Muilinėje likę suskilę ar ištižę muilo gabaliukai – nuolatinė daugumai kuo puikiausiai pažįstama problema. Tiesą pasakius, kažin ar kas nori keisti panaudotą muilo gabalėlį nauju, jei senojo dar likę nemažai. Laikas sužinoti triuką, kuris padės atsikratyti visų šių problemų kartą ir visiems laikams.
Gal ir atrodo, kad šie du dalykai tarpusavyje visai nesusiję, tačiau yra ne visai taip. Išradingai ir kūrybiškai pritaikius paprastą plastikinį butelį, galima suprojektuoti visai neprastą vertikaliojo apželdinimo pavyzdį. Arba praktišką, daug vietos neužimantį prieskonių sodelį virtuvėje.
Kalėdų laukimas, Advento metas įsibėgėja. Likus keturioms savaitėms iki Kalėdų, namuose tradiciškai uždegama pirmoji Advento vainiko žvakė, o po to kas savaitę uždegama dar po vieną. Tačiau jei jūsų namuose Advento vainiko dar nėra, nes per visus prieššventinius rūpesčius dar nespėjote jo įsigyti ar pasigaminti – ne bėda. Galima jį susikurti dar ir dabar. Pateikiame jums kelias idėjas, kaip greitai ir paprastai patiems pasigaminti Advento vainiką.
Rožės nuvyto, tačiau žiedai dar atrodo gan padoriai? Tuomet siūlome nupjauti rožių galvas, jas susmaigstyti į dėžutę su kempinėle ir ne tik dar kurį laiką pasigrožėti, bet ir susikurti mielą akiai interjero dekoro detalę.
Vasaros metu kiekvienas iš mūsų norime patobulinti savo aplinką. Kadangi daugiausiai laiko praleidžiame terasoje, čia geriausia įsirengti sofą, lovos kampą, stalą ar sūpynes. Šįkart dalijamės daininkės N. Bunkės patirtimi, kaip ji susimeistravo lovos kampą ir stalą.
Masyvios knygų spintos pamažėl tampa atgyvena, nes užgrobia pernelyg daug erdvės. Jas keičia šiuolaikiško dizaino minimalistinės lentynos – paprastos ir neužimančios daug vietos. O tai, kas paprasta, dažnai nesunkiai padaroma savo rankomis.
Jei jūsų oro gaiviklis būtent šiandien išleido paskutinį kvapą, nebūtina lėkti į parduotuvę naujo flakono. Portalas Takprosto.cc pataria, kaip per kelias minutes iš paprasčiausių buityje naudojamų priemonių pasigaminti tikrą stebuklą.
Ką lauke veikti vaikui, kuris po lietingo birželio pagaliau išlindo iš namų ir pradėjo pratintis prie vasariškos liepos saulės? Vienas iš kone klasikinių atsakymų – suptis. Nėra ant ko? Ne problema. Nors puikiai žinome, kad prireikus, sūpynes gali atstoti ir prie virvės pririšta padanga, tačiau kodėl neįrengus patogių ir saugių sūpynių mažiausiems? Tuo labiau, kad tai nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti. ManoNamai.lt skaitytojas Olegas pasidalino savo paties sukonstruotomis sūpynių nuotraukomis bei papasakojo apie procesą. Galbūt šis pavyzdys įkvėps ir jus.
Šaltuoju metų laiku daugelis iš mūsų prisimena, kaip buvo gerą vasarą - jokio sniego bei šalčio. Norint, kad vasaros laukimas neprailgtų, dizainerė Agnė Šukštulytė siūlo kiekvienam pasigaminti kentucky stiliaus kėdę, kuri labai populiari Amerikoje dėl savo funkcionalumo, patogumo.
Namų jaukumas, šventinė atmosfera, kalėdinės atostogos… Kaip nuostabiai skamba šie žodžiai! Šį kartą supažindinsime jus su kūrybinėmis idėjomis ir praktiniais patarimais kaip pasigaminti originalų kalėdinį vainiką, kuriuo jūs galėsite šventėms papuošti savo namus. Pasirodo, pasidaryti tokį vainiką visai nesudėtinga. Taigi, imkimės darbo.
Statant namelį medyje labai svarbu, kad pasirinktas medis būtų sveikas ir tvirtas. Reikia apžiūrėti ar jame nėra pažeidimų, ar nėra sudžiūvęs, sergantis. Bet taip pat svarbu medį išsaugoti sveiką ir įrengus namą medyje. Todėl reikia pasirinkti statymo būdus, kurie kuo mažiau pakenktų medžiui.