Iš miško į namus: kelmas interjere

Kelmo naudojimo kaip staliuko ar lentynos idėja ypač turėtų patikti skandinaviško stiliaus gerbėjams. Jei interjero fonas neutralus, jame nėra daug aksesuarų, medžio kelmas atliks ir įdomaus aksesuaro, ir praktiško baldo funkciją. Įsikvėpkime!
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Paieškokite malkinėje – gali būti, kad jau turite tokį kelmą, kuris papuoš interjerą ir padės pelnyti komplimentus. Ir didesnis, ir mažesnis, su žieve ir be jos, apdorotas ir natūralus, lyg ką tik atneštas iš miško – visi variantai atrodys gražiai.

Jei malkinėje nepavyko rasti tinkamos kaladės, o gal apskritai neturite malkinės, keliaukite į mišką. Ilgiau jame pasivaikščiojus gali pasisekti rasti kokį nuvirtusio medžio kamieną ar kelmą, kuris labai gražiai atrodys net ir pažeistas ar vietomis išgraužtas kirminų. Nulupę žievę, nušlifavę paviršių ir padengę jį alyva turėsite ilgaamžį interjero elementą, kuris niekada neišeis iš mados.

Painted this tree stump glossy white and now I have a pretty side table! Stump provided by @andreaswilkman 👌🏻

A post shared by sofia tuovinen (@sofia.tuovinen) on Sep 8, 2017 at 3:59am PDT

Jei interjere netinka natūralaus medžio spalva, kelmą galite nudažyti savo nuožiūra!

Ne visada lengva rasti norimo dydžio staliuką ar lentyną, tad medžio kaladė gali būti geriausia išeitis. Naudokite ją kaip nedidelį kavos staliuką jaukiame skaitymo kampelyje.

Kelmą galima naudoti ne tik kaip stalelį, bet ir vietoj lentynos ar stovo kambariniams augalams. Pastatę ant kaladės augalą su nusvirusiomis vijoklinėmis šakomis, gausite išskirtinę kompoziciją.

Šioje nuotraukoje užfiksuotas kelmas su palikta žieve – taip jis atrodo daug natūraliau ir autentiškiau.

Medžio kaladė tinka net ir vonios kambaryje! Ir nereikės bijoti, kad vanduo gali sugadinti šį baldą – juk medis ištveria viską, o nedideli defektai dažnai atrodo kaip privalumai.

Clap. Clap. Clap. Clap your hands. (That's meant to be in the Cha Cha Slide voice.) It's Friday! It's been a busy week, and looks like I'm going to have a busy weekend too. I've been juggling some things along with working on some organization projects at home. It seems I get bit by the "clean out and organize" bug every few months. I'm not one who likes, or wants to glorify "busyness". (Unless you're busy doing something you love.) So, I plan on taking a break, hanging out with the husband who will be home from work (#firewifelife), and loving on my sweet niece who will be turning 1! Also, there's something that's been weighing on me that I've been putting off, but it has to be wrapped up by Monday. So, as much as I'm kind of dreading it... I'm looking forward to that weight off my shoulders. Anyway... yay for Friday, time spent with loved ones, and weightless shoulders! Wishing you all a good one today! ❤ . . . . . . . . . . . . . . #thebungalowonbennett #currenthomeview #currentdesignsituation #myeclecticmix #bohochic #bohostyle #boho #neutralhome #bohofarmhouse #rustic #rusticdecor #rusticchic #stumptable #makersofinstagram #makersgonnamake #tillandsia #californiastyle #southerncalifornia #glendora #theeverygirl #theeverygirlathome #showmeyourstyled #wowusweekdays #smmakelifebeautiful #finditstyleit

A post shared by Amanda Farnsworth (@thebungalowonbennett) on Aug 11, 2017 at 7:55am PDT

Jei jums atrodo, kad kelmas nėra praktiška baldas, nes jį sunku perkelti iš vienos vietos į kitą, galite pritvirtinti prie jo ratukus – turėsite originalų ir stilingą kavos staliuką.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Pasidaryk pats

EKSPERIMENTAS: kaip nudažyti kiaušinius natūraliomis priemonėmis

Pernai, belaukdama šv. Velykų, dažiau velykinius kiaušinius ne su pirktiniais cheminiais dažais, o išbandžiau įvairius maistui vartojamus augalus. Rezultatai buvo labai įdomūs ir netikėti, apie juos galima rasti ČIA

Pasidaryk pats: kiaušinio lukšto vazelė su priedais

Gera idėja, kaip paprastai ir greitai sukurti originalią šventinę dekoraciją, kuri papuoš jūsų Velykų stalą ir maloniai nustebins svečius.

Pasidaryk pats: skalbinių minkštiklis vos iš dviejų produktų

Labai malonu iš skalbyklės išimti švarius, minkštus ir kvepiančius skalbinius, tačiau cheminiai skalbinių minkštikliai kenkia sveikatai, todėl ekologiško gyvenimo apologetai jų vengia. Laimei, galima džiaugtis minkštais, kvepiančiais skalbiniais be žalos savo sveikatai. Pasigaminkime minkštiklį patys!

Darau pats: 6 sumanūs būdai, kaip panaudoti senas kopėčias namuose

Įvairūs interjero aksesuarai yra priemonė namams suteikti papildomo charakterio. Šiandien pristatome labai originalų dekoro elementą – kopėčias ir 6 sumanius būdus, kaip jas panaudoti interjere.

Pasidaryk pats: paprastas sienos dekoras, kurį galima keisti pagal metų laikus

Jei bute yra tuščia siena, kuri prašyte prašosi dekoro, paveikslas ar nuotrauka nėra vienintelis galimas sprendimas. Galima pakabinti elegantišką papuošimą iš suvertų žiedų, žalumynų ar kitų puošmenų, priklausomai nuo sezono.

Kalėdinių dekoracijų idėjos, kurias namuose gali susikurti kiekvienas

Nors prasidėjus šventiniam šurmuliui bėgame į parduotuves dairytis naujų blizgučių, pasiekusių mados viršūnes, užmirštame, kad metai iš metų į spintą krauname senus papuošimus, laukiančius naujo sublizgėjimo dienos. Vis garsiau pasaulyje kalbant apie tvarų vartojimą kviečiame šiemet kartu iš panaudotų daiktų sukurti naujus stebuklus, kurie ne ką prasčiau papuoš namus ir sumažins šventines išlaidas.

Iš miško į namus: kelmas interjere

Kelmo naudojimo kaip staliuko ar lentynos idėja ypač turėtų patikti skandinaviško stiliaus gerbėjams. Jei interjero fonas neutralus, jame nėra daug aksesuarų, medžio kelmas atliks ir įdomaus aksesuaro, ir praktiško baldo funkciją. Įsikvėpkime!

Pasidaryk pats: išmanioji muilinė be jokių muilo likučių

Muilinėje likę suskilę ar ištižę muilo gabaliukai – nuolatinė daugumai kuo puikiausiai pažįstama problema. Tiesą pasakius, kažin ar kas nori keisti panaudotą muilo gabalėlį nauju, jei senojo dar likę nemažai. Laikas sužinoti triuką, kuris padės atsikratyti visų šių problemų kartą ir visiems laikams.

Apželdinta siena, kuri gali būti įkurdinta ir namuose, ir biure

Už lango šaltas ir niūrus ruduo, tad didžią dalį laiką praleidžiame viduje. Bet jeigu namuose ar darbe yra žydinčių bei žaliuojančių augalų – tada juk žymiai smagiau ten leisti laiką. Vilniuje yra vienas biuras, kuriame net visa didelė siena puikuojasi vešliais kambariniais augalais.

Šildymo paroda „Supernamai 2017“ – jau šį savaitgalį!

Rugsėjo 22-24 „Siemens“ arenoje šurmuliuos jau 6-oji paroda „Supernamai 2017“. Tai vienintelė specializuota šildymo, vėdinimo ir santechnikos paroda Baltijos šalyse. Jos šūkis skamba taip - „Tada, kai reikia“. Paroda organizuojama rudenį, kada besistatantiems namus reikia būtent šildymo sprendimų, taip pat vėdinimo ir santechnikos įrangos.