Pasidaryk pats: paprastas sienos dekoras, kurį galima keisti pagal metų laikus

Jei bute yra tuščia siena, kuri prašyte prašosi dekoro, paveikslas ar nuotrauka nėra vienintelis galimas sprendimas. Galima pakabinti elegantišką papuošimą iš suvertų žiedų, žalumynų ar kitų puošmenų, priklausomai nuo sezono.
Asociatyvinė nuotrauka
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tokį dekorą skirtingais metų laikais galima keisti. Pavyzdžiui, kalėdiniu laikotarpiu galima pakabinti eglės šakelių ir eglutės žaisliukų, pavasarį – dirbtinių gėlių, o vasarą džiovintų gėlių puokštelių arba žalumynų.

Reikalingos medžiagos:
* Dekoratyvinė šaka kaip pakabas;
* Storas siūlas arba virvė;
* Dirbtinės gėlės ar kitas dekoras;
* Žirklės;
* Viela;
* Plaktukas ir vinis.

Visų pirma pamatuokite, kokiame aukštyje norite kabinti dekoraciją, ir pagal tai nukirpkite gabalą siūlo ar virvės. Pamatuokite, kurioje vietoje kabinsite vinį. Prie šakos galų pririškite virvę ir nureguliuokite norimą aukštį. Pakabinkite šaką, prie jos vienodu atstumu pririškite įvairaus ilgio virveles, kad jos laisvai kabėtų.

Gražiau atrodys, jei šakos viduryje kabės ilgesni galai, o kraštuose – trumpesni. Kai baigsite, prie virelių galite tvirtinti dekoratyvinius elementus, geriausiai viela – smulkios detalės tvirtai laikysis prie virvės.

Galima kabinti siūlų kamuoliukus, samanas, rudenį – spalvotus lapus, o žiemą – popierines snaiges. Kai nusibos viena kompozicija, lengvai pasidarysite kitą.

Idėja – šis sienos dekoras gražiai atrodys ne tik pavasarį. Jis tinkamas ir vaikų kambaryje. Prieš Kalėdas galima ant šakos kabinti Advento kalendorių, o po švenčių – nuotraukas, origamio lankstinukus ar mėgstamus vaiko žaisliukus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Pasidaryk pats

Kūrybiškas sprendimas: gėlių kopėčios

Senas, jau nenaudojamas kopėčias paverskite išraiškingomis ir praktiškomis lentynėlėmis kambarinių augalų vazonams (arba knygoms, smulkmenoms, įrėmintoms nuotraukoms, žurnalams, kompaktinėms plokštelėms...) sustatyti.

Pokyčiai per savaitgalį: nuotaikingas tvoros akcentas

Lauko poilsio zonoje, kaip ir interjere, svarbu išryškinti vieną pagrindinį akcentą: originalų, prikaustantį dėmesį. Siūlome nestandartinę, bet kūrybišką idėją: šį vaidmenį skirkite ne prabangiems baldams ar spalvingam aksesuarui, o mūro tvorai, nudažytai nuotaikingai atkartojant augmenijos motyvą.

Kaip aliejuoti terasą ir lauko baldus: 3 svarbiausi žingsniai

Visi laukiame šilto oro, kad galėtume jaukiai pasilepinti terasoje. Svarbu ją apsaugoti nuo skilinėjimo, puvimo, mikrooganizmų ir pan. Džiugu, kad savo terasa tinkamai ir lengvai gali pasirūpinti kiekvienas – pakanka vadovautis šia aliejavimo instrukcija!

Terasa po žiemos sezono: svarbiausi žingsniai

Tam, kad terasa šiltąjį metų sezoną atrodytų kaip įmanoma geriau, pavasarį ateina metas įvertinti žiemos padarytus nuostolius ir apsitvarkyti. Pateikiame keletą praktiškų patarimų, kaip tai padaryti.

Pasidaryk pats: naminis langų valymo skystis

Vienas iš pagrindinių pavasarinių darbų yra langų valymas. Jei nenorite jų valyti priemonėmis, kurių sudėtis kelia įtarimų ar bent klausimų, pasigaminkite naminį langų valymo skystį. Ši priemonė ne tik puikiai atliks savo funkciją, bet ir nepakenks jūsų ir jūsų namiškių sveikatai.

Įkvėpimas Velykoms: daugybė idėjų kiaušinių marginimui ir namų puošybai

Velykos – tai atgimimo nuojautų kupina šventė. Jei orai už lango vis dar nedžiugina, į namus galima įnešti nuotaikingesnių emocijų marginant kiaušinius ir šventiškai dabinant namus.

EKSPERIMENTAS: kaip nudažyti kiaušinius natūraliomis priemonėmis

Pernai, belaukdama šv. Velykų, dažiau velykinius kiaušinius ne su pirktiniais cheminiais dažais, o išbandžiau įvairius maistui vartojamus augalus. Rezultatai buvo labai įdomūs ir netikėti, apie juos galima rasti ČIA

Pasidaryk pats: kiaušinio lukšto vazelė su priedais

Gera idėja, kaip paprastai ir greitai sukurti originalią šventinę dekoraciją, kuri papuoš jūsų Velykų stalą ir maloniai nustebins svečius.

Pasidaryk pats: skalbinių minkštiklis vos iš dviejų produktų

Labai malonu iš skalbyklės išimti švarius, minkštus ir kvepiančius skalbinius, tačiau cheminiai skalbinių minkštikliai kenkia sveikatai, todėl ekologiško gyvenimo apologetai jų vengia. Laimei, galima džiaugtis minkštais, kvepiančiais skalbiniais be žalos savo sveikatai. Pasigaminkime minkštiklį patys!

Darau pats: 6 sumanūs būdai, kaip panaudoti senas kopėčias namuose

Įvairūs interjero aksesuarai yra priemonė namams suteikti papildomo charakterio. Šiandien pristatome labai originalų dekoro elementą – kopėčias ir 6 sumanius būdus, kaip jas panaudoti interjere.