Įdomu – kartotinis klasikinės formos modernus namas

Per pastaruosiu du metus akivaizdžiai pastebimas klasikinio lietuviško namo formos populiarėjimas. Vis daugiau namų statytojų atsisako plokščių stogų ir renkasi dvišlaitę ar keturšlaitę stogo konstrukciją.

Gamintojo nuotr.

Dvišlaitis stogas būdingas visų Lietuvos regionų liaudies architektūrai. Dėl to ši stogo forma yra mūsų pasamonėje ir labai natūralus bei prognozuojamas yra dvišlaičio stogo pupuliarumo sugrįžimas kas keletą metų.

Gamintojo nuotr.

Dalis žmonių pavargo nuo kubinių namų ir kurdami naują būstą instinktyviai ieško mūsų kraštui istoriškai būdingų namo bruožų. „Mes siūlome klasikinę lietuviško namo formą „aprengti“ šiuolaikišku fasadu ir taip sukurti modernų klasikinės formos namą“, – pasakoja architektas Marijus Surdokas.“

Gamintojo nuotr.

GetHouse.Lt sukurtas namo projektas Klasika yra vienas labiausiai perkamų kartotinių namų projektų Lietuvoje. Šis namas suprojektuotas derinant klasikinio namo formą ir modernius fasadų kompozicijos sprendinius. Klasika atitinka energetiškai efektyvaus namo reikalavimus.

Gamintojo nuotr.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis