Baldas, kuris primena mažą dizaino stebuklą

Mažų erdvių tyrinėtojai dizaineriai Nauris Kalinauskas ir Dalia Mauricaitė Kalinauskienė tarsi interjero iliuzionistai. Prožektorių šviesos į jų dizaino idėjas bei funkcionalius buities sprendimus nukrypsta ir dėl to, kad ne tik priverčia patikėti mažais buities stebuklais, bet ir provokuoja keisti ar apskritai pamiršti nusistovėjusius gyvenimo įpročius ir atrasti naujus namų ritualus.

Šįkart prieš akis jie ištraukia ne gyvūnėlį-artistą, bet baldą, kuris iš pirmo žvilgsnio panašus į kompaktišką virtuvę, bet be maišytuvo labiau primena makiažo staliuką... Ir statyti geriausia jį būtų – svetainėje...

Gamintojo archyvas

Magija prasideda, nes su vienu baldu dizaineriai lyg spragtelėję delnais papildo svetainės privalumų sąrašą, o iš virtuvės ir vonios kambario atima papildomas minutes ar net valandas. Su šiuo baldu svetainėje tampa įmanoma nusiplauti rankas ar veidą, išsivalyti dantis, pasidaryti makiažą ar tiesiog verdančiu vandeniu užplikyti puodelį arbatos. Bei nustoti migruoti tarp virtuvės ir vonios kambario. Šis baldas net ir kuklaus dydžio svetainę paverčia prabangaus ir komfortiško viešbučio kambariu, kuriame viskas, ko reikia dažniausiai yra po ranka.

Gamintojo archyvas

Dizaineriai net neslepia, kad šio baldo nei vienas iš jų nesusapnavo, o dizaino idėją pasufleravo konkreti santechninė inovacija – maišytuvas GROHE Red su verdančio vandens funkcija.
Aukšta vandens temperatūra palaikoma specialiame 4 arba 8 litrų titano boileryje, o karštas vanduo bėga tiesiog pasukus svirtį.

Gamintojo archyvas

Sumaniai suprojektuotame vos dviejų kvadratinių metrų ploto balde telpa ne tik karšto vandens boileris, bet ir šiukšliadėžė, makiažo veidrodėlis, funkcionalios lentynėlės makiažo reikmenimis ir puodeliams. Dvipusių durelių spalvą priderinus prie sienos, baldas tiesiog „išnyksta“, tačiau įvertinus visas baldo galimybes, šis mažytis interjero stebuklas jau atrodo banalus...

Gamintojo archyvas

Šaltinis: www.dizainika.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis