Augalai vampyrai: kurie kambariniai augalai siurbia energiją, o kurie ją spinduliuoja

Mylėti augalą ne mažiau svarbu, nei pasodinti jį į kokybišką žemę ir laiku palaistyti. Augalai su kaupu atiduoda mums tą rūpestį, kuriuo mes kasdien juos apdovanojame. Augalai valo orą ir sugeria neigiamą energiją, kuri susikaupia patalpose per dieną.

Visų pirma, supažindinsime jus su augalais, kurių geriau vengti ir neauginti namuose, o po to išvardysime tokius augalus, kurių vertėtų pasisodinti daugiau.


Augalai vampyrai


1. Gebenė

Kaip ir kiti vijokliniai augalai, gebenė pritraukia į namus įvairias ligas, sukelia barnius. Šio augalo nerekomenduojama auginti net biure. Gebenės energija vyriška, tad ji praktiškai išstumia vyrus iš namų, kuriame auga.


2. Monstera

Saugokitės šio augalo! Jokiu būdu nelaikykite monsteros miegamajame ar vaikų kambaryje. Jei namuose yra vaikų ar vyresnio amžiaus žmonių, šis augalas aktyviai siurbs jų energiją. Namuose monsteros geriau neauginti.


Shutterstock


3. Difenbachija

Visiškai netinka auginti mažoje erdvėje. Neatsirinkdama sugeria visą energiją – ir gerą, ir blogą. Šis augalas naudingas didelėje erdvėje, nes puikiai valo orą.


4. Begonija

Augalas-vampyras, bet naudingas vampyras. Jei jus ėmė varginti dažnai užsukantys svečiai, pastatykite vieną ar du vazonus su šiuo elegantišku augalu ant pietinės palangės. Begonija sugers visą energiją – ir teigiamą, ir neigiamą, o po kiek laiko grąžins jums teigiamą.


5. Orchidėja

Taip, teisingai! Tokios populiarios ir visų mylimos orchidėjos sugeria visą namų gyventojų energiją. Ypač šie augalai pavojingi silpnavaliams, neryžtingiems žmonėms. Stipriausiai orchidėja veikia naktį ir saulei tekant.


Shutterstock


Augalai, kurių verta turėti daugiau


1. Pelargonija

Ryškūs ir stiprūs pelargonijos krūmai apsaugos nuo piktos akies, užkalbėjimų ir prakeikimų, sugers pavydą ir piktavališkumą. Jei jus ir jūsų artimuosius kankina naktiniai košmarai ir nerimas, miegamajame ant palangės pastatykite pelargoniją. Ji sukuria jaukią ir malonią atmosferą.


2. Azalija

Šio augalo energija išsklaido liežuvavimą, egoizmą ir smulkmeniškumą, padeda siekti asmeninės sėkmės. Azalija palankiai veikia svetingus, geraširdiškus žmones, dovanoja žvalumą ir sveikatą.


Shutterstock


3. Fikusas

Jei norite kilti karjeros laiptais, bet vis iškyla kliūčių, įsigykite bent vieną fikusą. Šis augalas spinduliuoja energiją, kuri skatina organizacinius gebėjimus, lavina intuiciją ir padeda priimti teisingus sprendimus atsižvelgiant į pasekmes.


4. Chlorofitas

Nepakeičiamas augalas virtuvėje su dujine virykle. Joks gartraukis taip veiksmingai neišvalys oro, kaip 3–4 dideli chlorofitai. Šie augalai ne tik puikiai sugeria teršalus, bet ir palaiko aktyvumą, dovanoja puikią nuotaiką.


5. Dracena

Šis augalas stiprina namuose geranoriškumą ir dvasinę šilumą. Dracena skatina optimizmą, teigiamą energiją ir gerina gyvenimo kokybę. Pačiu stipriausiu laikomas augalas, išaugintas iš mažo daigo.


Shutterstock


Štai toks draugų ir priešų rekomendacinis sąrašas. Juo kliautis ar ne - tai Jūsų asmeninis pasirinkimas. Neabejojame, kad rasite jums labiausiai tinkantį augalą! Linkime jums harmonijos su savimi ir aplinka.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis