Pagyvinkite namus romantiškomis pastelinėmis spalvomis, jos – pavasario pažiba. Nesvarbu, ar jūsų interjeras tamsus, ryškus ar šviesus, subtilūs pasteliniai tonai kaipmat pažadins erdvę ir ją atnaujins. Siūlome pamėginti nusidažyti užuolaidas madingu pereinančių spalvų (ombre) efektu.
Taip jau yra, kad žurnalų gyvenimas dažniausiai neilgas (ir todėl mums smagu, kad turime ištikimų skaitytojų, kurie metų metus renka „Mano namų“ komplektus, nes ir senesniuose numeriuose randa gerų idėjų...). Jį galima pratęsti pasidarius iš žurnalų stalelį – ir prasmingai juos panaudosite, ir labai taupiai atnaujinsite namus. Kitaip sakant, dar žingsnis atsakingo vartojimo link.
Net du trečdaliai lietuvių namuose turi vienišų, be poros likusių kojinių. Šis stebuklas ar prakeiksmas, nesvarbu, kas kaip pavadins, dažniausiai įvyksta po skalbimo. Tad jei pas Jus, kaip ir pas daugelį, spintoje yra tuntas vienišų kojinių, siūlome 10 originalių būdų, kaip jas panaudoti.
Paskutinę lapkričio dieną prasidės Adventas. Tai prieškalėdinis laukimo ir susikaupimo laikas krikščioniškajame pasaulyje, kai laukiama šv. Kalėdų ir Jėzaus gimimo. Vienas iš šio laikotarpio simbolių – tai adventinis vainikas, ant kurio, belaukiant šv. Kalėdų, uždegamos žvakelės.
Daug kas indaujoje laiko seną, bet labai mielą mamos ar močiutės servizą, kurį gaila išmesti. Kad nedulkėtų lentynose, verčiau pasigaminkite iš jo gražų daiktą, kurį galėsite naudoti dažniau – saldumynų piramidę. Joje galima serviruoti keksiukus, vaisius, sausainius, triufelius ir kitus saldžius ar sūrius užkandžius.
Šį savaitgalį Vokietijoje duris atvėrė paroda „Kūrybos pasaulis 2015 m.“ Rankdarbių, kūrybos srityje daug naujovių ir pastebimos vis naujos rankdarbių tendencijos. Parodoje buvo akcentuojamas kūrybiškumas, teigiama, kad dabar žmonės daug kūrybiškesni ir labiau domisi kūryba nei ansčiau. Daugelis senųjų rankdarbių prikeliami naujam gyvenimui.
DELFI.lv pataria papuošimus Kalėdų eglutei ar kitoms progoms pasigaminti iš džiovintų apelsinų, citrinų, greipfrutų arba mandarinų skiltelių. Jos ne tik gražiai atrodo, bet ir skleidžia malonų kvapą. Aromatingas skilteles galima priklijuoti prie dekoracijų, papuošti jomis stalą, pakabinti ant eglutės arba išdėlioti ant lentynos kartu su žvakėmis.
Ar kada nors susimąstėte, kad makaronus galima ne tik virti, bet galima iš jų kurti ir dekoracijas? Ar pastebėjote kokie gražūs būna makaronai kaspinėlio formos? Šiandien pasidalinsime idėja, kuri vadinasi makaronų girlianda. Tai taip pat šaunus ir paprastas būdas užimti atžalas su šiuo pasidaryk pats darbeliu.
Vasarą atsiranda daugiau progų švęsti, tad natūralu, kad po švenčių lieka tuščių butelių nuo vyno, šampano ar kitokių gėrimų. Neskubėkite jų išmesti: gražių formų stiklinius butelius galima panaudoti originalioms dekoracijoms – žvakidėms, žibintams, vazonams – sukurti, tereikia tik juos perpjauti.
Namuose turite neužpildytos erdvės, o šalimais vis mėtosi keletas daiktų, kurie neatranda savo vietos? Tuomet siūlome patiems pasidaryti staliuką iš laikraščių.