Kaip išvalyti namus nuo neigiamos energijos?

 (15)
Jūs negalite matyti aplink sklandančios energijos plika akimi, bet tikrai galite ją jausti. Turbūt esate girdėję, o gal net patys pajutę, kad kai kurie žmonės laikomi energetiniais vampyrais. Praleidus daugiau laiko greta tokių žmonių jaučiamas nuovargis, išsekimas.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Taip yra ir su namų ar darbo erdvėmis. Ar kada nors teko pabuvoti patalpoje, kur jaučiatės nepatogiai, slogiai? O gal tokioje vietoje dirbate ar gyvenate?

Taigi, jei norite išvalyti neigiamą energiją iš savo namų ar biuro, čia rasite keletą idėjų:

Naudokite jūros druską. Tie kurie vadovaujasi Feng Shui filosofija, patariama naudoti jūros druską. Ji padeda atsikratyti neigiamos energijos ir palaikyti harmoniją namuose. Jūros druska reikia naudoti valant namus: į vandens kibirą įmaišykite 5-6 šaukštus druskos ir šiuo vandeniu išplaukite grindis. Taip pat galite įberti druskos į dubenėlį ir pastatyti namų kampuose, kurie atsisuka į šiaurės rytus. Dubenėlio turinį reikėtų pakeisti kas 2 mėnesius.

Reguliariai tvarkykite namus. Kiekvieną kartą valant namus jūs pašalinate susikaupusią neigiamą energiją. Taip pat dažniau vėdinkite patalpas, grynas oras teigiamai veikia erdvę, kurioje praleidžiate daugiausiai laiko.

Atsikratykite senų daiktų. Senų žurnalų krūvos, nešvarūs, susidėvėję rūbai kaupia neigiamą energiją, todėl išmeskite daiktus, kurių nenaudojate. Nešvarius skalbinius laikykite uždaroje skalbinių dėžėje, nekaupkite purvinų indų, tai neleis namuose pasklisti neigiamai energijai.

Venkite triukšmo. Uždarose erdvėse sukeliamas didelis triukšmas išbalansuoja energetinę harmoniją. Todėl itin garsiai klausytis trankios muzikos, gręžti ar kalti yra nerekomenduojama. Jei to negalite išvengti, sumažinkite daromą žalą atverdami langus.

Medituokite. Praktikuodami meditaciją erdvėse, kuriose praleidžiate daugiausiai laiko. Meditacija teigiamai veikia aplinkos energetiką. Jos metu, žmogus išleidžia iš savęs teigiamą vibraciją ir taip pripildo namus harmonijos.

Kvepinkite namus. Labai naudinga namuose ar darbe deginti žvakes ir smilkalus. Jaukūs kvapai sušildo erdvėje tvyrančią energiją ir taip išsklaido neigiamą energiją.

Perstumdykite baldus. Rytų išminčiai teigia, jog ilgai toje pačioje vietoje stovintys baldai įsiurbia daug neigiamos energijos, todėl jei neturite galimybės įsigyti naujų baldų, perstumdykite juos.

Auginkite gėles. Tikri augalai namams suteikia gyvybės, deguonies ir pripildo namus teigiamos energijos. Todėl rinkitės ne dirbtinę, o tikrą augmeniją.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namui/butui

Specialistės patarimai: kaip sumaniai tvarkyti namus

Savo namus tvarkydamiesi patys, užtrunkame gerokai ilgiau, nei tai daro namų tvarkytoja. Visai ne todėl, kad ji stebuklingai skraido ant šluotos. Tiesiog, sistemingai ir pastoviai tvarkant namus, jiems švarinti nebereikia daugybės valandų. Be to, ji žino dar keletą gudrybių, kuriomis dalijamės ir su jumis.

Numerologijos testas: ką reiškia jūsų namo ar buto numeris

Fengšui šalininkai teigia, kad kiekviena gyvenama patalpa turi savo energiją. Gyvenamosios erdvės ir jos gyventojų gerovei įtakos turi daugybė veiksnių. Vienas, pasak jų, yra buto numeris. Tam kartais pasitelkiamas ir numerologijos mokslas.

Ką daryti, jei indaplovė neišplauna indų iki galo: tipiškos klaidos

Visi, kas namuose turi indaplovę, negali nesutikti, kad tai genialus išradimas, prie kurio labai greit pripranti, ir be jo jau sunkiai įsivaizduoji savo kasdienybę. Tačiau neretai mes indus į ją sudedame bet kaip, o po to stebimės, kodėl pasibaigus plovimo ciklui jie nėra tokie švarūs, kokius tikėjomės išimti.

Kaip gaminti nepaliekant netvarkos virtuvėje

10 patarimų tiems, kas nuolat gamina maistą. Kaip gaminti, kad nesusikauptų krūvos nešvarių indų ir virtuvėje nevyrautų chaosas.

10 genialių būdų, kaip namuose panaudoti kokosų aliejų

Kokosų aliejaus šiais laikais galima rasti kone kiekvienuose namuose – šis produktas ne tik kvapnus, gardus ir sveikas (su sąlyga, kad vartojamas saikingai), bet ir gali pasitarnauti įvairiausioms namų reikmėms. Šiuo aliejumi galima namuose viską valyti, blizginti ir impregnuoti arba iš jo savo rankomis pasigaminti valymo priemonių. Atskleisime 10 būdų, kaip pritaikyti šį aliejų namuose.

Plytelių klijavimas: kokias plyteles rinktis – glazūruotas ar matines?

Renkantis tinkamiausias plyteles savo namų interjerui, pirmiausia reikia apsvarstyti nemažai svarbių su jų dizainu ir medžiagiškumu susijusių aspektų. Vienas iš tokių svarbių apsisprendimų – plytelių užbaigimas. Šiame tekste pristatysime pagrindinius glazūruotų bei matinių plytelių pliusus bei minusus.

Dar negirdėti druskos panaudojimo būdai buityje

Daugelis nebeįsivaizduoja maisto gaminimo be druskos. Tačiau verta prisiminti pamirštus alternatyvius druskos panaudojimo būdus buityje. Juk ji, kaip ir soda arba actas, yra ekologiška priemonė įvairių nešvarumų valymui.

Kiek galima skalbyklėje laikyti drėgnus skalbinius ir ką daryti, jei jie suplėko

Skalbyklė yra viena didžiausių mūsų pagalbininkių namų ruošoje, tačiau mes prie šio prietaiso taip pripratę, kad, pasitaiko, tingime ją įjungti arba pamirštame laiku iš jos išimti drėgnus skalbinius.

Kaip prižiūrėti grikių pagalvę?

Grikių pagalvė yra vienas geriausių pasirinkimų sveikam miegui, tačiau ją naudojant kyla klausimas apie priežiūrą – ar tokią pagalvę galima skalbti? Jei negalima, tada kaip pašalinti dulkes ir nešvarumus?

Kaip panaikinti degėsių kvapą orkaitėje

Sultingo kepsnio gaminimas gali tapti tikru iššūkiu, nes atidarius orkaitę neretai juntamas ne maloniai nosį kutenantis kvapas, o pridegusių riebalų smarvė, kuri neišsivadėja net orkaitei atvėsus. Tam, kad kitą kartą naudojant orkaitę sausainiai neprisigertų degėsių kvapo, būtina imtis visų įmanomų priemonių, kad tas kvapas išnyktų.