Namų tvarkytojos paslaugos: kiek tai kainuoja?

Namai - tai ne tik keturios sienos, durys ir langai. Namuose mes juokiamės, mylime, auginame vaikus. Svarbiausia, kuriame prisiminimus. Todėl į namus įsileidžiame ne visus. Ne išimtis ir namų tvarkytoja. Norisi patikimo ir atsakingo, gerai savo darbą išmanačio žmogaus.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Renkantis namų tvarkytoją didžiausia pagalba tampa artimieji bei draugai, kurie gali parekomenduoti patikimą žmogų namams sutvarkyti. Geros žinios greitai sklinda, tad verta pasiklausinėti.

Tiesa, dažnai toje pačioje aplinkoje esančių žmonių supratimas ir poreikiai apie namų tvarką bei švarą skiriasi, todėl vienų išgirti ir puikiai įvertinti, kitų gali būti sukritikuoti. Ypatingai svarbu, tvarkytoją pasirinkti atitinkančią jūsų tvarkos požiūrį.

Namų tvarkytojos paslaugos: kiek tai kainuoja?
© Shutterstock

Siekiant geriausio tvarkingų namų rezultato, būtinas abipusis bendradarbiavimas. Aiškiai išdėstykite savo pageidavimus, įpročius, supažindinkite su savo namais, papasakokite, kokių atsargumo priemonių laikytis ir kt. Nepamirškite, nors namų tvarkos vairą perima tvarkytoja, jūs vis dar esate savo namų šeimininkas, geriausiai žinantis visus namų kampus. Jei norite namų švaros rūpesčius perduoti tvarkytojai ir nebesirūpinti valymo priemonėmis ar šiukšlių maišais, taip ir pasakykite tvarkytojai, nelaukite, kol susipras. Kitaip sakant, nepalikite „kabliukų“. Atrodo smulkmenos, tačiau namai ypatingai privati erdvė, kuriuoje mažiausiai norisi nesusipratimų.

Namų tvarkytojos paslaugos: kiek tai kainuoja?
© Shutterstock

Pakelkite rankas, kas nenorėtumėte papildomų rankų namų ruošoje? Dažnai rankos nė nekyla, rodosi, kad ši paslauga tikra prabanga ir paprastam mirtingajam neįperkama. Nusišypsokite, tikrai įmanoma, tik pasirinkite sau tinkamiausią namų tvarkymo variantą.

Namų tvarkymo paslaugos Vilniuje įgavo didžiulį pagreitį. Šios paslaugos, tikrai teikiamos ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, bet ir mažesniuose miestuose bei miesteliuose. Pasiklausinėkite kaimynystėje, tikrai atsiras moteriškė, kuri rūpinasi miestelio gyventojų namų švara. Nebijokite klausti. O, į Google paiešką įvedę raktinius žodžius namų tvarkymas Vilniuje, namų tvarkymas Kaune ar namų tvarkymas Panevėžyje, nustebsite kiek pasirinkimų gausite. Namų valymas tapo toks paklausus, kad rinka greitai rado, ką pasiūlyti savo klientui. Ir tai nebeturi to gėdingo šleifo, kurio nestigo anksčiau.

Pirmasis pastovus namų tvarkymas su tvarkytoja, rekomenduojamas kruopštesnis, tai yra ne tik akių lygyje esančių paviršių dulkių nuvalymas, bet ir prisilietimas prie sunkiai pasiekiamų kampelių, kad visi dulkių zuikiai būtų pagauti. Dėl netvarkos nereikia gėdytis ar įsižeisti, jei tvarkytoja užsimena, kad bus gana daug darbo.

Namų tvarkytojos paslaugos: kiek tai kainuoja?
© Shutterstock

Pirmojo valymo metu daug dėmesio skiriama pamirštiems užkaboriams, virtuvės, vonios ir tualeto patalpoms.

Vienos įmonės pasiteiravome, kiek kainuotų valymas, jei nuspręsitumėme tvarkytis reguliariai, kas dvi savaites. Namų tvarkymas už kartą kainuotų apie:

Ką manote apie tokias kainas? Pasidalinkite komentaruose žemiau!

Šaltinis: www.susitvarkyk.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namui/butui

Nemaloniausios dėmės virtuvėje: kaip jas pašalinti

Virtuvė – tai tokia vieta, kurioje nuolat kažkas išsipila ir susitepa. O dėmės nuo kai kurių produktų valant tik išsiterlioja, bet neišnyksta. Patarsime, kaip jas pašalinti.

Planuojate statybas vasarą? Dėmesį atkreipkite į namo stogą ir fasadą

Vasarą statybos visuomet suaktyvėja. Dažnas ne tik remontuoja ar renovuoja, bet ir statosi naują būstą. Ką pravartu žinoti prieš pradedant darbus ir kodėl kokybiškos medžiagos kelia namo vertę, atsako statybų ekspertas.

Kaip palaikyti švarą namuose, kad generalinės tvarkos namuose reikėtų kuo rečiau?

Per tam tikrą laiką daugelis iš mūsų namuose užgyvena ne vieną dėžę daiktų. Seni rūbai, įvairios vaikystės relikvijos, kelionių talismanai, dovanos bei daugybė kitų, net ir nedidelių daikčiukų, nugula lentynose, tamsiuose kambariuose ir sandėliukuose. Visgi, turint ribotą erdvę, būtina atsirinkti tai, kas yra vertingiausia, reguliariai atliekant generalinę namų tvarką.

5 originalios lubų dizaino idėjos

Lubos dažnai yra vadinamos penkta kambario siena, kuri kuriant interjerą yra šiek tiek užmirštama ir paprasčiausiai padengiama baltos spalvos dažais. Tačiau net ir nedidelis papildomas dėmesys šiai kambario daliai, gali visiškai pakeisti erdvę ir suteikti jai papildomo charakterio. Pristatome kelias originalias lubų dizaino idėjas.

Viena gudrybė, kuri padės interjere išlaikyti simetriją

Dailus TECE vandens nuleidimo mygtukas atlieka ne tik vandens nuleidimo funkciją, bet tampa vonios kambario interjero dalimi, aksesuaru. Jo vieta erdvėje ne mažiau svarbi, kaip ir bet kurios kitos detalės. Kaip planuoti apdailos darbus, kad mygtuką būtų galima montuoti ten, kur reikia, o ne kur netyčia gaunasi?

Prasideda jubiliejinė paroda RESTA: nuo galimybės susipažinti su naujausiais sprendimais iki rekordų siekimo

Jau šiandien Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ prasideda didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų paroda RESTA. Šiemet ji surengta jau 25-tą kartą. Jubiliejinėje parodoje kiekvienas lankytojas tikrai atras sau naudingos ir praktiškos informacijos.

5 pagrindinės priežastys, kodėl namuose vyrauja netvarka

Paklauskite savęs (ir sąžiningai sau atsakykite): ar jūsų namuose šiuo metu vyrauja netvarka? Galbūt jūs nesuprantate kodėl, nes atrodo, kad reguliariai tvarkotės ir nuolat stengiatės palaikyti tvarką? Egzistuoja bendros priežastys, kodėl sunku įveikti netvarką namuose, tad pateikiame penkias pagrindines.

Koks bus namas 2021 metais?

Nors daug kam atrodo, kad 2021 metai yra gan toli, tačiau jie nenumaldomai artėja ir pats metas ruoštis pokyčiams, kuriuos jie atneš. Naujai statomi namai po 2021 m. sausio 1 d. turės atitikti A++ klasę – kitaip tariant sąnaudas sumažinti iki itin mažų arba net nulinių.

9 įpročiai, kurie padės palaikyti nuolatinę tvarką namuose

Tvarkyti namus sunku, užtat susitvarkius palaikyti tvarką – lengva.

Profesionalų patarimai, kaip pavasarį susitvarkyti namus

Pagaliau ir į mūsų platumas atėjus pavasariui, kyla natūralus noras iš pagrindų susitvarkyti namus. Per žiemą namuose ne tik nugulė sluoksnis dulkių ir užaugo krūvos nereikalingų daiktų, bet ir atsirado papildomų nešvarumų, pavyzdžiui, ant grindų.