Kokios gėlės padeda pritraukti meilę į namus?

Nuolat lėkdami pamirštame puoselėti santykius su artimiausiais žmonėmis. Norint juos pagerinti ar sukurti, galima pasitelkti augalus ir jų energetines savybes.

Kodėl gi nepabandžius?


Shutterstock nuotr.


Jei ieškote antrosios pusės ar namuose pristigo romantikos, namus papuoškite amariliais. Tiesa, jei šios gėlės ima nykti, matyt, pamažu mažėja ir jūsų jausmai.


Kinrožės gėlė didina seksualumą ir vaisingumą.


I.Budzeikaitės nuotr.


Jei manote, kad jūsų santykiai su antrąja puse gęsta, tačiau gaunate dovanų tulpių - tai netiesa. Ši gėlė simbolizuoja šilčiausius jausmus.


Shutterstock nuotr.


Žinoma, jei jūsų vazose nuolat mirksta rožės - tai rodo santykių brandą ir namuose vyraujančią harmoniją. Tiesa, rausvos rožės dažniausiai simbolizuoja naują meilę.


Visuose kambariuose galima laikyti fikusus, nes jie ne tik išvalo orą, bet ir sugeria sklandančias neigiamas emocijas.

Apdairiai reikėtų apgalvoti ir kaktuso vietą. Šio augalo nereikia laikyti kambariuose, kuriuose renkasi daugybė žmonių, ypač, jei spygliai ilgesni. Tačiau patariama statyti ant palangių, nes nors šis augalas ir nepasižymi ypač gera energija, bet pastatytas šioje vietoje jis apsaugo namus nuo išorinių neigiamų jėgų.


Miegamjame nuolat pykstatės? Galbūt persistengėte ir pavertėte šią vietą žaliuoju kampeliu. To nederėtų daryti, nes naktį augalai išskiria anglies dvideginį ir kambaryje mažėja deguonies. Tad po nakties galite jaustis pavargę, suirzę.


Shutterstock


Šiame kambaryje jokiu būdu nerekomenduojama apskritai laikyti jukų, krotonų, difenbachijų, karpažolių, meilenių, bromelinių augalų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis