Kas tvarko Lietuvos žvaigždžių namus?

Įvairiausi projektai, kelionės, šou, reikalaujantys intensyvaus pasiruošimo, nuspalvina žymių Lietuvos žmonių kasdienybę ir tikrai neleidžia nuobodžiauti. Visgi aktyvi profesinė veikla atsiliepia ir asmeniniam gyvenimui, kuriam ne taip daug laiko ir lieka. Kyla klausimas, kaip gerai pažįstami Lietuvos veidai susitvarko su iššūkiu suderinti tiek darbą, tiek poilsį ir įveikia daugelio galvos skausmą – namų ruošą?

„Nuoširdžiai sakau – itin nepakenčiu siurbti kilimų, bet esu priversta tai daryti dėl savo ilgaplaukio katino Dūmo, – teigia menininkė Nomeda Marčėnaitė. – Nors būnu neseniai susitvarkius, jau netrukus kilimai vėl būna padengti baltų pūkų sluoksniu.“

Sostinės senamiestyje gyvenanti menininkė prisipažįsta, kad namų tvarkymas – varginantis procesas, kurio ji kartais stengiasi išvengti, tačiau pašalinio žmogaus šiam darbui nesamdo – tvarkosi kartu su vaikais.

Nomeda Marčėnaitė
Nomeda Marčėnaitė
DELFI / Šarūnas Mažeika


Menininkei antrina ir dainininkė, žinomų Lietuvos estrados atlikėjų dukra Ingrida Kazlauskaitė. „Namų tvarkytojos paslaugomis nesinaudoju, nes tai paprasčiausiai neapsimoka, – sako I. Kazlauskaitė. – Auginu ilgaplaukę pudelio veislės kalytę Bellą, kuri yra labai aktyvus gyvūnėlis – nuolat laksto lauke bei namie, glaustosi, palieka plaukelių ar trupinių tiek ant baldų, tiek ant kilimų, tad dažnai namus tenka tvarkytis net kelis kartus per dieną.“

I. Kazlauskaitė sako, jog pagrindinės problemos, kylančios tvarkant namus, yra labai elementarios: kiliminės dangos valymas, siurbimas, plaukelių ir pūkų nurinkimas nuo baldų ir kitų paviršių. Atlikėja, dar visai neseniai vargusi su drabužiams skirtu pūkų rinkikliu, įsigijo specialų, gyvūnų augintojams pritaikytą siurblį, kuris palengvino namų ruošą.

Organizatorių archyvas


Gyvūnus auginančios žinomos moterys pripažįsta, kad nors namų tvarkymas yra labiau būtinybė, nei atsipalaidavimas nuo įtempto darbo ar smagus laiko praleidimo būdas, švara bei jaukumu namuose turėtų pasirūpinti patys gyventojai, kad ir kaip mažai laiko tam turėtų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis