Kaip išvalyti namus nuo neigiamos energijos?

Jūs negalite matyti aplink sklandančios energijos plika akimi, bet tikrai galite ją jausti. Turbūt esate girdėję, o gal net patys pajutę, kad kai kurie žmonės laikomi energetiniais vampyrais. Praleidus daugiau laiko greta tokių žmonių jaučiamas nuovargis, išsekimas.

Taip yra ir su namų ar darbo erdvėmis. Ar kada nors teko pabuvoti patalpoje, kur jaučiatės nepatogiai, slogiai? O gal tokioje vietoje dirbate ar gyvenate?

Taigi, jei norite išvalyti neigiamą energiją iš savo namų ar biuro, čia rasite keletą idėjų:

Naudokite jūros druską. Tie kurie vadovaujasi Feng Shui filosofija, patariama naudoti jūros druską. Ji padeda atsikratyti neigiamos energijos ir palaikyti harmoniją namuose. Jūros druska reikia naudoti valant namus: į vandens kibirą įmaišykite 5-6 šaukštus druskos ir šiuo vandeniu išplaukite grindis. Taip pat galite įberti druskos į dubenėlį ir pastatyti namų kampuose, kurie atsisuka į šiaurės rytus. Dubenėlio turinį reikėtų pakeisti kas 2 mėnesius.

Reguliariai tvarkykite namus. Kiekvieną kartą valant namus jūs pašalinate susikaupusią neigiamą energiją. Taip pat dažniau vėdinkite patalpas, grynas oras teigiamai veikia erdvę, kurioje praleidžiate daugiausiai laiko.

Atsikratykite senų daiktų. Senų žurnalų krūvos, nešvarūs, susidėvėję rūbai kaupia neigiamą energiją, todėl išmeskite daiktus, kurių nenaudojate. Nešvarius skalbinius laikykite uždaroje skalbinių dėžėje, nekaupkite purvinų indų, tai neleis namuose pasklisti neigiamai energijai.

Venkite triukšmo. Uždarose erdvėse sukeliamas didelis triukšmas išbalansuoja energetinę harmoniją. Todėl itin garsiai klausytis trankios muzikos, gręžti ar kalti yra nerekomenduojama. Jei to negalite išvengti, sumažinkite daromą žalą atverdami langus.

Medituokite. Praktikuodami meditaciją erdvėse, kuriose praleidžiate daugiausiai laiko. Meditacija teigiamai veikia aplinkos energetiką. Jos metu, žmogus išleidžia iš savęs teigiamą vibraciją ir taip pripildo namus harmonijos.

Kvepinkite namus. Labai naudinga namuose ar darbe deginti žvakes ir smilkalus. Jaukūs kvapai sušildo erdvėje tvyrančią energiją ir taip išsklaido neigiamą energiją.

Perstumdykite baldus. Rytų išminčiai teigia, jog ilgai toje pačioje vietoje stovintys baldai įsiurbia daug neigiamos energijos, todėl jei neturite galimybės įsigyti naujų baldų, perstumdykite juos.

Auginkite gėles. Tikri augalai namams suteikia gyvybės, deguonies ir pripildo namus teigiamos energijos. Todėl rinkitės ne dirbtinę, o tikrą augmeniją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis