Netrukus ateis laikas ištraukti eglutės žaisliukus ir puošti jais kalėdinę eglutę. Per daugelį metų tikriausiai susikaupė daug įvairių spalvų žaisliukų ir papuošalų. Čia pateiksime kelis patarimus, kaip greitai ir paprastai paruošti tarpusavyje derančius eglutės žaisliukus
Velykos – tai gamtos atbudimo ir prisikėlimo šventė. Juk po žiemos, laukiant pavasario, mus džiugina net ir patys mažiausi pasirodantys daigeliai. Taigi, Velykų šventinį stalą Gėlių dizaino studijos „Nerine“ floristė Asta Šlekienė siūlo puošti natūraliais augalais, žalumynais, kurie pabrėš pavasarinės šventės išskirtinumą, pripildys namus Velykų dvasia ir suteiks mūsų šventiniam stalui puošnumo.
Žinoma, iki Kalėdų ir Naujųjų liko visai nedaug laiko, tačiau jeigu vis dar nepapuošėte savo eglutės ir norite tai padaryti, pabandykite žaisliukus pasigaminti savo rankomis. Patikėkite, tai labai greita, labai gražu ir labai smagu. Tai neabejotinai jus užkrės šventine nuotaika.
Gatvėse ir prekybos centruose vis labiau pakvimpa Kalėdomis. Jos vis arčiau ir arčiau. Lapkričio 30 dieną prasideda Adventas, o gruodžio pirmąją prasideda skaičiavimas - didysis Šv. Kalėdų laukimas. Advento kalendorius pirmas žingsnis pasikviesti Kalėdas ir į savo namus. Jei dar tik sniegučio būtų, tai gera nuotaika nė vieno nepralenktų.
Jei namuose turite paprastą, niekuo neypatingą lempučių girliandą, galima jai suteikti naują gyvybę, papuošus popierinėmis stiklinaitėmis – tokia puošmena puikiai tiks sodo vakarėliui, vaikų kambario interjerui arba kaip kabanti dekoracija bet kurioje kitoje vietoje. Šios idėjos įgyvendinimas nereikalauja nei ypatingų pastangų, nei daug patirties, tad girliandą gali nesunkiai pasigaminti kiekvienas.
Žmogaus kūrybiškumas neribotas – pasirodo, panaudotas maisto produktų skardines galima naudoti ne tik savadarbio telefono gamybai. Pateikiame kelias idėjas, kur namuose galima pritaikyti metalines skardines – pasigaminti gėlių vazų, vazonų kambariniams augalams, žvakidžių arba įrankių stovų.
Kartu su artėjančiomis didžiosiomis metų šventėmis, dažnai užklumpa ir daugybė rūpesčių – ką padovanoti artimiesiems – tėvams, vaikams ar antrajai pusei. Artimiausių žmonių norus dažnai galime išsiaiškinti, o jų dovanoms skirti kiek daugiau lėšų, tačiau tuomet iškyla klausimas – ar sveikinti ir kolegas, draugus ir kitus mažiau artimus žmones. Norint visiems įteikti Kalėdines dovanas, tektų gerokai paploninti piniginę, tad pateikiame sąrašą originalių valgomų dovanų, kuriomis juos galite pradžiuginti ir nustebinti bei būti tikri, kad gauta dovana ilgam nenuguls stalčiuje ar lentynoje.
Kalėdos - tai metas, kai galite išlaisvinti savo fantaziją. Skaitytoja Rita dalinasi patarimais, kaip pasidaryti originalius eglutės žaisliukus iš makaronų.