Kaziukas ir pirmieji sėkmingi radiniai

 (1)
Kaziukas Vilniuje ką tik prasidėjo, trumpam iššokome pasižvalgyti ir grįžome su „laimikiu“ (o kaip kitaip!). Pažiūrėkite, ką pavyko nusipirkti ir kuo pasigrožėti.
© MANO NAMAI

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Iš tadžikiško (todėl itin atsparaus) molio pagamintas indas kepimui ant atviros ugnies greičiausiai bus dažnai naudojamas, bet pirmiausia į akis krito jo ryški spalva – gal kad lauke rimtai šalta, raudona pasirodė šildančiai maloni. Patiko ir graži indo forma – tokio daikto nereikės slėpti spintelėje, nes paliktas ant viryklės atrodys tobulai. Todėl nesiderėję sumokėjome 12 eurų.

<strong>Kaziukas</strong> ir pirmieji sėkmingi radiniai
© MANO NAMAI

Bent iš pirmo žvilgsnio pasirodė, kad šįmet Kaziukas išsiskiria keraminių dirbinių gausa. Apsidžiaugėme – pasirodo ir mūsų meistrai neatsilieka nuo iš proto dėl rankų darbo keramikos besikraustančio ir Vabi Sabi estetika besigrožinčio pasaulio... Tokią mintį patvirtino ir Kristinos Zazerskienės keramika – ji išmarginta unikaliais raštais, nes išdegtas molis pagal senovinę, bet jau pamirštą technologiją iš karto panardinamas į... raugą.

<strong>Kaziukas</strong> ir pirmieji sėkmingi radiniai
© MANO NAMAI

Originalią medinių pjaustymo lentelių formą baldų meistras nusižiūrėjo iš medinių stogų puošybos motyvų. (Gaila, pamiršome paklausti jo vardo, nes gaminiai tikrai smagūs, norėtųsi pamatyti ir jo baldus...). Tiesą sakant, tokią lentelę pjaustymui bus gaila naudoti, ji labai tiks serviravimui.

<strong>Kaziukas</strong> ir pirmieji sėkmingi radiniai
© MANO NAMAI

Kaip ir kasmet, stabtelėjome prie „Keramikos manufaktūros“ grožybių. Šįmet – nauja kolekcija: paukšteliai „parskrido“, kad greičiau prišauktų pavasarį.

<strong>Kaziukas</strong> ir pirmieji sėkmingi radiniai
© MANO NAMAI

Jei prakalbome apie šiltąjį sezoną, negalėjome neapžiūrėti „kaimiškų“ kilimukų. Patiko tai, kad jų spalvas ir raštus lengva derinti – šįmet sodybą atnaujinsime patiesę ne vieną, o kelis, bus originaliau. Deja, pirkti ekspromtu nesiryžome: teks paskaičiuoti, koks dydis tinkamiausiais ir grįžti rytoj.

<strong>Kaziukas</strong> ir pirmieji sėkmingi radiniai
© MANO NAMAI

Kaziuke turi būti visko! Ir dėl ko seilę varvinti, ir iš ko pasijuokti. Net „aukso“ (jo spalva ir šįmet juk madinga!) plytų. Kas sakė, kad tai negali būti pirmasis indėlis į naujo būsto statybą? (Nors verčiau patartume įsigyti leidinį „Mano namai“ – ir pigiau, ir įkvėpimo daugiau.)

Dėmesio! Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir kovo mėnesio pabaigoje išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namai“ prenumeratą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Rankdarbiai

Pokyčiai per savaitgalį: originalios užuolaidos

Pagyvinkite namus romantiškomis pastelinėmis spalvomis, jos – pavasario pažiba. Nesvarbu, ar jūsų interjeras tamsus, ryškus ar šviesus, subtilūs pasteliniai tonai kaipmat pažadins erdvę ir ją atnaujins. Siūlome pamėginti nusidažyti užuolaidas madingu pereinančių spalvų (ombre) efektu.

5 originalūs būdai, kaip panaudoti senovinius lagaminus (1)

Jeigu namuose turite senovinį lagaminą, neskubėkite jo išmesti. Toks daiktas nesudėtingai gali būti transformuotas į akcentinį baldą arba dekoratyvinę interjero detalę.

Kaziukas ir pirmieji sėkmingi radiniai (1)

Kaziukas Vilniuje ką tik prasidėjo, trumpam iššokome pasižvalgyti ir grįžome su „laimikiu“ (o kaip kitaip!). Pažiūrėkite, ką pavyko nusipirkti ir kuo pasigrožėti.

Kūrybiškas sprendimas: netikėtos augalų kompozicijos

Kas galėtų pasakyti, kokių medžių šakos atrodo dekoratyviausiai? Liaunos, dygliuotos ar keistai nenatūraliai išsiraičiusios, kaip kai kurių gluosnių ar lazdynų...

Kūrybiškas sprendimas: prisiminimų kolekcija

Pagundai pajūryje rinkti kriaukles, akmenėlius, vandens nugludintus medžio gabalėlius neįmanoma atsispirti. Bet ką su tuo gėriu veikti parsivežus namo?..

Kalėdiniai eglutės žaisliukai iš vielos ir džiovintų augalų

Vienas iš bendravimo būdų gali būti kalėdinių eglutės žaisliukų kūrimas, atskleidžiantis mūsų kūrybiškumą, fantaziją ir širdies polėkius. Kaip nušvinta žvaigždė, kaip atskuba elnias ar ant žaliaskarės šakos nutupia paukštelis, priglusdamas prie Jūsų rankos, skaitytojus supažindins Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos profesijos mokytoja – ekspertė Jolanta Malijonienė.

Pasidaryk pats: kitokia eglutė iš pakabų (1)

Dailininkė Džina Jasiūnė šiemet savo namus padabino originalia eglute. Galbūt tai gali būti puikus paskutinės minutės sprendimas ir jums?

Įkvepiantys pavyzdžiai, kaip susikurti floristinę eglutę

Gruodžio mėnesį Vilniaus universiteto Botanikos sode vyko moksleivių floristinis konkursas „Žiemos švenčių belaukiant“, kuriame vaikai ir jaunimas kūrė įvairius floristinius darbus: kalėdinius žaisliukus, eglutes, koliažus, Advento bei kalėdinius vainikus.

Paprastas būdas, kaip namuose sukurti šventišką atmosferą

Kalėdinės dekoracijos gali atsieiti labai nebrangiai. Kaip sutaupyti, bet kartu ir subtiliai pasipuošti, pataria floristė Dalia Blusevičienė.

Pačios originaliausios kalėdinės idėjos jūsų namų puošybai (8)

Ne paslaptis, kad daugumai mūsų patinka išsiskirti iš minios, sugalvoti kažką naujo ir pasipuikuoti prieš kitus originaliu tradicinių dalykų interpretavimu. Šiemet originalumas itin aktualus – tradicinės Kalėdų eglutės puošiamos neįprastomis dekoracijomis, vietoj eglės šakelių namai dekoruojami svogūninėmis gėlėmis, o pačią eglutę pakeičia ananasas!