Nors prasidėjus šventiniam šurmuliui bėgame į parduotuves dairytis naujų blizgučių, pasiekusių mados viršūnes, užmirštame, kad metai iš metų į spintą krauname senus papuošimus, laukiančius naujo sublizgėjimo dienos. Vis garsiau pasaulyje kalbant apie tvarų vartojimą kviečiame šiemet kartu iš panaudotų daiktų sukurti naujus stebuklus, kurie ne ką prasčiau papuoš namus ir sumažins šventines išlaidas.
Ne visada pavyksta įsigyti tiksliai tiek plytelių, kiek reikia išklijuoti vonios sienai ar grindims. Tačiau jų likučiai, kad ir visai nedideli, taip pat gali būti naudingi. Klausiantiems, kaip galėtume juos pritaikyti, radome penkis įdomius variantus.
Vasara jau praėjo, bet neverta liūdėti, nes ir ruduo – pasipuošęs ryškiomis spalvomis, nešinas gamtos gėrybėmis – yra puikus metas. Rudenį ypač jauku kurti namų dekorą. Įkvėpsime jus pasigaminti žvakidžių, kurios tiks ir šventėms, ir kasdienai.
Jūsų vazonas įskilo ar sudužo? Ne bėda! Tai kaip tik naujausia tendencija sodo dizaine. Tokie vazonai yra formuojami net specialiai, nes galima sukurti įvairiausias originalias kompozicijas. Galbūt kuri nors įkvėps eksperimentams ir Jus.
Praėjusio šimtmečio viduryje japonų kilmės amerikiečio dizainerio „atrasti“ ir išpopuliarinti rytietiško stiliaus permatomo popieriaus šviestuvai puikiai pritapo ir moderniose vakarietiškose erdvėse – įdomią istoriją apie šį dizaino fenomeną rasite rugpjūčio mėnesio žurnalo „Mano namai“ puslapiuose. O šįkart žurnalo kūrybinė grupė siūlo pamėginti patiems papuošti ir paįvairinti „dizaino klasika“ tapusius popierinius šviestuvus.
Jei parduotuvėje nerandate įperkamo ir jūsų skonį atitinkančio gėlių vazono, viena iš išeičių – pasigaminti jį patiems. Originaliai ir skoningai atrodo vazonas, apklijuotas plytelių šukėmis – jis atrodo tarsi puoštas mozaika. Tokį vazoną pasigaminti tikrai nėra sunku.
Alkoholiniai gėrimai ir atsakingas jų vartojimas yra rimta tema, apie kurią mes šiandien nediskutuosime. Šiandien papasakosime, ką daryti iš vyno kamščių ir kaip juos naudingai panaudoti namuose.
Gyva eglutė tikrai įneša į namus malonų aromatą, suteikia jaukumo ir nuolat primena apie tą laukimo jausmą. Tačiau kartais neturime galimybių rūpintis gyva egle ar tiesiog norime kitokio sprendimo. Tokiu atveju siūlome namus padabinti eglute-kopėčiomis.
Ilgi rudens vakarai yra idealus laikas namų dailinimui. Visgi, kai įprastiniai rankdarbiai atsibosta, pats metas išbandyti ką nors naujo. Užsienio tinklaraščiuose paplitęs būdas kurti užrašus ar paveiksliukus pasitelkiant tik vinis ir siūlus. Lietuvoje tai dar nėra taip populiaru. Tačiau veltui – tai paprastas būdas originaliai dekoruoti savo būstą.
Kvadratinio židinio statymas nėra labai sunkus, tačiau jam reikia išties nemažai akmeninių plytų. Todėl pasirūpinkite, jog turėtumėte pakankamai medžiagų, prieš pradėdami šį darbą.
Valikliai, šveitikliai, plovikliai, minkštikliai ir dar gausybė priemonių, skirtų kasdienei švarai bei tvarkai prižiūrėti, rikiuojasi dažno namuose. Ir, žinoma, gausiausią jų dalį sudaro dailiai įpakuoti agresyvūs chemikalai.