Kontrastinga mados studija: kur šventė ir puošnumas niekada neišeina

Ruduo – pats geriausias metas įsimylėti. Ir tada mylėti taip, kad nejučia ateitum iki vestuvių“, – šiltą istoriją prie kavos puodelio pradeda interjero dizainerė Kristina Grybaitė. Kurti interjerą ten, kur visada pakili nuotaika, spinduliuojanti prabanga ir skonis – nepakartojama patirtis.

Kai susitinka dvi kūrėjos

Pamatę rūbų dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės mados namų „Tiulio fėja“ erdvę tikriausia net nepagalvotumėte, kad iki šiol tai buvo labai siaura, ankšta patalpa, kurioje net nebuvo vietos apsisukti. Kaip sako pati interjero dizainerė – šiuo projektu ji labai džiaugėsi ir jautė begalinį susidomėjimą. Atrodo, kad mintis kurti beveik kone 200 kv.m mados namus, kuriuose visada vyrauja šventė, laimė ir grožis, ją pačią tiesiog užbūrė ir šis jaudulys nedingo – juk susitinka dvi dizainerės.

„Prieš imantis šio projekto tikrai ilgokai pasvarsčiau, ar pavyks pateisinti lūkesčius – be galo norėjau atspindėti eklektišką rūbų dizainerės požiūrį į grožį, madą bei puošnumą. Tiesiog įsiklausiau į jos idėjas ir norus ir mums pavyko!“ – džiaugiasi šio projekto dizainerė.

Išskirtinumas – charakteris

Šie mados namai turi charakterį – dominuojančios juoda, balta ir aukso spalvos suteikia modernumo prieskonį, maišytą su klasikos elementais. O pamačius priimamąjį supranti, kad tai – tikra šio interjero karūna: išskirtiniai elementai, rankų darbo priimamojo stalas, dekoruotas dailininko Lino Atgalainio specialia technika bei veidrodinė languota siena, suteikianti aštresnio skonio.

Įžengus pro duris tiesiog neįmanoma nepastebėti jau vizitine interjero dizainerės kortele tapusio didžiulio laikrodžio ant priimamojo sienos. „Esančios spalvos bei veidrodžiai tiesiog automatiškai sukuria šventę ir jauti – atėjęs čia tikrai būsi pasitiktas, kaip karalius“, – šypsosi interjero dizainerė.

Šis laikrodis turi savo istoriją – jis buvo vienas ir pagrindinių akcentų pristatant 2017 metų išskirtinių vestuvinių bei proginių suknelių kolekciją „Veidrodžių karalystė“. Taigi natūralu, kad jis jau tapo istorija ir pradėjo savo laiką skaičiuoti mados namuose.

„Iš pat pradžių apžiūrėjus patalpas labiausiai mane gąsdino tas vaizdas, kurį pamačiau: ankšta, nėra vietos ir kur kojos padėti. Sunku buvo įžvelgti potencialų grožį bei eleganciją“ – dalinasi įspūdžiais Kristina.

O kaip viskas prasidėjo?

„Vieną esminį dalyką supratau, kai baigėsi mūsų pirmasis susitikimas su V. Jakučinskaite: juk ji – pirma suknelių dizainerė, pradėjusi kurti jas tiek mamai, tiek dukrai! Ši mintis mane tiesiog sušildė ir supratau – juk aš dirbsiu su ja! O kai pamačiau jos kūrybą gyvai, supratau, kad tai – mano skonio ir stiliaus drabužiai“, – mintimis dalinasi K. Grybaitė.

Dizainerė labai džiaugiasi, kad šiame projekte yra iš anksčiau likusių V. Jakučinskaitės daiktų, tokių, kaip: šviestuvai, šventa statulėlė sauganti ir globojanti kūrėją bei antikvarinis, aukso spalvos rėmais dekoruotas veidrodis, prie kurio puošėsi kelių amžių damos ir prie kurio dabinsis dar kelios kartos. Šis veidrodis su suknelių dizainere yra kartu visą jos dizainerės karjerą ir yra tikra salono pažiba.

Kas ir kaip?

Nors dizaino studijoje yra kelios erdvės ir siuvykla šalia – visos patalpos yra išskirtinės, bet vis tiek harmoningai susieinančios. „Pati ne kartą buvau šioje studijoje – norėjau pati, kaip klientė, „išbandyti“ studiją: ar užtenka vietos, ar geras apšvietimas, ar fone grojanti muzika girdisi, ar gera akustika.

Svarbiausia kuriant tokį interjerą yra tai, kad aplinka atspindėtų kūrėją ir kad būsimas klientas čia atėjęs jaustųsi atsipalaidavęs ir žinotų, kad čia – visada išliekanti prabanga ir elegancija. „Na, o po to svarbiausia brėžiniai ir įgyvendinimas“ – juokaudama sako Kristina.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis