Numerologijos testas: ką reiškia jūsų namo ar buto numeris

Fengšui šalininkai teigia, kad kiekviena gyvenama patalpa turi savo energiją. Gyvenamosios erdvės ir jos gyventojų gerovei įtakos turi daugybė veiksnių. Vienas, pasak jų, yra buto numeris. Tam kartais pasitelkiamas ir numerologijos mokslas.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Numerologija yra mokslas apie skaičių energiją ir apie tai, kaip skaičiai gali pakeisti gyvenimą. Užuominų į numerologiją galima rasti įvairių tautų folklore. Pavyzdžiui, daugelyje šalių skaičius 13 laikomas bloga lemiančiu. O, pavyzdžiui, Japonijoje bėdas ir nelaimes lemia skaičius „keturi“.

Skaičių galia neapsiriboja ženklais ir prietarais. Pasitelkus numerologijos žinias galima apskaičiuoti savo buto charakteristiką. Iš jos jūs sužinosite, ko reikėtų saugotis, o kur, atvirkščiai, jus lydės sėkmė. Kiekvienas skaičius pagal numerologiją turi nemažai teigiamų aspektų.

Numerologijos testas: ką reiškia jūsų namo ar buto numeris
© Shutterstock

Kaip apskaičiuoti numerologinį namo skaičių pagal buto numerį

Tai padaryti paprasta. Numerologijoje naudojami tik vienaženkliai skaičiai, todėl jei jūsų buto numeris – pirmas, antras ir taip toliau iki devinto, reiškia, tai ir yra jūsų namų numerologinis numeris.
O jei jūsų buto numeris ne vienaženklis, reikia sudėti jį sudarančius skaitmenis. Pavyzdžiui, buto numeris 345. 3+4+5=12. 1+2=3 Reiškia, jūsų buto numerologinis skaičius yra trejetas. Arba buto numeris 134. 1+3+4=8. Reiškia, jūsų buto numerologinis skaičius yra aštuonetas ir pan.

Numerologinio numerio aiškinimas

Vienetas. Pradžios skaičius, reiškiantis permainas. Bute su tokiu numerologiniu skaičiumi gerai jaučiasi aktyvūs žmonės, siekiantys nepasiduoti, eiti pirmyn. Tai gali būti amžini klajūnai, ekstremalių pojūčių mėgėjai, verslininkai, nebeįsivaizduojantys gyvenimo be dalykinių kelionių, taip pat žmonės, kurie tiesiog nenori sėdėti vienoje vietoje. Net namisėdos, persikraustę į tokį butą ilgainiui vis dažniau viduje ima jausti norą prasivėdinti ir pradeda stebinti aplinkinius: „Sakei, kad tu intravertas – bet vėl bilietus žiūrinėji?“

Numerologijos testas: ką reiškia jūsų namo ar buto numeris
© Shutterstock

Dvejetas. Skaičius „du“, atvirkščiai, skatina atsiriboti nuo pasaulio ir jaukiai įsikurti. Jis sujungia skirtingus pradus. Tokiame bute retai pykstamasi, priešai gali susitaikyti vien tik todėl, kad susitiko Dvejeto teritorijoje. Toks butas labai tinka tiems, kas nori susisukti šeimos lizdelį ir neįsileisti pašalinių į savo gyvenimą.

Numerologijos testas: ką reiškia jūsų namo ar buto numeris
© Shutterstock

Trejetas. Skaičius „trys“ tobulai tinka tiems, kas savo gyvenimą sieja su kūryba. Tokiame bute gerai jaučiasi rašytojai, menininkai, poetai įkvėptai rašo eiles. Neretai būtent šiuo skaičiumi pažymėtame bute vyksta kūrybiniai susitikimai ir diskusijos apie muzikos ar kino ateitį. Bet toks butas atneš naudos ir tiems, kurie savęs nesieja su aukštomis materijomis. Juk kūrybiškas požiūris praverčia visiems ir padeda į daugelį problemų pažvelgti iš netikėtos pusės.

Ketvertas. Pats stabiliausias skaičius. „Keturi“ – tai stabili konstrukcija (keturi kvadrato kampai). Tokiame bute gyvenantys žmonės neabejoja nei savimi, nei rytojumi. Puikus variantas norintiems kilti karjeros laiptais ir tiems, kurie nemėgsta rizikuoti ir siekia materialinės gerovės.

Penketas. Dar vienas butas dinamiškoms asmenybėms, neketinančioms užmigti ant laurų. Tokiuose namuose gali gyventi net avantiūristai. Tokie žmonės niekada nepasimeta netikėtoje situacijoje ir moka net ir nelabai palankiomis aplinkybėmis išpešti naudos sau.

Šešetas. Jaukūs namai namisėdoms arba nedideliems draugiškiems susitikimams. Tokiame bute gera senti, planuoti šeimą arba auginti vaikus. Tokio būsto energija sulaiko viską, kas palanku ir pozityvu. Bet vienam čia gyventi sunku. Siekiant išvengti apatijos ir liūdnų minčių būtina bent retkarčiais pasikviesti į namus svečių arba įsigyti augintinį.

Septynetas. Šis skaičius simbolizuoja išskirtinumą, kartais net ir šokiruojantį. Kūrybingoms asmenybėms, apsigyvenus tokiuose namuose, gali net „nurauti stogą“. Užtat nuobodžiauti tokiame bute tikrai neteks. Be to, skaičius „septyni“ dar ir sakralus, nuteikiantis dvasiniams ieškojimams ir nušvitimui. Tiesiog paviešėjęs tinkamu numeriu pažymėtame bute žmogus gali suvokti daug vidinių dalykų.

Aštuonetas. Skaičius „aštuoni“ globalus iš visų pusių – tai ir du stabilūs Ketvertai, ir amžinybės ženklas. Šis skaičius pranašauja didelę sėkmę, bet ir nuosmukiai gali būti nemaži. Vis dėlto Aštuonetas padeda nebijoti sunkumų ir pasiekti neįtikėtinų rezultatų. Jis taip pat traukia pinigus ir yra laikomas finansinės sėkmės skaičiumi.

Numerologijos testas: ką reiškia jūsų namo ar buto numeris
© Shutterstock

Devynetas. Savyje sujungia tris Trejetus. Įkvepia pokyčiams ir apdovanoja charizma gyvenančiuosius po tokio būsto stogu. Čia gyvenantys žmonės paprastai būna aktyvūs ir veiklūs. Gali save atrasti labdaringoje ir visuomeninėje veikloje, neretai siekia būti įvykių sūkuryje. Ir net jei iš prigimties yra namisėdos ir flegmatikai, širdies gilumoje jie neabejingi daugumai globalinių dalykų ir gali palikti savo pėdsaką istorijoje.

Jei jūsų namų numerologinis skaičius jums sukėlė nuogąstavimų ar iššaukė neigiamas emocijas, neskubėkite keisti būsto ar jo numerio. Gyvenamosios erdvės energiją sudaro daugybė veiksnių, iš kurių labai svarbus yra nusiteikimas. Jei koncentruositės į neigiamus dalykus, nepadės net ir pačios palankiausios numerologinės charakteristikos. Ir atvirkščiai, jei savo buto charakteristiką vertinsite rimtai, galite sužinoti, kur geriau apsidrausti ir būti atidesniems.

Tikėti ar netai Jūsų pasirinkimas.

Dėmesio! Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir kovo mėnesio pabaigoje išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namai“ prenumeratą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namui/butui

Specialistės patarimai: kaip sumaniai tvarkyti namus

Savo namus tvarkydamiesi patys, užtrunkame gerokai ilgiau, nei tai daro namų tvarkytoja. Visai ne todėl, kad ji stebuklingai skraido ant šluotos. Tiesiog, sistemingai ir pastoviai tvarkant namus, jiems švarinti nebereikia daugybės valandų. Be to, ji žino dar keletą gudrybių, kuriomis dalijamės ir su jumis.

Numerologijos testas: ką reiškia jūsų namo ar buto numeris

Fengšui šalininkai teigia, kad kiekviena gyvenama patalpa turi savo energiją. Gyvenamosios erdvės ir jos gyventojų gerovei įtakos turi daugybė veiksnių. Vienas, pasak jų, yra buto numeris. Tam kartais pasitelkiamas ir numerologijos mokslas.

Ką daryti, jei indaplovė neišplauna indų iki galo: tipiškos klaidos

Visi, kas namuose turi indaplovę, negali nesutikti, kad tai genialus išradimas, prie kurio labai greit pripranti, ir be jo jau sunkiai įsivaizduoji savo kasdienybę. Tačiau neretai mes indus į ją sudedame bet kaip, o po to stebimės, kodėl pasibaigus plovimo ciklui jie nėra tokie švarūs, kokius tikėjomės išimti.

Kaip gaminti nepaliekant netvarkos virtuvėje

10 patarimų tiems, kas nuolat gamina maistą. Kaip gaminti, kad nesusikauptų krūvos nešvarių indų ir virtuvėje nevyrautų chaosas.

10 genialių būdų, kaip namuose panaudoti kokosų aliejų

Kokosų aliejaus šiais laikais galima rasti kone kiekvienuose namuose – šis produktas ne tik kvapnus, gardus ir sveikas (su sąlyga, kad vartojamas saikingai), bet ir gali pasitarnauti įvairiausioms namų reikmėms. Šiuo aliejumi galima namuose viską valyti, blizginti ir impregnuoti arba iš jo savo rankomis pasigaminti valymo priemonių. Atskleisime 10 būdų, kaip pritaikyti šį aliejų namuose.

Plytelių klijavimas: kokias plyteles rinktis – glazūruotas ar matines?

Renkantis tinkamiausias plyteles savo namų interjerui, pirmiausia reikia apsvarstyti nemažai svarbių su jų dizainu ir medžiagiškumu susijusių aspektų. Vienas iš tokių svarbių apsisprendimų – plytelių užbaigimas. Šiame tekste pristatysime pagrindinius glazūruotų bei matinių plytelių pliusus bei minusus.

Dar negirdėti druskos panaudojimo būdai buityje

Daugelis nebeįsivaizduoja maisto gaminimo be druskos. Tačiau verta prisiminti pamirštus alternatyvius druskos panaudojimo būdus buityje. Juk ji, kaip ir soda arba actas, yra ekologiška priemonė įvairių nešvarumų valymui.

Kiek galima skalbyklėje laikyti drėgnus skalbinius ir ką daryti, jei jie suplėko

Skalbyklė yra viena didžiausių mūsų pagalbininkių namų ruošoje, tačiau mes prie šio prietaiso taip pripratę, kad, pasitaiko, tingime ją įjungti arba pamirštame laiku iš jos išimti drėgnus skalbinius.

Kaip prižiūrėti grikių pagalvę?

Grikių pagalvė yra vienas geriausių pasirinkimų sveikam miegui, tačiau ją naudojant kyla klausimas apie priežiūrą – ar tokią pagalvę galima skalbti? Jei negalima, tada kaip pašalinti dulkes ir nešvarumus?

Kaip panaikinti degėsių kvapą orkaitėje

Sultingo kepsnio gaminimas gali tapti tikru iššūkiu, nes atidarius orkaitę neretai juntamas ne maloniai nosį kutenantis kvapas, o pridegusių riebalų smarvė, kuri neišsivadėja net orkaitei atvėsus. Tam, kad kitą kartą naudojant orkaitę sausainiai neprisigertų degėsių kvapo, būtina imtis visų įmanomų priemonių, kad tas kvapas išnyktų.