Kol dar neužgriuvo paskutiniai prieššventinės karštligės darbai, ilgus tamsius vakarus skirkime smagiai namų puošybai. Pažiūrėkite, ką mūsų kūrybinei komandai pavyko sukurti pasitelkus fantaziją, nepatingėjus padirbėti ir tikint, kad toks Kalėdų laukimas yra prasmingas ir teikia daug džiaugsmo. Dar daugiau įdomių dekoravimo idėjų rasite žurnalo „Mano namai“ gruodžio mėnesio numeryje.
Rožės nuvyto, tačiau žiedai dar atrodo gan padoriai? Tuomet siūlome nupjauti rožių galvas, jas susmaigstyti į dėžutę su kempinėle ir ne tik dar kurį laiką pasigrožėti, bet ir susikurti mielą akiai interjero dekoro detalę.
Savaitgalis yra pats tinkamiausias metas namų gražinimui. Jei nesugalvojate, kaip rudeniškai papuošti namus ar tiesiog stalą pietums, pasitelkite šias nuorodas fotografijose ir per keliasdešimt minučių turėsite mažai atsieisiančias žvakes obuoliuose.
Visuomet galima panaudoti nebenaudojamus daiktus. Taip padarė tinklaraščio TenKurNamai.lt rašytoja ir nebenaudojamą šviestuvo medžiagą sukarpė juostelėmis. Ką ir kam ji nuveikė toliau, skaitykite straipsnyje.
Paprastą seną metalinį kiaurapuodį paprasta paversti įdomiu virtuvinio šviestuvo daubtu. Metalui skirtu pjūkleliu arba didelio skersmens grąžtu dugne išpjaukite skylę. Ji turi būti šiek tiek mažesnė už lemputės lizdą, kad gaubtas laikytųsi. Per ją perkiškite laidą su lemputės lizdu. Viens du – ir naujas šviestuvas baigtas.
„Šiemet švęsime pirmąsias Šv. Kalėdas naujai pastatytame name, tad šis metas – ypatingas. Puošiame namus kasmet, tačiau eksterjerą – pirmąsyk. Labai norime sukurti jaukią, šventinę nuotaiką, tad vienkemyje, kur mažai šviesos, šurmulio ir triukšmo, apšviestas namas suteikia jaukumo“, – apie sprendimą pasakojo ManoNamai.lt skaitytoja Aida.
Apvalūs stalai man yra vieni gražiausių. Jie taip pat praktiški, nes mažose erdvėse užima mažiau vietos. Ir mano namuose yra apvalus stalas. Visi jį labai mėgstame. Prie apvalaus stalo kartu sėdėti jaukiau, nes esame tarsi arčiau vienas kito.
Lauko židinys gali būti puiki vieta išsikepti maisto, be to, įrengtas tinkamoje vietoje, jis gali tapti šeimos ar draugų susibūrimo bei bendravimo vieta. Tinkamai į aplinką įkomponuotas lauko židinys puošia ir papildo kiemo ar sodybos vaizdą. Skamba maloniai? Šie lauko židinio privalumai patiko ir ManoNamai.lt skaitytojui Juozui, kuris sutiko papasakoti, kaip savo rankomis įsirengė lauko židinį.
Gamtininkai jau kviečia pasirūpinti inkilais, nes juos reikia kelti kuo anksčiau, kad paukščiai suspėtų prie jų priprasti, pasirinktų tinkamas perėjimo teritorijas. Inkilams kelti geriausiai tinka kovo vidurys ar antroji jo dekada.
Pasiruošimas Kalėdoms - greitai prabėgantis, bet labai įkvepiantis metas. Tai laikas, kai galime į namus įnešti dar daugiau šilumos ir jaukumo - karpykime snaiges, puoškime duris adventiniais vainikais, dabinkime egles. ManoNamai.lt tęsia ciklą, kaip papuošti namus.
Kabantys sodai – tai puiki galimybė išnaudoti vertikalias namų erdves gėlių, daržovių ar prieskonių auginimui. Tai būdas, kurio pagalba pavyks ne tik sutaupyti, bet ir stilingai atskirti namų erdves bei suteikti joms privatumo.
Ar kada galvojote, kad savo vaikui galėtumėte sumeistrauti lėlių namelį? Jonas Udris dalinasi su Manonamai.lt skaitytojais savo meistravimo paslaptimis ir pristato tokio namelio sukūrimo idėją.
Norint turėti originalų pirkinių maišelį, tereikės skirti kelias valandas ir atrasti du nereikalingus žurnalus.Išbandyta: toks maišelis pirkinių svorį išlaiko.