146 kv.m buto rekonstrukcija

146 kv.m buto interjero sprendimus padiktavo savininkų noras turėti šiltą, jaukų butą. Tai sukurti padėjo šviesios pastelinės spalvos ir gėlių motyvai.

Bendras buto plotas 146, 35 kv.m. Jis padalintas į dvi zonas apatinę, kuri priklauso tėvams ir viršutinę vaikams. 4 asmenų šeima pageidavo šilto ir jaukaus interjero. Atlikti rekonstrukcijos darbai: padidintas miegamojo kambarys, vonios kambarys, praplatinta virtuvė; svetainės ir dukros kambariuose, sienų nišose, įmontuotos lentynos. Svetainėje įrengtas vientisinis-dvipusis židinys, kurio kita pusė išeina į vonią. Visi korpusiniai baldai, išskyrus vaikų vonios kambarį, buvo projektuojami ir gaminami konkrečiai šiam butui. Baldai yra multifunkciniai. Pavyzdžiui, televizijos stovas svetainėj, naudojamas ne tik video/audio aparatūrai pastatyti, bet taip pat ir stacionariniam kompiuteriui, slepia kompiuterio sisteminį bloką ir klaviatūrą, šonuose padarytos lentynėles smulkiems daiktams sudėti. Visame interjere vyrauja ramios pastelinės spalvos. Užsakovės pageidavimu buvo įvesti akcentai gėlių motyvai, kurie interjerui suteikia romantiškumo. Sprendimas dizainerės Marijos Akselrod.

2011 m. sukurtą interjerą galite apžiūrėti galerijoje:

Kodėl buvo priimti tokie sprendimai, video reportaže pasakoja dizainerė:

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 6 mėnesių žurnalo „Mano Namai“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis