Amžinas sniegas – kaip susikurti stilingą kompoziciją iš medvilnės šakų

Dauguma mūsų namuose jau pradėjo puošti eglutes, uždegė žvakes ant Advento vainiko, tad laikas pagalvoti, kaip prisivilioti į namus sniegą, kad jie virstų tikra žiemos pasaka. Vienas iš variantų yra papuošti namus medvilnės šakelėmis.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Gėlių salonuose ar interjero prekių parduotuvėse, ko gero, esate matę dirbtinių ar tikrų šakelių su vatos bumbulais. Tai ne kokia specialiai žiemos šventėms sukurta dekoracija – taip atrodo medvilnė.

Medvilnės šaka gražiai atrodo ir viena. Labiausiai jos asketiškas grožis išryškėja paprastoje permatomoje stiklo vazoje, kuri nekrenta į akis.

Love our new front door wreath from @etsy find @toadstoolpond! The greens and fluffy cotton branches really brighten our door up as we wait for spring!

A post shared by Aleah James (@artgazeraj) on Feb 20, 2016 at 12:45pm PST

Toliau pateiksime idėjų, kaip priderinti medvilnės šaką ar net kelias šakas prie jūsų interjero.

Paimkite vieną medvilnės bumbulų šaką, įdėkite ją į didelę vazą su kokiais žalumynais – tokiu originaliu dekoru galite papuošti stalą.

Kai šakos atsibos arba norėsite jas panaudoti kitiems tikslams, medvilnės bumbulus galite pritaikyti floristikoje, komponuodami iš jų įvairias kompozicijas.

Štai dar vienas gražus pavyzdys, kaip panaudoti nusibodusias šakas su baltais bumbulais ir pratęsti jų gyvavimo laiką.

#Repost @kkcalligraffiti with @repostapp ・・・ Checked out @sassychiclv today and came home with the cutest little cotton branch that I've been in search of for awhile for our powder room. I've also been hanging on to that bottle that came from a @lmrwine rosé of pinot noir that I enjoyed awhile back. It was just too pretty to toss and I knew I had to do something special to repurpose it. So I hand lettered it up with a sweet and inspiring little quote that I came across today also at the boutique. And voilá! Pretty little powder room arrangement. 😍😍😍 "kkcaligraffiti #handlettering #handlettered #moderncalligraphy #homedecor #diy #diyhomedecor #reuse #rustichomedecor #cottondecor #cottonbranch #longmeadowranch

A post shared by Kristina Kung (@mommy2vands) on Nov 5, 2016 at 1:11am PDT

Šis dekoras puikiai tiks vonios kambaryje, į kurį visada sunku rasti ištvermingus augalus.

Jei norisi dekoro viename iš kambario kampų, galite šakas komponuoti dideliuose buteliuose, kibiruose ar krepšiuose.

Medvilnės šakeles galima pamerkti ir į miniatiūrinius buteliukus.

cheers to another year of doing what we love and sharing what we do! 🥂 #ourcorneroftheworld #newyear2017

A post shared by Becky Shea (@beckymshea) on Dec 31, 2016 at 11:08am PST

Štai pavyzdys, kaip iš didelio kiekio šakų sukomponuoti žieminę kompoziciją pintame krepšyje.

Šis nepaprastas dekoras ypač tinka skandinaviško minimalistinio stiliaus interjere.

Svarbiausia rasti stabilią vazą ir medvilnės šaka ar šakos jus džiugins bet kurioje būsto zonoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Rankdarbiai

Kūrybiškas sprendimas, kuris pasitarnaus ir pavasarį, ir vasarą

Iš vytelių pinti loveliai ar krepšiai vargu ar nustebintų. Tačiau lizdelis – visai kas kita!

Pokyčiai per savaitgalį: originalios užuolaidos

Pagyvinkite namus romantiškomis pastelinėmis spalvomis, jos – pavasario pažiba. Nesvarbu, ar jūsų interjeras tamsus, ryškus ar šviesus, subtilūs pasteliniai tonai kaipmat pažadins erdvę ir ją atnaujins. Siūlome pamėginti nusidažyti užuolaidas madingu pereinančių spalvų (ombre) efektu.

5 originalūs būdai, kaip panaudoti senovinius lagaminus (1)

Jeigu namuose turite senovinį lagaminą, neskubėkite jo išmesti. Toks daiktas nesudėtingai gali būti transformuotas į akcentinį baldą arba dekoratyvinę interjero detalę.

Kaziukas ir pirmieji sėkmingi radiniai (1)

Kaziukas Vilniuje ką tik prasidėjo, trumpam iššokome pasižvalgyti ir grįžome su „laimikiu“ (o kaip kitaip!). Pažiūrėkite, ką pavyko nusipirkti ir kuo pasigrožėti.

Kūrybiškas sprendimas: netikėtos augalų kompozicijos

Kas galėtų pasakyti, kokių medžių šakos atrodo dekoratyviausiai? Liaunos, dygliuotos ar keistai nenatūraliai išsiraičiusios, kaip kai kurių gluosnių ar lazdynų...

Kūrybiškas sprendimas: prisiminimų kolekcija

Pagundai pajūryje rinkti kriaukles, akmenėlius, vandens nugludintus medžio gabalėlius neįmanoma atsispirti. Bet ką su tuo gėriu veikti parsivežus namo?..

Kalėdiniai eglutės žaisliukai iš vielos ir džiovintų augalų

Vienas iš bendravimo būdų gali būti kalėdinių eglutės žaisliukų kūrimas, atskleidžiantis mūsų kūrybiškumą, fantaziją ir širdies polėkius. Kaip nušvinta žvaigždė, kaip atskuba elnias ar ant žaliaskarės šakos nutupia paukštelis, priglusdamas prie Jūsų rankos, skaitytojus supažindins Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos profesijos mokytoja – ekspertė Jolanta Malijonienė.

Pasidaryk pats: kitokia eglutė iš pakabų (1)

Dailininkė Džina Jasiūnė šiemet savo namus padabino originalia eglute. Galbūt tai gali būti puikus paskutinės minutės sprendimas ir jums?

Įkvepiantys pavyzdžiai, kaip susikurti floristinę eglutę

Gruodžio mėnesį Vilniaus universiteto Botanikos sode vyko moksleivių floristinis konkursas „Žiemos švenčių belaukiant“, kuriame vaikai ir jaunimas kūrė įvairius floristinius darbus: kalėdinius žaisliukus, eglutes, koliažus, Advento bei kalėdinius vainikus.

Paprastas būdas, kaip namuose sukurti šventišką atmosferą

Kalėdinės dekoracijos gali atsieiti labai nebrangiai. Kaip sutaupyti, bet kartu ir subtiliai pasipuošti, pataria floristė Dalia Blusevičienė.