Numerologijos testas: ką reiškia jūsų namo ar buto numeris

Fengšui šalininkai teigia, kad kiekviena gyvenama patalpa turi savo energiją. Gyvenamosios erdvės ir jos gyventojų gerovei įtakos turi daugybė veiksnių. Vienas, pasak jų, yra buto numeris. Tam kartais pasitelkiamas ir numerologijos mokslas.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Numerologija yra mokslas apie skaičių energiją ir apie tai, kaip skaičiai gali pakeisti gyvenimą. Užuominų į numerologiją galima rasti įvairių tautų folklore. Pavyzdžiui, daugelyje šalių skaičius 13 laikomas bloga lemiančiu. O, pavyzdžiui, Japonijoje bėdas ir nelaimes lemia skaičius „keturi“.

Skaičių galia neapsiriboja ženklais ir prietarais. Pasitelkus numerologijos žinias galima apskaičiuoti savo buto charakteristiką. Iš jos jūs sužinosite, ko reikėtų saugotis, o kur, atvirkščiai, jus lydės sėkmė. Kiekvienas skaičius pagal numerologiją turi nemažai teigiamų aspektų.

Numerologijos testas: ką reiškia jūsų namo ar buto numeris
© Shutterstock

Kaip apskaičiuoti numerologinį namo skaičių pagal buto numerį

Tai padaryti paprasta. Numerologijoje naudojami tik vienaženkliai skaičiai, todėl jei jūsų buto numeris – pirmas, antras ir taip toliau iki devinto, reiškia, tai ir yra jūsų namų numerologinis numeris.
O jei jūsų buto numeris ne vienaženklis, reikia sudėti jį sudarančius skaitmenis. Pavyzdžiui, buto numeris 345. 3+4+5=12. 1+2=3 Reiškia, jūsų buto numerologinis skaičius yra trejetas. Arba buto numeris 134. 1+3+4=8. Reiškia, jūsų buto numerologinis skaičius yra aštuonetas ir pan.

Numerologinio numerio aiškinimas

Vienetas. Pradžios skaičius, reiškiantis permainas. Bute su tokiu numerologiniu skaičiumi gerai jaučiasi aktyvūs žmonės, siekiantys nepasiduoti, eiti pirmyn. Tai gali būti amžini klajūnai, ekstremalių pojūčių mėgėjai, verslininkai, nebeįsivaizduojantys gyvenimo be dalykinių kelionių, taip pat žmonės, kurie tiesiog nenori sėdėti vienoje vietoje. Net namisėdos, persikraustę į tokį butą ilgainiui vis dažniau viduje ima jausti norą prasivėdinti ir pradeda stebinti aplinkinius: „Sakei, kad tu intravertas – bet vėl bilietus žiūrinėji?“

Numerologijos testas: ką reiškia jūsų namo ar buto numeris
© Shutterstock

Dvejetas. Skaičius „du“, atvirkščiai, skatina atsiriboti nuo pasaulio ir jaukiai įsikurti. Jis sujungia skirtingus pradus. Tokiame bute retai pykstamasi, priešai gali susitaikyti vien tik todėl, kad susitiko Dvejeto teritorijoje. Toks butas labai tinka tiems, kas nori susisukti šeimos lizdelį ir neįsileisti pašalinių į savo gyvenimą.

Numerologijos testas: ką reiškia jūsų namo ar buto numeris
© Shutterstock

Trejetas. Skaičius „trys“ tobulai tinka tiems, kas savo gyvenimą sieja su kūryba. Tokiame bute gerai jaučiasi rašytojai, menininkai, poetai įkvėptai rašo eiles. Neretai būtent šiuo skaičiumi pažymėtame bute vyksta kūrybiniai susitikimai ir diskusijos apie muzikos ar kino ateitį. Bet toks butas atneš naudos ir tiems, kurie savęs nesieja su aukštomis materijomis. Juk kūrybiškas požiūris praverčia visiems ir padeda į daugelį problemų pažvelgti iš netikėtos pusės.

Ketvertas. Pats stabiliausias skaičius. „Keturi“ – tai stabili konstrukcija (keturi kvadrato kampai). Tokiame bute gyvenantys žmonės neabejoja nei savimi, nei rytojumi. Puikus variantas norintiems kilti karjeros laiptais ir tiems, kurie nemėgsta rizikuoti ir siekia materialinės gerovės.

Penketas. Dar vienas butas dinamiškoms asmenybėms, neketinančioms užmigti ant laurų. Tokiuose namuose gali gyventi net avantiūristai. Tokie žmonės niekada nepasimeta netikėtoje situacijoje ir moka net ir nelabai palankiomis aplinkybėmis išpešti naudos sau.

Šešetas. Jaukūs namai namisėdoms arba nedideliems draugiškiems susitikimams. Tokiame bute gera senti, planuoti šeimą arba auginti vaikus. Tokio būsto energija sulaiko viską, kas palanku ir pozityvu. Bet vienam čia gyventi sunku. Siekiant išvengti apatijos ir liūdnų minčių būtina bent retkarčiais pasikviesti į namus svečių arba įsigyti augintinį.

Septynetas. Šis skaičius simbolizuoja išskirtinumą, kartais net ir šokiruojantį. Kūrybingoms asmenybėms, apsigyvenus tokiuose namuose, gali net „nurauti stogą“. Užtat nuobodžiauti tokiame bute tikrai neteks. Be to, skaičius „septyni“ dar ir sakralus, nuteikiantis dvasiniams ieškojimams ir nušvitimui. Tiesiog paviešėjęs tinkamu numeriu pažymėtame bute žmogus gali suvokti daug vidinių dalykų.

Aštuonetas. Skaičius „aštuoni“ globalus iš visų pusių – tai ir du stabilūs Ketvertai, ir amžinybės ženklas. Šis skaičius pranašauja didelę sėkmę, bet ir nuosmukiai gali būti nemaži. Vis dėlto Aštuonetas padeda nebijoti sunkumų ir pasiekti neįtikėtinų rezultatų. Jis taip pat traukia pinigus ir yra laikomas finansinės sėkmės skaičiumi.

Numerologijos testas: ką reiškia jūsų namo ar buto numeris
© Shutterstock

Devynetas. Savyje sujungia tris Trejetus. Įkvepia pokyčiams ir apdovanoja charizma gyvenančiuosius po tokio būsto stogu. Čia gyvenantys žmonės paprastai būna aktyvūs ir veiklūs. Gali save atrasti labdaringoje ir visuomeninėje veikloje, neretai siekia būti įvykių sūkuryje. Ir net jei iš prigimties yra namisėdos ir flegmatikai, širdies gilumoje jie neabejingi daugumai globalinių dalykų ir gali palikti savo pėdsaką istorijoje.

Jei jūsų namų numerologinis skaičius jums sukėlė nuogąstavimų ar iššaukė neigiamas emocijas, neskubėkite keisti būsto ar jo numerio. Gyvenamosios erdvės energiją sudaro daugybė veiksnių, iš kurių labai svarbus yra nusiteikimas. Jei koncentruositės į neigiamus dalykus, nepadės net ir pačios palankiausios numerologinės charakteristikos. Ir atvirkščiai, jei savo buto charakteristiką vertinsite rimtai, galite sužinoti, kur geriau apsidrausti ir būti atidesniems.

Tikėti ar netai Jūsų pasirinkimas.

Dėmesio! Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir kovo mėnesio pabaigoje išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namai“ prenumeratą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namui/butui

Architekto patarimai, kaip terasą paversti miesto poilsio oaze

Pasinerti į mėgstamos knygos puslapius, padūkti su vaikais ar surengti nedidelę iškylą draugams. Kaip išnaudoti terasą mieste ir paversti ją poilsio erdve?

Fengšui paslaptys: kaip pritraukti į namus turtus

Fengšui – senovės kinų filosofinė praktika, kuri gilinasi į žmogaus harmoningo gyvenimo erdvėje paslaptis. Taigi, šios praktikos mokytojai mano, kad klestėjimo sektorių, atsakingą už finansinę gerovę, galima atrasti kiekvienoje patalpoje – ir mažame bute, ir didžiuliame name.

11 gudrybių, kurios padės įveikti netvarką namuose

Tvarkinguose namuose jauku, tokiuose namuose mes turime daugiau laisvo laiko, galime gerai pailsėti ir atsipalaiduoti. Daug kam atrodo, kad įveikti netvarką namuose labai sunku. Iš tiesų, jei laikysitės tam tikrų taisyklių, susitvarkyti namus ir palaikyti juose tvarką nereikės didelių pastangų. Pateiksime gudrybių, kurios pakeis jūsų požiūrį į tvarkymąsi.

6 klaidos planuojant mažos vonios remontą

Remontas bute dažnai primena „Tetris“ žaidimą: minimaliame plote reikia sutalpinti maksimalų reikalingų daiktų kiekį. Kalbant apie vonią, reikia sugebėti ją įrengti kompaktiškai, bet tuo pačiu užtikrinti visus patogumus. Pateikiame pagrindines klaidas, kurios gali apsunkinti gyvenimą ir trukdyti džiaugtis užbaigtu remontu.

Kaip skalbti rankšluosčius, kad jie ilgiau tarnautų

Sunku patikėti, bet iš tiesų egzistuoja tam tikros taisyklės, kaip teisingai skalbti rankšluosčius. Tam, kad rankšluosčiai būtų švarūs, užtenka juos įmesti į skalbyklę, tačiau jei norite, kad jie tarnautų kuo ilgiau, vadovaukitės toliau pateiktais patarimais, ir jie net po kelių skalbimų atrodys kaip nauji.

Ekspertės pataria, kaip išsirinkti ir derinti užuolaidas šį sezoną

Tinkamai parinktos užuolaidos akimirksniu gali pakeisti nuotaiką patalpoje, tačiau bent kartą bandę savarankiškai išsirinkti užuolaidas supras – tai ne taip jau lengva, nežinant pagrindinių taisyklių.

Būsto vėdinimas: kodėl tai svarbu ir vasarą, ir žiemą

„Patalpų vėdinimo esmė yra paprasta – oro pritekėjimas į vidų ir jo ištekėjimas į išorę. Jeigu viena iš dalių neveikia – patalpa nevėdinama. O oro cirkuliaciją galima atlikti ir su rekuperacine sistema, ir kitomis technologijomis ar būdais“, – sako Robertas Grigalis, nekilnojamojo turto plėtros įmonės „Eika“ Projektų valdymo departamento direktorius.

Nemaloniausios dėmės virtuvėje: kaip jas pašalinti

Virtuvė – tai tokia vieta, kurioje nuolat kažkas išsipila ir susitepa. O dėmės nuo kai kurių produktų valant tik išsiterlioja, bet neišnyksta. Patarsime, kaip jas pašalinti.

Planuojate statybas vasarą? Dėmesį atkreipkite į namo stogą ir fasadą

Vasarą statybos visuomet suaktyvėja. Dažnas ne tik remontuoja ar renovuoja, bet ir statosi naują būstą. Ką pravartu žinoti prieš pradedant darbus ir kodėl kokybiškos medžiagos kelia namo vertę, atsako statybų ekspertas.

Kaip palaikyti švarą namuose, kad generalinės tvarkos namuose reikėtų kuo rečiau?

Per tam tikrą laiką daugelis iš mūsų namuose užgyvena ne vieną dėžę daiktų. Seni rūbai, įvairios vaikystės relikvijos, kelionių talismanai, dovanos bei daugybė kitų, net ir nedidelių daikčiukų, nugula lentynose, tamsiuose kambariuose ir sandėliukuose. Visgi, turint ribotą erdvę, būtina atsirinkti tai, kas yra vertingiausia, reguliariai atliekant generalinę namų tvarką.