Kaip radiatorių paversti patrauklia interjero detale?

Gyvenimas sename pastate turi savo tiek savų privalumų, tiek trūkumų. Vienas iš tokių trūkumų, kurių, atrodo, taip greitai nepašalinsi arba jo pašalinti neįmanoma – radiatoriai. Jie yra dideli, kaupia dulkes ir kitus nešvarumus.

Tie, kurie nepakenčia to, kaip atrodo namų radiatoriai, galime patarti, kaip juos paversti žavia namų interjero detale: arba nudažykite juos, arba paslėpkite, arba panaudokite praktiškai.

Nudažykite. Prieš bandant paslėpti radiatorių, pirmiau pabandykite jį patobulinti. Jei mėgstate užsiimti meniškais darbais, neskubėkite jo slėpti. Nusipirkite kelias dažų spalvas ir spalvinkite. Išbandykite ombre stilių, kuris dabar madingas drabužių madoje. Ombre technika gali būti atlikta kelių dažų skardinių pagalba ir dažų purkštukais. Pabandykite gauti dažų, kurie yra atsparūs aukštai temperatūrai. Jei drąsios ir ryškios spalvos yra ne jūsų stiliaus, radiatorius galite pabandyti nudažyti tokia spalva, kuri sutaptų su sienų spalva arba dominuojančiomis kitomis kambario spalvomis.

Paslėpkite. Radiatoriaus dangtis – tai paprastas būdas paslėpti negražius radiatorius ir perdaryti juos į funkcinius baldus. Radiatorių uždengimo priemones galima įsigyti internetu arba tiesiog pasigaminti pačiam. Radiatoriaus dangtis yra paprastos konstrukcijos, panašus į spintelę, kuri atsidaro. Jei baiminatės, kad radiatorius efektyviai netieks šilumos, užkiškite už jo metalinę plokštelę, kad šiluma į kambarį sklistų efektyviau.

Panaudokite praktiškai. Radiatoriaus viršus gali būti ideali vieta lentynėlei ar palangei pratęsti. Jei pridėtumėte panašaus ilgio ir pločio medžio lentą, griozdišką radiatorių paverstumėte praktiška lentyna ar staliuku. Jei baiminatės, kad mediena gali įkaisti, naudokite marmuro plokštelę, nes ji tikrai nepakeis formos. Išbandykite tokią dekoraciją vonios kambaryje.

Užsakymo nr.: PT_63505114

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis