Specialiai iš Danijos: dizaineriai išdavė 5 interjero tendencijas, kurios turėtų įsikurti jūsų namuose

Kupinos elegancijos, įkvepiančios ir nereikalaujančios viso kambario remonto – tokios yra šių ir kitų metų namų dekoravimo tendencijos. Dalijamės dizainerių iš „BoConcept“ įžvalgomis.

Žalvario žavesys

Žalvario žavesys vis dar išliks. Pasak interjero dizanerių, netgi galima marmuro ir žalvario kombinacija. Šis derinys dominuoja tiek virtuvės, tiek vonios kambario interjere. Pavyzdžiui, baltas marmuras – tai tarsi natūralumo ir švaros dialogas, o tuo pačiu priderintas žalvaris suteikia stilingą pramoninį įspūdį, suteikia sunkumo, solidumo, o žvilgantis paviršius – prabangaus žavesio. Taip pat nebijokite iš naujo atrasti ir sidabrinių paviršių. Beje, vis dažniau bus pasitelkiamas ir stiklas.

DELFI / Modesta Meškė

Kabinami aksesuarai

Nebijokite dizaino aksesuarų kabinti ant sienų. Pasitelkite lėkštes, žvakides, netgi akmenis, kriaukles. Jūsų namai tikrai taps originalesni ir įgaus savitą veidą.

DELFI / Modesta Meškė

Tekstūra

Nebijokite tarpusavyje derinti įvairias medžiagas ir tekstūras. Tikriausiai esate pastebėję, kad kurdami interjerą dizaineriai naudoja įdomesnius kavos staliukus, pavyzdžiui, raižytus žalvario, taip pat įvairios medžiagos audinius (nuo austų raštuotų iki megztų stambiomis pynėmis) ar įdomios tekstūros sienų apmušalus. Dizainerio Henriko Pederseno patarimas: ant odinio krėslo užmeskite vilnonį pledą arba apvilkite pagalves skirtingų audinių užvalkalais: lino, megztais, nertais vąšeliu, dekoruotais karoliukais. Vis drąsiau derėtų naudoti liną, zomšą.

DELFI / Modesta Meškė

Dizainerių sukurti baldai

Danai ypač vertina originalumą. Interjero dizaineris H. Pedersenas teigia, jog ir toliau didelis dėmesys bus skirtas unikaliai sukurtiems baldams.

DELFI / Modesta Meškė

DELFI / Modesta Meškė

Žmonės investuos į baldus, kurie yra pagaminti iš gerų medžiagų bei tarnaus ilgesnį laiką. Dizaineris rekomenduoja apsidairyti antikvarinių baldų parduotuvėse ieškant detalių, kurios sukurs unikalų jūsų namų charakterį.

DELFI / Modesta Meškė

Spalvos

Jam antrina ir Clausas Ditlevas Jensenas, „Boconcept“ kolekcijų direktorius. Tik jis siūlo atkreipti dėmesį ne tik į baldų koncepciją, bet ir į vyraujančias spalvas. Dabar sunku atsispirti žalios spalvos madai – ji tapo labai svarbi interjero dalis. Atspalvis gali būti tiek laimo, tiek smaragdo, ir visai nesvarbu – ar šiomis spalvomis nudažytos sienos, ar patiestas kilimas.

DELFI / Modesta Meškė

Tiems, kurie nori pagyvinti interjerą šiek tiek subtiliau, patariama pasidairyti smaragdinės spalvos taurių, lėkščių ir jas derinti su kitais baltais ar sidabriniais indais. Visgi įsileiskite į namus ir nude (t.y. natūralūs, švelnūs, žemės) atspalvius, kurie atsvers madingus blizgius paviršius. O jei vien mintis apie ryškias spalvas namų interjere jums kelia nerimą – prigesintos ir neutralios spalvos – puiki išeitis. Balta, smėlinė, kupranugario, prislopinta pilka ir rausva – taip pat išlaikys savo pozicijas.

Daugiau įkvėpimo atrasite šioje galerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis