai akcentai. Pagal specialų užsakymą gaminami maišytuvai ne mažiau elegantiškais gryno chromo paviršiais.

Gamintojo archyvas

Būdingas kolekcijos bruožas – aiškios briaunos ir lenktos linijos, pereinančios į kvadratinį pagrindą. Auksiniai paviršiai išgauti padengus chromą specialia PVD technologija ir yra nepaprastai atsparūs trinčiai bei įbrėžimams. Derinant prie „Metropol Classic“, sukurtos ir jau egzistuojančių dušo sistemų versijos, papuoštos auksiniais akcentais.

Universalusis „Metropol“

„Metropol“, sukurta taip pat kartu su „Phoenix Design“, yra plačiausia vonios maišytuvų kolekcija, siūlanti trijų tipų maišytuvų rankenas ir prie grindų tvirtinamą maišytuvą laisvai stovintiems praustuvams ar vonioms. Kolekciją iš kitų išskiria ryškus ir aiškus geometrinis dizainas – kvadratinio skerspjūvio pagrindas ir maišytuvo snapeliui lygiagreti rankena sukuria tikslumo ir harmonijos įspūdį. „Metropol“ nesunku pritaikyti prie bet kokių poreikių – siūlomas trijų aukščių pagrindas ir dviejų ilgių snapelis įvairiems praustuvams, vonios ir dušo maišytuvus galima pasirinkti tradicinius ar įmontuojamus į sieną.

Gamintojo archyvas

„Hansgrohe“ buvo pirmieji, pasiūlę kilpos formos maišytuvo rankeną dar 1980-aisiais. „Metropol“ tęsia šią idėją, tačiau galima rinktis ir uždarą arba naujausio tipo – su specialia „Select“ kasete, leidžiančia įjungti ar išjungti vandens srovę paspaudus mygtuką be jokių papildomų priemonių.

„Raindance E“ – tarsi šokis lietuje

Kvadratinė elegancija – švarios ir aiškios „Raindance E“ linijos papuošia bet kurį vonios kambarį. Montuojama sienoje ar ant specialaus stačiakampio vamzdžio kvadratinė 30 × 30 cm galva užlieja kūną tūkstančiais minkštų stambių lašų, o purkštukai centre išdėstyti mažesniais intervalais ir intensyviai prausia stipresne srove. Montuoti lubose numatyta dar didesnė – net 40 × 40 cm – dušo galva. Visi „Raindance E“ modeliai galimi ir su „EcoSmart“ technologija, leidžiančia taupyti vandenį. Iki 60 cm pločio siekiantis termostatas, kuris gali tarnauti kaip lentynėlė, ir vertikalus vamzdis padengti specialiu stiklu. Beje, vamzdis gali būti dviejų ilgių – 150 cm versija puikiai tinka šeimoms, turinčioms vaikų, arba praustis sėdint. Minimalistinis „Raindance E“ elementų dizainas puikiai dera su kitomis „Hansgrohe“ maišytuvų kolekcijomis ir dušo produktais.

Gamintojo archyvas

Pasirink malonumą su „RainSelect“

Dušo galvų įvairovė leidžia pasirinkti skirtingo stiliaus vandens srovę. „Hansgrohe RainSelect“ siūlo supaprastintą ir intuityvų vandens srovės pasirinkimą vos kartą spustelėjus mygtuką – visai kaip elektros jungikliai leidžia sukurti įvairius apšvietimo scenarijus patalpoje. Horizontalus komponavimas ir taurios medžiagos – metalas arba baltas ar juodas stiklas – pabrėžia minimalistinį prietaiso dizainą. Šalia mygtukų išdėstyti elegantiški vandens srovės stiprumo ir temperatūros reguliatoriai. „Hansgrohe Select“ technologija yra grynai mechaninė ir veikia be elektros. Tame pačiame korpuse įrengta ir rankinio dušo jungtis bei laikiklis – nereikia papildomai gręžti sienos. „RainSelect“ termostatų moduliai vizualiai estetiškai dera prie „Rainmaker Select“ ir kitų viršutinių dušo galvų.

Gamintojo archyvas

Populiarusis „Croma“ ir naujo dydžio dušo galvos „Croma 280“

Vartotojų apklausos parodė, kad didelio skersmens viršutinės dušo galvos vis dar labai mėgstamos. „Croma“ – populiariausia ir itin įvairiapusė „Hansgrohe“ dušo produktų kolekcija. Naujausia jos dalis – „Croma 280“ serija – pirmiausia įspūdį padaro savo matmenimis: dušo galva, kaip ir nusako pavadinimas, yra net 280 mm skersmens. Įdėmiau įvertinus, įspūdis neblėsta – pagaminta iš metalo, garantuojančio ilgaamžiškumą, „Croma 280“ stebina formų tikslumu ir švariomis linijomis.
Duše vanduo maišomas su oru, todėl mažiau taškosi ir sukuria švelnesnį, malonesnį pojūtį. O pasirinkus variantą su „EcoSmart“ technologija, vandens bus išleidžiama vos 9 litrai per minutę – tai net du kartus mažiau, nei naudojant standartinius modelius.

Gamintojo archyvas

Nauja funkcija „Unica Comfort“

Dušo vamzdį išrado „Hansgrohe“ įkūrėjas Hansas Grohe. Šiandien „Hansgrohe“ šį išradimą pristato iš naujo. Dabar jis tarnauja ne vien kaip rankinio dušo laikiklis, bet ir kaip tvirta rankena įsikibti, sertifikuota „TÜV Süd“. Saugumas vonioje, o ypač duše, kur grindys visuomet šlapios, – kasdienis visų rūpestis.

Gamintojo archyvas

Todėl net keista, kaip iki šiol niekas nesugalvojo sujungti šių dviejų funkcijų. Šie 25 mm skersmens žalvariniai vamzdžiai atlaiko iki 2000 niutonų arba 200 kilogramų svorio apkrovą, todėl galima drąsiai įsitverti. Dar vienas netikėtas sprendimas – neslidžiu plastiku padengtas skersinis itin naudingas, kai reikia pasirūpinti kojomis. Kompaktiška versija taip pat tinka ir vonioms, yra sumontuota lentynėlė šampūnui pasidėti.

Daugiau informacijos: www.hansgrohe.lt

Užsakymo nr.: PT_75149300

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis