Šiuo metu interjere ypač madingi įvairūs mezginiai. Tai ir megztos lovatiesės, pagalvėlių užvalkalai, staltiesės, kilimai, taip pat ir aksesuarai, pavyzdžiui, užvalkalai gėlių vazonams. Kodėl gi patiems nenusimezgus minkšto ir šilto pledo, į kurį būtų jauku susisupti, kai už lango drėgna ir šalta?
Nedidelė lentelė ant šaldytuvo ar kiek didesnė piešimo lenta vaikų kambaryje, ant kurių galima kreida rašyti ar piešti, jau nebėra jokia naujiena ar originali idėja. Mes nepriminsime jums įprastų būdų, kaip tokias lentas panaudoti interjere, o pateiksime idėjų, kaip pritaikyti mokyklinių lentų dažus neįprastose vietose ir nudažytą paviršių panaudoti netikėtiems tikslams.
Velykos jau po savaitės. Greičiausiai jau planuoji meniu, ieškai idėjų, kaip įdomiai nudažyti kiaušinius, kokia staltiese užtiesti stalą, kaip jį papuošti ir kokios detalės namuose sakytų – jau pavasaris. Paruošiau tris idėjas, kurias įgyvendinti labai paprasta, o jei pradėsite jau šį savaitgalį, tikrai džiaugsitės rezultatu Velykų rytą.
Ranka nekyla išmesti knygų, tačiau yra tokių, kurių širdis nelinksta skaityti ir nelinks, matyt, niekada. Tad ar ne geriau, kad iš tokios knygos ėmė ir „išsirito“ drugeliai – tegul trumpaamžiai, bet akiai mieli, į šviesą skrendantys...
Paskutinę lapkričio dieną prasidės Adventas. Tai prieškalėdinis laukimo ir susikaupimo laikas krikščioniškajame pasaulyje, kai laukiama šv. Kalėdų ir Jėzaus gimimo. Vienas iš šio laikotarpio simbolių – tai adventinis vainikas, ant kurio, belaukiant šv. Kalėdų, uždegamos žvakelės.
Daug kas indaujoje laiko seną, bet labai mielą mamos ar močiutės servizą, kurį gaila išmesti. Kad nedulkėtų lentynose, verčiau pasigaminkite iš jo gražų daiktą, kurį galėsite naudoti dažniau – saldumynų piramidę. Joje galima serviruoti keksiukus, vaisius, sausainius, triufelius ir kitus saldžius ar sūrius užkandžius.
Šį savaitgalį Vokietijoje duris atvėrė paroda „Kūrybos pasaulis 2015 m.“ Rankdarbių, kūrybos srityje daug naujovių ir pastebimos vis naujos rankdarbių tendencijos. Parodoje buvo akcentuojamas kūrybiškumas, teigiama, kad dabar žmonės daug kūrybiškesni ir labiau domisi kūryba nei ansčiau. Daugelis senųjų rankdarbių prikeliami naujam gyvenimui.
DELFI.lv pataria papuošimus Kalėdų eglutei ar kitoms progoms pasigaminti iš džiovintų apelsinų, citrinų, greipfrutų arba mandarinų skiltelių. Jos ne tik gražiai atrodo, bet ir skleidžia malonų kvapą. Aromatingas skilteles galima priklijuoti prie dekoracijų, papuošti jomis stalą, pakabinti ant eglutės arba išdėlioti ant lentynos kartu su žvakėmis.
Ar kada nors susimąstėte, kad makaronus galima ne tik virti, bet galima iš jų kurti ir dekoracijas? Ar pastebėjote kokie gražūs būna makaronai kaspinėlio formos? Šiandien pasidalinsime idėja, kuri vadinasi makaronų girlianda. Tai taip pat šaunus ir paprastas būdas užimti atžalas su šiuo pasidaryk pats darbeliu.
Vasarą atsiranda daugiau progų švęsti, tad natūralu, kad po švenčių lieka tuščių butelių nuo vyno, šampano ar kitokių gėrimų. Neskubėkite jų išmesti: gražių formų stiklinius butelius galima panaudoti originalioms dekoracijoms – žvakidėms, žibintams, vazonams – sukurti, tereikia tik juos perpjauti.
Namuose turite neužpildytos erdvės, o šalimais vis mėtosi keletas daiktų, kurie neatranda savo vietos? Tuomet siūlome patiems pasidaryti staliuką iš laikraščių.
Laukti Kalėdų visuomet smagiau, jei kasdien save pradžiuginate maža staigmena, kuri slepiasi už advento kalendoriaus durelių. Tačiau ar pagalvojote, jog originalų advento kalendorių galite pasigaminti ir patys? ZOOMBOOK komanda pataria, kaip jį pasidaryti pačiam.
Kartais norisi nustebinti svečius ne vien gausiai vaišėmis nukrautu stalu ar įmantresniu patiekalu, bet ir šventiškai papuošta namų erdve. Būtent tokia užduotis laukė dizainerės Linos Ruokienės.
Šiandien mano tikslas – originaliai ir pavasariškai supakuoti dovaną. Sumaniau panaudoti vilną. Kadangi dovana buvo dovanų čekis vokelyje, reikėjo tą vokelį kažkaip įdomiai aprengti. Tad sugalvojau nuvelti žalią pavasarišką pievą ir prisodinti aguonų.