Šio teksto tema iš tiesų norime papasakoti, kad nebūtina pirkti prabangias kalėdines dekoracijas, kad susikurtume šventinę nuotaiką. Juk jas galime padaryti ir iš nieko nekainuojančių medžiagų, o rezultatas gali būti net smagesnis. Tos nemokamos medžiagos – tai gamtos dovanos, kurių tikrai netrūksta net ir gyvenant mieste: šakelės, lapai, kankorėžiai, samanos, kerpės, sėklos, džiovintos žolės, uogos ir dar daug kitų gėrybių, kurių galime rasti lauke net ir žiemą, kol sniegas jų neuždengė. Jei nevaržysite vaizduotės, tai išradingam namų dekoravimui galite panaudoti net maisto produktus: makaronus, imbierinius sausainėlius, spalvingas pupeles, džiovintus vaisius, riešutus ar jų kevalus ir kt.
Tuoj prasidės Advento laikas - tikrasis Kalėdų laukimas. Likus keturioms savaitėms iki Kalėdų, namuose tradiciškai uždegama pirmoji Advento vainiko žvakė, o po to kas savaitę uždegama dar po vieną. Žinoma, kaip visuomet apima šventinė karštligė ir, rodos, laiko visai namų puošybai nebelieka. Tačiau mes skubame į pagalbą su idėjomis, kaip greitai, bet originaliai pasipuošti namus Advento vainiku.
Kalėdinis vainikas ant laukujų durų – nuostabi puošmena visam šventiniam laikotarpiui. Vainiką galima nusipirkti ar patiems pasigaminti, tačiau didžiausias klausimas iškyla, kai reikia vainiką pakabinti. Nenorite savo lauko durų gręžti, nenorite vinių ten kalti? Suprantama. Štai keletas būdų, kaip pakabinti kalėdinį vainiką ir nesugadinti durų.
Kiaušinis – amžino gyvybės rato, atgimimo simbolis – ant šv. Velykų stalo užima garbingą vietą, pagrindinis šios pavasario šventės atributas. Prieš Velykas kiekvienoje šeimoje kiaušiniai dažomi svogūnų lukštais, įvairiais kitais gamtiniais ar cheminiais dažais, marginami vašku arba dar ir skutinėjami įvairiais raštais. Tai pagrindinis malonus užsiėmimas, suteikiantis daug džiaugsmo visai šeimai, besiruošiant ilgai lauktai pavasario šventei.
Neplanuotai laisvas pusdienis savaitgalį. Yra laiko, jėgų, o ir noro jau vėl atsirado ką nors gražaus namuose nuveikti. Be didelių pastangų, bet kad įspūdis būtų „oho“! Pirmoji sėkmės sąlyga – „pasidaryk pats“ projektui įgyvendinti reikia tinkamų priemonių.
Tiek ir interjero žurnaluose, tiek ir skandinaviškame interjere dažnai sutinkamas elementas yra iš stambių siūlų megztas pufas. Tai yra jauki interjero detalė, kuri ne tik suteikia subtilumo jūsų namams, bet ir tikrai praktiškas elementas, kai norisi atsipalaiduoti ar tiesiog susodinti savo draugus. Galimybių panaudojimui tikrai daug.
Ar žinote tuos šokoladinių saldainių kalendorius parduotuvėse, kur kiekviena diena turi langelį su saldainiu viduje? Nežinau kaip Jums, bet man vieno saldainio niekada nėra gana. Dažnai niežti pirštai atidaryti ir sekantį langelį ir suvalgyti dar vieną šokoladinį saldainėlį. Bet yra ir kita išeitis, kodėl gi pačiai nepasigaminus advento kalendoriaus.
Daugumai žmonių kreidiniai lentos dažai asocijuojasi su mokykline lenta, ant kurios tekdavo rašyti balta kreida, tepdavusią pirštus. Tačiau dabar jais dažomos ne tik sienos ar grindys, bet ir puošiami vazonai, puodeliai, šaldytuvai, gražinami laiptai ir papuošalai...  Neatsiliekame nuo visuotinės mados ir pristatome 7 originalias idėjas, kurios neabejotinai pagyvins jūsų interjerą!
Artėjant didžiosioms metų šventėms dažnai susiduriame su klausimu – kaip papuošti namus, kad jie keltų teigiamas emocijas kiekvienam šeimos nariui.