Rugsėjo 22-24 „Siemens“ arenoje šurmuliuos jau 6-oji paroda „Supernamai 2017“. Tai vienintelė specializuota šildymo, vėdinimo ir santechnikos paroda Baltijos šalyse. Jos šūkis skamba taip - „Tada, kai reikia“. Paroda organizuojama rudenį, kada besistatantiems namus reikia būtent šildymo sprendimų, taip pat vėdinimo ir santechnikos įrangos.
Bet kurių namų virtuvėje visada verda gyvenimas, tad nenuostabu, kad čia reikia rasti vietos daugybei reikalingų daiktų. Be to, ne mažiau svarbu, kad ši namų zona liktų jauki ir estetiška – juk čia praleidžiame tiek daug laiko. Mažos gudrybės, kurias nesunku pasidaryti patiems, padės sukurti originalią ir patogią virtuvę, o kaip stilingai ir patogiai ją įrengti ir kokių aksesuarų ieškoti salonuose, skaitykite žurnalo „Mano namai“ kovo mėnesio numeryje.
Aišku, malonu, kai per Šv. Kalėdas ne tik žaliaskarė eglė tampa visų namų puošmena, bet ir interjeras primena šią didžiausią ir širdžiai brangiausią metų šventę. Bet neretai atsitinka taip, kad ir kalėdinės girliandos iš tolo šviečia, ir liauna eglutė pūstu sijonėliu stovi, o šventinės nuotaikos nesijaučia. Panašu, kad stinga lakios fantazijos ar tiesiog trūksta interjero dekoravimo įgūdžių. Taigi, kaip puošniai ir jaukiai susikurti kalėdinį interjerą?
Ką čia slėpti, ne vienam iš mūsų daugelį metų balkonai buvo vien sandėliukai (tikriausiai ne vienam ir iki šiol), kuriuose laikoma galybė nereikalingų daiktų, tušti stiklainiai, seni laikraščiai, kiti rakandai. Taip pat dažnai balkonus „puošia“ slidės, rogutės, net dviračiai. Todėl nėra ko stebėtis, – kai vienoje mažytėje erdvėje prikrauta visokiausių daiktų, labai sunku palaikyti tvarką. Užtat ilgainiui balkonas ir virsta sandėliu, pilnu prigrūstų daiktų, prie kurių kartais net sunku prasibrauti ir dar sunkiau ką nors atrasti.
Kad sutemoms užklojus žemę kieme būtų šviesu ir jauku, patiems galima pasidaryti žibintų. Pasikvietus į svečius draugų, idėjų, kaip apšviesti kiemą, kils tiek, kad visam vakarui užteks veiklos, o naktis pasirodys esanti tokia romantiška.
Lauko kepsnių sezonas įsibėgėja ir mūsų skaitytojas Gintautas iš Anykščių rajono dalijasi patirtimi, kaip iš panaudoto tuščio automobilinio dujų baliono pasigaminti originalią ir praktišką kepsninę savo sodybai.
Ar kada nors pasvajojate žiūrėdami kulinarines laidas, kad norėtumėte savo virtuvėje turėti įvairiausių prieskonių, bet visada pagalvodavote, kad tam reikia vietos, reikia turėti priemones ir žinoti kaip. Bet leiskite man pasakyti NE šioms mintims ir išduoti paslaptį, kad prieskoniniai augalai gali būti auginami kiekvieno namuose.
Skaitytoja Ieva sugalvojo, kaip vaikščiojimą sode padaryti lengvesniu ir malonesniu. Tam ji padarė plyteles iš cemento ir vandens, kas padėjo sukurti tvarkingesnę ir estetiškesnę aplinką.
Ar žinojote, kad seną, sprogusią padangą galima panaudoti ir iš jos sukurti funkcionalų baldą? Dizainerė Agnė Šukštulytė naudodama tik natūralių pluoštų virvę bei montažinius klijus iš senos padangos sukūrė staliuką. Statybų TV reportaže išvysite, jog sukurti tokį baldą tikrai yra nesunku ir pigu. O staliukas - pufas pagyvins kiekvieno interjerą.
Nors Lietuvoje visų šventųjų naktis minima aplankant artimųjų kapus ir deginant žvakutes, anapus Atlanto vandenyno ši šventė minima tikrai ne taip ramiai. Spalio paskutinę naktį Amerikoje švenčiamas Helovinas vis labiau braunasi ir į kitas šalis.
Ar jūsų mažyčio buto balkonas atrodo, kaip netvarkinga tvirtovė? Ar norite jam suteikti prieskonių? Kai nuomojatės ar gyvenate mažame bute, visada iškyla iššūkis sprendžiant, ką daryti su balkonu, todėl dauguma arba palieka jį tuščią, arba naudoja kaip sandėliuką dviračiams ir panašiems daiktams susikrauti. Nors iš pradžių tai gali atrodyti sudėtinga užduotis, tačiau netgi mažiausią balkoną galima paversti jaukia vieta pasirinkus tinkamus baldus, pagyvinus aplinką augalais ir pasitelkus šiek tiek vaizduotės.