Rankdarbių kūrėja kaunietė Dalia Dulskienė neslepia: nuošalyje bent jau kuriam laikui palikti nuo pat vaikystės mėgstamą mezgimą ir ieškoti naujų saviraiškos formų ją taip pat paskatino internete pasklidusių rankdarbių gausybė ir grožis. Tik kuo užsiimti? „Papuošalus jau daro kas antra, o tu geriau kurk lėles“, – patarė draugė. „Ėmiau ir paklausiau patarimo“, – šypsosi pašnekovė, kuriai ši draugystė su lėlėmis taip patiko, kad jau penktus metus ji neįsivaizduoja savo laisvalaikio be jų.
Kiaušinis – amžino gyvybės rato, atgimimo simbolis – ant šv. Velykų stalo užima garbingą vietą, pagrindinis šios pavasario šventės atributas. Prieš Velykas kiekvienoje šeimoje kiaušiniai dažomi svogūnų lukštais, įvairiais kitais gamtiniais ar cheminiais dažais, marginami vašku arba dar ir skutinėjami įvairiais raštais. Tai pagrindinis malonus užsiėmimas, suteikiantis daug džiaugsmo visai šeimai, besiruošiant ilgai lauktai pavasario šventei.
Advento laikas – Kalėdų laukimas ir pasiruošimas joms. Kaip per šventes galima papuošti savo namus: tradiciškai ar įdomiau ir originaliau, ne visai tradiciškai, teiraujamės UAB „Jūsų sodui” direktoriaus Petro Basalyko.
Slegia nemalonus oras ir niūrūs vakarai? Jeigu jūsų neįkvepia prieškalėdinis blaškymasis po parduotuves, laiką galite praleisti ir kur kas maloniau. Štai puikus pavyzdys, kaip smagus sekmadieninis mergaičių vakarėlis gali pavirsti originalių dovanų dirbtuvėmis!
Ieškote originalios dovanos antrąjai pusei, norite nustebinti mylimą žmogų? „Dekostudijos“ įkūrėja ir dekoratorė Eglė Rupšlaukienė siūlo savo rankomis pagaminti dovaną – meilės kaladėles. Išbandykite paprastą dekoravimo techniką – paveiksliukų, nuotraukų perkėlimą ant medinių paviršių
Artėjant Kalėdoms visi stengiamės, kad namai būtų puošnūs ir originalūs, tačiau norisi tam skirti kuo mažiau pinigų. Siūlome keletą idėjų, kurios galbūt padės į jūsų namus prisikviesti didžiąsias metų šventes.
Šie mieli padarai turi vardus, „dokumentus“ ir istoriją. Gyvomis ir mokančiomis kalbėti rankomis į pasaulį juos paleido keramikos dizainerė Agnė Miliauskaitė-Tulabienė, dalydamasi vidiniu džiaugsmu su aplinkiniu pasauliu, linkėdama šilumos ir linksmumo kiekvieniems namams.
Kol dar yra nemažai laiko iki Kalėdų, pats metas pradėti gaminti įvairius Kalėdinius papuošimus ar net Kalėdines dovanėles. Bet svarbiausia, ką yra pašnibždėjęs ir Kalėdų senelis, – pajausti tikrąją Kalėdų prasmę.
Nuolat naudojami vazonai atsibosta, tačiau kam išmesti, jei galima panaudoti dar kartą? Pateikiame būdą, kaip galima įdomiai atnaujinti šią praktišką dekoro detalę.
Sudaužėte paskutinį jums brangaus servizo puodelį? O gal kaupiate širdžiai mielas duženas kur nors dėžėje? Metas traukti jas lauk ir suteikti joms antrą gyvenimą. Visi mieli puodukai, arbatinukai ir lėkštutės gali atgimti pas jus ant sienos.