Jauki floristinė kompozicija

„Su gimtadieniu“! Taip pavadinau šitą rožėmis apkaišytą širdelę, kuri yra skirta brangiai draugei. Kažkaip nesu gerbėja metro ilgumo rožių - esu linkusi dovanoti mažas romantiškas paslaptis, kurios sušildytos mano rankų šiluma. Ir padarytos iš širdies.

Taigi iš pradžių. Šiai kompozicijai reikėjo stiklinės vazelės-širdelės, dekoratyvinių cinamono lazdelių, klijų, floristinės oazės, rožių, kriauklelių ir auksinio floristinio siūlo.

 

Pirmiausia cinamono lazdeles susipjausčiau pagal vazelės aukštį. Tada kiekvieną lazdelę klijavau prie stiklinės širdutės polimeriniais klijais. Gerai prispaudžiau, kad priliptų. Taip apklijavau visą vazelę. Dabar iš savo kriauklių dėžutės išsirinkau gražiausias kriauklytes, kurios labiausiai derėjo prie geltonai-oranžinių rožių ir priklijavau jas prie cinamono tam tikru atstumu. Visą kvepiančią grožybę papuošiau auksiniu floristiniu siūlu.

Tada iš sušlapintos floristinės oazės išsipjoviau širdutės formą ir įdėjau į vazelę. Atėjo metas komponuoti gėles. Šiai kompozicijai sunaudojau 7 rožes, nors iš tiesų būtų užtekę ir 5 – jos buvo gražiai prasiskleidusios. Aplink apkaišiau mažomis baltomis gėlytėmis (nežinau jų pavadinimo), kurios naudojamo puokščių puošybai.

Beje, kai rožės nuvys, šis daikčiukas puikiai gali tarnauti ir kaip žvakidė. Po Jūsų kabarį pasklis ne tik šviesa ir šiluma, bet ir cinamono kvapas… Štai ir viskas. Su gimtadieniu! Iš visos širdies.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis