Spalio mėnesio žurnalo „Mano namai“ tema – jaukumas, o jaukiai nuotaikai sukurti puikiai tinka įvairiausi smulkmenų krepšiai ir krepšeliai. Jų išsirinksite ir pervertę naujausio žurnalo numerio puslapius. Krepšelius ir dėžutes pritaikykite ir kitaip – padarykite iš jų dekoratyvias ir patogias smulkmenų lentynėles.
Vasara jau praėjo, bet neverta liūdėti, nes ir ruduo – pasipuošęs ryškiomis spalvomis, nešinas gamtos gėrybėmis – yra puikus metas. Rudenį ypač jauku kurti namų dekorą. Įkvėpsime jus pasigaminti žvakidžių, kurios tiks ir šventėms, ir kasdienai.
Jūsų vazonas įskilo ar sudužo? Ne bėda! Tai kaip tik naujausia tendencija sodo dizaine. Tokie vazonai yra formuojami net specialiai, nes galima sukurti įvairiausias originalias kompozicijas. Galbūt kuri nors įkvėps eksperimentams ir Jus.
Praėjusio šimtmečio viduryje japonų kilmės amerikiečio dizainerio „atrasti“ ir išpopuliarinti rytietiško stiliaus permatomo popieriaus šviestuvai puikiai pritapo ir moderniose vakarietiškose erdvėse – įdomią istoriją apie šį dizaino fenomeną rasite rugpjūčio mėnesio žurnalo „Mano namai“ puslapiuose. O šįkart žurnalo kūrybinė grupė siūlo pamėginti patiems papuošti ir paįvairinti „dizaino klasika“ tapusius popierinius šviestuvus.
Jei parduotuvėje nerandate įperkamo ir jūsų skonį atitinkančio gėlių vazono, viena iš išeičių – pasigaminti jį patiems. Originaliai ir skoningai atrodo vazonas, apklijuotas plytelių šukėmis – jis atrodo tarsi puoštas mozaika. Tokį vazoną pasigaminti tikrai nėra sunku.
Alkoholiniai gėrimai ir atsakingas jų vartojimas yra rimta tema, apie kurią mes šiandien nediskutuosime. Šiandien papasakosime, ką daryti iš vyno kamščių ir kaip juos naudingai panaudoti namuose.
Gyva eglutė tikrai įneša į namus malonų aromatą, suteikia jaukumo ir nuolat primena apie tą laukimo jausmą. Tačiau kartais neturime galimybių rūpintis gyva egle ar tiesiog norime kitokio sprendimo. Tokiu atveju siūlome namus padabinti eglute-kopėčiomis.
Ilgi rudens vakarai yra idealus laikas namų dailinimui. Visgi, kai įprastiniai rankdarbiai atsibosta, pats metas išbandyti ką nors naujo. Užsienio tinklaraščiuose paplitęs būdas kurti užrašus ar paveiksliukus pasitelkiant tik vinis ir siūlus. Lietuvoje tai dar nėra taip populiaru. Tačiau veltui – tai paprastas būdas originaliai dekoruoti savo būstą.
Kvadratinio židinio statymas nėra labai sunkus, tačiau jam reikia išties nemažai akmeninių plytų. Todėl pasirūpinkite, jog turėtumėte pakankamai medžiagų, prieš pradėdami šį darbą.
Valikliai, šveitikliai, plovikliai, minkštikliai ir dar gausybė priemonių, skirtų kasdienei švarai bei tvarkai prižiūrėti, rikiuojasi dažno namuose. Ir, žinoma, gausiausią jų dalį sudaro dailiai įpakuoti agresyvūs chemikalai.
Ši pintinėlė gali būti naudojama keliais būdais. Joje galima laikyti tiek gėles, tiek susidėti rečiau buityje naudojamus daiktus. Ričardas Butnorius detaliai nupasakojo, kaip ją pasidaryti pačiam.