Ką padovanoti Naujiesiems metams

Atrodo, kad jau viską dovanojote ir sugalvoti kažką naujo nebeįmanoma. Viską, tikrai viską žmogus turi. Su vaikais kažkaip paprasčiau. O štai suaugusieji… Kelias naujametinių dovanų idėjas, kurios gali praversti, rašoma supersadovnik.ru.

Puiki dovana bet kokia proga, pradedant gimimo diena ir baigiant Naujaisiais metais, yra gėlės. Ypač jeigu prastai žinote, kas žmogui patinka. Beje, gėlės gali būti tiek priedas prie kažkokios didesnės dovanos, tiek savarankiška dovana.

Galima padovanoti elegantišką puokštę arba pasirinkti gražų ir nereiklų kambarinį augalą vazonėlyje. Pastaruoju metu itin išpopuliarėjo vadinamosios „gyvos puokštės“. Šie vazoniniai augalai atnešami į namus žydintys, pačiame savo dekoratyvumo pike, o kai jie nužydi, išmetami kaip skintų gėlių puokštė. Chrizantemos, kalceoliarijos, cinerarijos, gerberos, įvairūs katilėliai ilgai žydi, atrodo gana puošniai ir suteikia kambariui šventinę nuotaiką.

Atkreipkite dėmesį į žiemą žydinčius augalus, pavyzdžiui, plokštenius ir hatioras. Taip pat, žinoma, kalėdine gėle vadinamas puansetijas, kurios gali tapti ryškiu naujametinės kompozicijos akcentu.
Jeigu renkate dovaną su kambariniais augalais ar sode užsiimti mėgstančiam žmogui, pasirinkite žydinčias svogūnines gėles (hiacintus, meilenius), orchidėjas arba nupirkite vazoninių rožių ar lelijų, kurias pavasarį bus galima pasodinti sode. Gera dovana aistringam gėlininkui – originalus rinkinys iš serijos „pasidaryk pats“: gražiai supakuoti gėlių svogūnėliai, specialus substratas ir dailus vazonėlis.

Nesuku sugalvoti dovaną bet kurios lyties automobilių mylėtojams. Priklausomai nuo skonio ir gyvenimo būdo gali tikti automobilinis kavos aparatas, automobilinis virdulys, automobilinis šaldytuvas, automobilinis jonizatorius ar oro valytuvas… O gal net prabangios automobilinės pirštinės. Dar vienas įdomus prietaisas – automobilinis komunikatorius, skirtas bendravimui su kitais vairuotojais. Įrenginio ekrane vairuotojas gali išreikšti emocijas, kurias jis jaučia kitiems eismo dalyviams. Tai gali būti bet koks užrašas arba jausmaženklis, reiškiantis šypseną, nusivylimą, nustebimą ar pyktį.

Dar viena naudinga dovana – automobilinis siurblys. Jis kompaktiškesnis ir lengvesnis, palyginti su įprastu buitiniu siurbliu, ir dažnai jungiamas prie automobilio akumuliatoriaus bei turi visas funkcijas, kurių visiškai pakanka salono ir bagažinės sutvarkymui. Anksčiau ar vėliau jis pravers bet kuriam automobilininkui, net jeigu jo transporto priemone paprastai rūpinasi specialistai.

Jeigu žmogus turi užmiesčio namą ar vasarnamį, galima padovanoti nedidelę plovyklą. Ji leidžia pakankamai kokybiškai nuplauti ne tik automobilį, bet ir takelius (nereikia kvėpuoti dulkėmis, kaip nutinka šluojant), sienas, pastatų fasadus, nuplauti žemes, pelėsius ir purvus nuo atvirų terasų, tvorų, suoliukų, laiptų, sodo instrumentų ir baldų, taip pat dviračius, motociklus, valtis ir dar daug kitų daiktų.

Dar viena itin ūkiška dovana – universalus siurblys. Visas jo žavesys slypi maksimaliame funkcionalume. Jis padės sutvarkyti ir kambarius, ir ūkines patalpas. Jis lengvai susidoros su židinyje susikaupusiais pelenais, po remonto likusiomis šiukšlėmis, padės sodo sklype ir, suprantama, puikiai išsiurbs automobilį. Svarbiausia atkreipti dėmesį, kad į komplektą įeitų visi būtini atgaliai.

Puiki dovana vyrui – įvairiausi instrumentai (net jeigu jų iškart ir neprireiks, jie tikrai nudžiugins savininką) ir patogios instrumentams sudėti skirtos dėžės. Tiesa, žiemą parduotuvėse ne visada rasite pilną asortimentą. Užtat ne sezono metu parduotuvės paprastai taiko nuolaidas. Ir nereikia baimintis, kad Naujųjų metų proga padovanotas benzininis pjūklas kažkam labai trukdys. Priešingai, bus užtektinai laiko atidžiai išnagrinėti instrukciją ir kaip reikiant pasiruošti jo naudojimui.

Moterims malonu dovanoti parfumeriją ir kosmetiką. Originalesnis, tačiau ne mažiau malonus dovanos variantas – aksesuarai. Ypač nudžiugins savo rankomis pagaminti aksesuarai. Beje, bet koks suvenyras, kurį padarėte patys ar kartu su savo atžalomis, taps geriausia dovana draugams ir artimiesiems. Pavyzdžiui, galima padaryti ateinančių metų simbolio pagal Rytų kalendorių figūrėlę. Beje, jeigu galvojate padaryti ar nupirkti tokį naujametinį suvenyrą, geriau rinktis ne plastiką ar keramiką, o iš muilo ar vaško pagamintą figūrėlę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis