Namų tvarkytojos paslaugos: kiek tai kainuoja?

Namai - tai ne tik keturios sienos, durys ir langai. Namuose mes juokiamės, mylime, auginame vaikus. Svarbiausia, kuriame prisiminimus. Todėl į namus įsileidžiame ne visus. Ne išimtis ir namų tvarkytoja. Norisi patikimo ir atsakingo, gerai savo darbą išmanačio žmogaus.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Renkantis namų tvarkytoją didžiausia pagalba tampa artimieji bei draugai, kurie gali parekomenduoti patikimą žmogų namams sutvarkyti. Geros žinios greitai sklinda, tad verta pasiklausinėti.

Tiesa, dažnai toje pačioje aplinkoje esančių žmonių supratimas ir poreikiai apie namų tvarką bei švarą skiriasi, todėl vienų išgirti ir puikiai įvertinti, kitų gali būti sukritikuoti. Ypatingai svarbu, tvarkytoją pasirinkti atitinkančią jūsų tvarkos požiūrį.

Namų tvarkytojos paslaugos: kiek tai kainuoja?
© Shutterstock

Siekiant geriausio tvarkingų namų rezultato, būtinas abipusis bendradarbiavimas. Aiškiai išdėstykite savo pageidavimus, įpročius, supažindinkite su savo namais, papasakokite, kokių atsargumo priemonių laikytis ir kt. Nepamirškite, nors namų tvarkos vairą perima tvarkytoja, jūs vis dar esate savo namų šeimininkas, geriausiai žinantis visus namų kampus. Jei norite namų švaros rūpesčius perduoti tvarkytojai ir nebesirūpinti valymo priemonėmis ar šiukšlių maišais, taip ir pasakykite tvarkytojai, nelaukite, kol susipras. Kitaip sakant, nepalikite „kabliukų“. Atrodo smulkmenos, tačiau namai ypatingai privati erdvė, kuriuoje mažiausiai norisi nesusipratimų.

Namų tvarkytojos paslaugos: kiek tai kainuoja?
© Shutterstock

Pakelkite rankas, kas nenorėtumėte papildomų rankų namų ruošoje? Dažnai rankos nė nekyla, rodosi, kad ši paslauga tikra prabanga ir paprastam mirtingajam neįperkama. Nusišypsokite, tikrai įmanoma, tik pasirinkite sau tinkamiausią namų tvarkymo variantą.

Namų tvarkymo paslaugos Vilniuje įgavo didžiulį pagreitį. Šios paslaugos, tikrai teikiamos ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, bet ir mažesniuose miestuose bei miesteliuose. Pasiklausinėkite kaimynystėje, tikrai atsiras moteriškė, kuri rūpinasi miestelio gyventojų namų švara. Nebijokite klausti. O, į Google paiešką įvedę raktinius žodžius namų tvarkymas Vilniuje, namų tvarkymas Kaune ar namų tvarkymas Panevėžyje, nustebsite kiek pasirinkimų gausite. Namų valymas tapo toks paklausus, kad rinka greitai rado, ką pasiūlyti savo klientui. Ir tai nebeturi to gėdingo šleifo, kurio nestigo anksčiau.

Pirmasis pastovus namų tvarkymas su tvarkytoja, rekomenduojamas kruopštesnis, tai yra ne tik akių lygyje esančių paviršių dulkių nuvalymas, bet ir prisilietimas prie sunkiai pasiekiamų kampelių, kad visi dulkių zuikiai būtų pagauti. Dėl netvarkos nereikia gėdytis ar įsižeisti, jei tvarkytoja užsimena, kad bus gana daug darbo.

Namų tvarkytojos paslaugos: kiek tai kainuoja?
© Shutterstock

Pirmojo valymo metu daug dėmesio skiriama pamirštiems užkaboriams, virtuvės, vonios ir tualeto patalpoms.

Vienos įmonės pasiteiravome, kiek kainuotų valymas, jei nuspręsitumėme tvarkytis reguliariai, kas dvi savaites. Namų tvarkymas už kartą kainuotų apie:

Ką manote apie tokias kainas? Pasidalinkite komentaruose žemiau!

Šaltinis: www.susitvarkyk.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namui/butui

Alergologė atskleidė, kas pro atvirus langus vasarą patenka į namus

Karštomis vasaros dienomis šviežio oro gūsis pro langą daugeliui yra atgaiva ir išsigelbėjimas nuo kaitros. Kitaip jaučiasi su alergija kovojantys žmonės, mat kartu su šviežiu oru įkvepiami ir alergenai. Lietuvos alergijos ir astmos asociacijos prezidentė, gydytoja alergologė doc. Violeta Kvedarienė pasakoja, kokios medžiagos vasarą patenka pro atvirus langus bei kaip vėdinti patalpas, kad jaustumės gerai.

Darau pats: projektai iš senų kėdžių

Neskubėkite atsikratyti senomis ir nebeišvaizdžiomis kėdėmis. Pasitelkus šiek tiek kūrybingumo ir papildomų medžiagų jas galima prikelti naujam gyvenimui. Siūlome susipažinti su keliais originaliais Darau Pats projektais, kuriems buvo panaudotos senos kėdės.

Darau pats: terasos projektas, kurį pavyko įgyvendinti per vieną dieną (4)

Terasa prie nuosavo namo ar sodybos gali tapti nuostabiu atokvėpio kampeliu, kuriame malonu leisti laiką skaitant knygą, geriant kavos puodelį ar tiesiog šnekučiuojantis su artimaisiais. Tokį kampelį šią vasarą įsirengė ir mūsų skaitytoja Asta su savo vyru. Dalinamės jų terasos Darau Pats projektu.

5 patarimai, kaip įsirengti būstą, jei turite mažų vaikų

Įsikurti naujuose namuose labai smagu. Norisi ieškoti daiktų, kurie namams suteikia jaukumo – paveikslų, veidrodžių, kilimų, mažų ir didelių dekoro elementų, naujos patalynės ir kitų tekstilės gaminių, pagalvėlių ir pufų, indų ir t.t. Tačiau jei namuose kuriatės kartu su mažais vaikais, reikėtų kruopščiai apgalvoti kiekvieną sprendimą, atsižvelgiant į kiekvieną vaikams pasiekiamą kampą.

Kodėl ridikėliuose veisiasi kirminai?

Ridikėlius, kaip ir daugumą kitų daržovių, taip pat puola kenkėjai – spragšių lervos, spragės ir kiti. Bet nemaloniausia, kai ilgai lauktą derlių sugadina balti kirminai, kurie išgraužia šakniavaisių vidų ir šie tampa visiškai netinkami maistui.

3 neakivaizdūs požymiai, kad laikas parduoti butą

Visi suprantame, kad anksčiau ar vėliau gali ateiti laikas, kai dabartinį būstą reikės parduoti ir nusipirkti ar išsinuomoti kitą. Kaip sakoma, nieko nėra amžino po saule. Bet toli gražu ne visi ir ne visais atvejais sugeba suvokti, kad atėjo didelių permainų metas. Štai trys neakivaizdūs požymiai, parodantys, kad verta pagalvoti apie būsto pardavimą.

Kai išvengti vabzdžių įkandimų: 6 veiksmingi patarimai maloniai vasarai

Vasara beveik įpusėjo ir jau įpratome kiekvieną laisvą minutę leisti gamtoje – stovyklauti, rengti iškylas, maudytis, vaikščioti basomis. Tačiau vasara patinka ne tik žmonėms, bet ir įvairiems geliantiems ir kandantiems gyviams, kurių apstu gamtoje. Pakalbėkime, kaip išvengti daugumos nemalonių ir skausmingų įkandimų, kurie gali sugadinti visą poilsio gamtoje malonumą.

Kaip pasigaminti paprastą, bet veiksmingą priemonę grindims plauti

Suplanavote generalinį namų tvarkymą? Atskleidžiame, kaip be didelių pastangų pasigaminti naminę priemonę, kuria tobulai išplausite grindis.

Būsto pirkimas: kaip gauti geriausią pasiūlymą?

Būstas visada buvo viena didžiausių ir atsakingiausių investicijų, nors tai ir nebėra vienkartinis gyvenimo pirkinys. Todėl jo pirkimui reikia negailėti laiko, kruopščiai pasiruošti ir padaryti namų darbus. Būsto įsigijimo procese dalyvauja dvi pusės – pirkėjas ir pardavėjas, todėl svarbu suvokti, kad galutinė sėkmė yra bendradarbiavimo, o ne mūšio vaisius.