Įkvepianti kalėdinio dekoro idėja: kitokie kankorėžiai

 (1)
Iki švenčių dar liko laiko, tad per artėjantį savaitgalį galima pasinerti į kūrybiškas improvizacijas ir iš kankorėžių pasidaryti unikalių eglutės žaisliukų (tai daug smagiau nei grumdytis parduotuvėse jų ieškant).
© Asmeninis archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kankorėžius išdžiovinkite, mažu šepetėliu gerai nuvalykite iš abiejų pusių ir nudažykite baltais dažais – tada kitos spalvos labiau išryškės, neprasimuš rudas atspalvis.

Įkvepianti kalėdinio dekoro idėja: kitokie kankorėžiai
© Asmeninis archyvas

Tamsiai žalios eglutės fone gražiai išryškėja rožinė spalva – akriliniais dažais nudažykite kankorėžių vidų, o išorę – šviesesniais auksaspalviais ar sidabraspalviais perlamutriniais, kad kankorėžiams suteiktumėte daugiau šventinio spindesio. Atrodytų, kam dažyti vidų, tačiau ant aukštesnės eglutės pakabinus tokius žaisliukus įspūdingas abiejų spalvų kontrastas puikiai matyti.

Skulptūriškos formos kankorėžius puoškite jų vertais kaspinėliais (plona, net ir blizgi virvelė atrodytų per plona).

Įkvepianti kalėdinio dekoro idėja: kitokie kankorėžiai
© Asmeninis archyvas

Derinkite sunkesnio – pavyzdžiui, aksominio ir lengvo permatomo – audinio juosteles. Jas suriškite kaspinėliu ir labai tvirtai susiūkite, nes prie kankorėžio klijuojama tik apatinė juostelė. Naudokite patikimus „Moment“ klijus.

Daugiau kalėdinio dekoro idėjų jau greitai pasirodysiančiame žurnalo MANO NAMAI gruodžio mėnesio numeryje!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Rankdarbiai

Kūrybiškas sprendimas, kuris pasitarnaus ir pavasarį, ir vasarą

Iš vytelių pinti loveliai ar krepšiai vargu ar nustebintų. Tačiau lizdelis – visai kas kita!

Pokyčiai per savaitgalį: originalios užuolaidos

Pagyvinkite namus romantiškomis pastelinėmis spalvomis, jos – pavasario pažiba. Nesvarbu, ar jūsų interjeras tamsus, ryškus ar šviesus, subtilūs pasteliniai tonai kaipmat pažadins erdvę ir ją atnaujins. Siūlome pamėginti nusidažyti užuolaidas madingu pereinančių spalvų (ombre) efektu.

5 originalūs būdai, kaip panaudoti senovinius lagaminus (1)

Jeigu namuose turite senovinį lagaminą, neskubėkite jo išmesti. Toks daiktas nesudėtingai gali būti transformuotas į akcentinį baldą arba dekoratyvinę interjero detalę.

Kaziukas ir pirmieji sėkmingi radiniai (1)

Kaziukas Vilniuje ką tik prasidėjo, trumpam iššokome pasižvalgyti ir grįžome su „laimikiu“ (o kaip kitaip!). Pažiūrėkite, ką pavyko nusipirkti ir kuo pasigrožėti.

Kūrybiškas sprendimas: netikėtos augalų kompozicijos

Kas galėtų pasakyti, kokių medžių šakos atrodo dekoratyviausiai? Liaunos, dygliuotos ar keistai nenatūraliai išsiraičiusios, kaip kai kurių gluosnių ar lazdynų...

Kūrybiškas sprendimas: prisiminimų kolekcija

Pagundai pajūryje rinkti kriaukles, akmenėlius, vandens nugludintus medžio gabalėlius neįmanoma atsispirti. Bet ką su tuo gėriu veikti parsivežus namo?..

Kalėdiniai eglutės žaisliukai iš vielos ir džiovintų augalų

Vienas iš bendravimo būdų gali būti kalėdinių eglutės žaisliukų kūrimas, atskleidžiantis mūsų kūrybiškumą, fantaziją ir širdies polėkius. Kaip nušvinta žvaigždė, kaip atskuba elnias ar ant žaliaskarės šakos nutupia paukštelis, priglusdamas prie Jūsų rankos, skaitytojus supažindins Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos profesijos mokytoja – ekspertė Jolanta Malijonienė.

Pasidaryk pats: kitokia eglutė iš pakabų (1)

Dailininkė Džina Jasiūnė šiemet savo namus padabino originalia eglute. Galbūt tai gali būti puikus paskutinės minutės sprendimas ir jums?

Įkvepiantys pavyzdžiai, kaip susikurti floristinę eglutę

Gruodžio mėnesį Vilniaus universiteto Botanikos sode vyko moksleivių floristinis konkursas „Žiemos švenčių belaukiant“, kuriame vaikai ir jaunimas kūrė įvairius floristinius darbus: kalėdinius žaisliukus, eglutes, koliažus, Advento bei kalėdinius vainikus.

Paprastas būdas, kaip namuose sukurti šventišką atmosferą

Kalėdinės dekoracijos gali atsieiti labai nebrangiai. Kaip sutaupyti, bet kartu ir subtiliai pasipuošti, pataria floristė Dalia Blusevičienė.