Dažniausiai kelmais kieme norime atsikratyti čia ir dabar. Tačiau jie gali tapti originalia kiemo puošmena. Tereikia pašalinti dalį kelmo ir jo centre „pasėti“ norimų gėlių sėklų. Rezultatas, kaip galite matyti iš galerijos, tikrai nudžiugins.
Rugsėjo mėnesio žurnalo „Mano namai“ puslapiuose rasite įdomių pavyzdžių, gerų idėjų ir patarimų, kaip namuose pritaikyti šiuo metu itin madingus daiktus iš įvairiausios vielos ir „supintų“ metalo strypų. Šia proga siūlome prisiminti originalią idėją iš pernai lapkritį žurnale spausdinto lofto interjero ir patiems pasigaminti vielinį šviestuvą. Savo patirtimi, kaip jį pagaminti, dalijasi šio šviestuvo idėjos autorius Margiris Abukevičius.
Šie kelmai pas mane bute jau apie du metus. Pribrendo laikas man juos atnaujinti ir įlieti į interjerą. Iš kur gavau? Nuvažiavome su vyru į pamiškę (privačiame miške ir prieš tai atsiklausę šeimininko), kur gulėjo apie 15-20 nukirstų įvairių medžių ir su elektrinio pjūklo pagalba viskas buvo atlikta per gerą pusvalandį.
Rodos, tik vakar nurinkome žiemišką dekorą, į dėžes sugulė sidabrinio ar auksinio atspalvio žvakės, sodrių spalvų žaižaruojantys blizgučiai. Šiandien jie užleido vietą hiacintui vazonėlyje ar snieguolių puokštelei, rytoj išsprogs berželiai, o poryt jau ir margučiai patvirtins, kad pavasaris neabejotinai čia. Anksčiau jį įsileisime į namus – ilgiau džiaugsimės gaivia žaluma, saulėtomis spalvomis, šventės laukimu...
Artėjant Kalėdoms norisi vis daugiau puošti namus. Jei mėgstate žvakes, galite jas padailinti tiesiog pasitelkę apelsiną ir gvazdikėlius. Sekite žemiau esančias nuotraukas ir įneškite į namus malonių bei kalėdiškų kvapų. Žvakutę į vidų galite įdėti arba prieš dėliojant gvazdikėlius, arba po to.
Nuo šiol kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį skelbsime „Dienos patarimą“. Tai bus trumpas, bet paprastas ir praktiškas patarimas, kuris turėtų palengvinti kasdieninę buitį.
Kartais namuose praverčia tokios smulkmenos, apie kurias net nepagalvotumėme. Tad staliukas ant ratų gali tapti ne tik žaviu aksesuaru, bet ir baldu, ant kurio gali apsistoti kava, knygos, rankinukas ar kitas daiktas, kuris anksčiau nerasdavo vietos.
Meistrauti – ne vieno lietuvio pomėgis. Jonas Udris yra sumeistravęs daugybę daiktų savo šeimai: nuo gulto iki vaikų žaidimo aikštelės ar terasos. Kaip tai padaryti kuo paprasčiau jis pasidalins ir su portalo ManoNamai.lt skaitytojais. Pirmiausiai – kaip pačiam pasidaryti gultą, kurį galite naudoti sode, sodyboje ar namo kieme.