Ši gudrybė pravers nemėgstantiems tvarkyti vonios kambario

Tvarkymasis vonios kambaryje – daugiausia jėgų pareikalaujanti procedūra, kai tenka tvarkyti namus. Atsikratyti nešvarumų ant plytelių ir kalkių nuosėdų ant čiaupų padės iš tiesų nėra paprasta. Taigi nieko keisto, kad daugeliui namų šeimininkių tokiais atvejais tiesiog svyra rankos.

Dar prastesnė situacija susiklosto, kai vonios paviršių valymo darbai atidėliojami daugybę kartų. Jei taip elgiatės ir jūs, turėtumėte žinoti, kad nešvarumai įsigeria į paviršius, o juos nuvalyti tampa vis problematiškiau.


Vis tik dabar šios bėdos liks praeityje, jei paruošite mišinį vos iš dviejų ingredientų, skirtą valyti paviršius. Ši nesudėtinga valomoji priemonė greitai padės įveikti pačių įvairiausių rūšių nešvarumus. Jums prireiks 1 stiklinės indų plovimo skysčio, 1 puodelio šilto acto, piltuvėlio, purkštuko ir kempinės.


Shutterstock


Actą pašildykite ant kaitlentės. Skystis turi būti šiltas, bet ne karštas, kad nenusidegintumėte. Panaudodami piltuvėlį supilkite actą į tarą su purkštuku, pilkite indų plovimo skysčio. Pasukinėkite buteliuką su purkštuku, kad visi ingredientai būtų gerai sumaišyti, bet nesusidarytų per daug putų. Išpurkškite paviršius ir palikite 30 minutėms, o tada nuplaukite šaltu vandeniu.


Iš karto pastebėsite, kaip greitai ir lengvai bus pašalinti visi nešvarumai. Ši priemonė tinkama ir grindims plauti. Vonios kambarys spindės švara per itin trumpą laiką, o acto kvapas išgaruos neįtikėtinai greitai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis