Rugsėjo 22-24 „Siemens“ arenoje šurmuliuos jau 6-oji paroda „Supernamai 2017“. Tai vienintelė specializuota šildymo, vėdinimo ir santechnikos paroda Baltijos šalyse. Jos šūkis skamba taip - „Tada, kai reikia“. Paroda organizuojama rudenį, kada besistatantiems namus reikia būtent šildymo sprendimų, taip pat vėdinimo ir santechnikos įrangos.
Įvairiaspalviai lapai, šermukšnių uogos, riešutai ir rudeninės gėlės – tai tik dalis medžiagų, iš kurių galite kurti spalvingą scenografiją ir paskleisti namuose ypatingą nuotaiką. Iki tikrojo Kalėdų laukimo dar galite pažaisti ir su išsaugotomis rudens akimirkomis.
Moliūgai – mūsų daržo karaliai, mėgstamos vertingos ir puošnios daržovės. Iš jų galima kurti dekoratyvinius indus, muzikos instrumentus, na, žinoma, ir kalėdines puošmenas. Tuo maloniai nustebino ramygalietės Salvinos Kievinienės šventiška kalėdinių kompozicijų ir žaisliukų paroda, surengta Ramygalos seniūnijos galerijoje, kuri kasmet bendruomenės narių išpuošiama orginaliomis kalėdinėmis puokštėmis.
Rankų darbo interjero jūsų namams suteikia savitumo ir individualumo. Galbūt panašių daiktų galite įsigyti ir parduotuvėje, tačiau įgyvendindami savo sumanymą ne tik sutaupysite.
Maždaug trečdalį savo gyvenimo praleidžiame miegodami, tad pačiu svarbiausiu kambario elementu tampa lova. Savaime suprantama, kad šis baldas turi būti patogus, bet tuo pačiu ryte norisi pabusti gražioje, stilingoje lovoje. Ką daryti, jei norite naujos, bet nepakanka pinigų jai įsigyti?
Asmeniškai man, mediniai namų akcentai suteikia jaukumo ir prideda natūralaus žavesio. Kalėdos nebe už kalnų, o aš jau po truputį pradedu joms ruoštis. Tad norėjau pabandyti pasidaryti žvakides iš medžio kamieno.
Neries regioniniame parke šį rudenį naujomis spalvomis dabinasi ne tik didžiausias Lietuvoje ąžuolynas ir įspūdingas Neries upės slėnis, bet ir Šilėnų etnokultūrinis draustinis. Nuo šiol žavesio šiam kaimui suteiks ne tik akmenimis grįstos gatvelės ir jauki liaudies architektūros bažnyčia, bet ir penkios naujai pasidabinusios medinės pirkios. Jų langus papuoš dar dažais kvepiančios langinės, langų apvadai ir karūnos, o po stogu ornamentais sumirgės vėjalentės bei karnizai.
Atėjus vasarai, vaikams smagu žaisti smėlio dėžėje. Dizainerė Agnė parodys, kaip greitai patiems pasigaminti smėlio dėžę. 1 kv.m dydžio smėlio dėžė puikiai tiks mažiesiems. Jai nesunkiai atrasite vietą savo namų kieme ar sode. Naudodamiesi specialistės patarimais smėliadėžę pasigaminsite vos per kelias valandas ir tikrai nudžiuginsite savo vaiką
Atkeliavus lietingam metų laikui (žiemai, rudeniui, ankstyvam pavasariui) vis dažniau ir dažniau tenka valyti prieškambario grindis nuo susidariusių purvo dėmių, bet šiandiena noriu pasidalinti idėja, kuri padės bent šiek tiek išspręsti šią problemą - tai originali datų dėžė su jūros akmenimis jūsų batams.