Kaip išvalyti namus nuo neigiamos energijos?

 (15)
Jūs negalite matyti aplink sklandančios energijos plika akimi, bet tikrai galite ją jausti. Turbūt esate girdėję, o gal net patys pajutę, kad kai kurie žmonės laikomi energetiniais vampyrais. Praleidus daugiau laiko greta tokių žmonių jaučiamas nuovargis, išsekimas.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Taip yra ir su namų ar darbo erdvėmis. Ar kada nors teko pabuvoti patalpoje, kur jaučiatės nepatogiai, slogiai? O gal tokioje vietoje dirbate ar gyvenate?

Taigi, jei norite išvalyti neigiamą energiją iš savo namų ar biuro, čia rasite keletą idėjų:

Naudokite jūros druską. Tie kurie vadovaujasi Feng Shui filosofija, patariama naudoti jūros druską. Ji padeda atsikratyti neigiamos energijos ir palaikyti harmoniją namuose. Jūros druska reikia naudoti valant namus: į vandens kibirą įmaišykite 5-6 šaukštus druskos ir šiuo vandeniu išplaukite grindis. Taip pat galite įberti druskos į dubenėlį ir pastatyti namų kampuose, kurie atsisuka į šiaurės rytus. Dubenėlio turinį reikėtų pakeisti kas 2 mėnesius.

Reguliariai tvarkykite namus. Kiekvieną kartą valant namus jūs pašalinate susikaupusią neigiamą energiją. Taip pat dažniau vėdinkite patalpas, grynas oras teigiamai veikia erdvę, kurioje praleidžiate daugiausiai laiko.

Atsikratykite senų daiktų. Senų žurnalų krūvos, nešvarūs, susidėvėję rūbai kaupia neigiamą energiją, todėl išmeskite daiktus, kurių nenaudojate. Nešvarius skalbinius laikykite uždaroje skalbinių dėžėje, nekaupkite purvinų indų, tai neleis namuose pasklisti neigiamai energijai.

Venkite triukšmo. Uždarose erdvėse sukeliamas didelis triukšmas išbalansuoja energetinę harmoniją. Todėl itin garsiai klausytis trankios muzikos, gręžti ar kalti yra nerekomenduojama. Jei to negalite išvengti, sumažinkite daromą žalą atverdami langus.

Medituokite. Praktikuodami meditaciją erdvėse, kuriose praleidžiate daugiausiai laiko. Meditacija teigiamai veikia aplinkos energetiką. Jos metu, žmogus išleidžia iš savęs teigiamą vibraciją ir taip pripildo namus harmonijos.

Kvepinkite namus. Labai naudinga namuose ar darbe deginti žvakes ir smilkalus. Jaukūs kvapai sušildo erdvėje tvyrančią energiją ir taip išsklaido neigiamą energiją.

Perstumdykite baldus. Rytų išminčiai teigia, jog ilgai toje pačioje vietoje stovintys baldai įsiurbia daug neigiamos energijos, todėl jei neturite galimybės įsigyti naujų baldų, perstumdykite juos.

Auginkite gėles. Tikri augalai namams suteikia gyvybės, deguonies ir pripildo namus teigiamos energijos. Todėl rinkitės ne dirbtinę, o tikrą augmeniją.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namui/butui

Kaip išsirinkti virdulį ir paruošti skanią arbatą?

Nebūtina važiuoti į Japoniją ar Kiniją. Nebūtina leisti daug pinigų arbatinėse, kurios specializuojasi arbatos virimo mene. Varle.lt maisto ruošimo technikos specialistų manymu, tam, kad galima būtų mėgautis gardžios arbatos magija namie, pakanka žinoti kelis esminius principus ir protingai pasirinkti virdulį.

Paprasti būdai, kaip kovoti su dulkėmis namuose

Namų tvarkymas – darbas ne iš maloniųjų, reikalaujantis ne tik kantrybės, bet ir nemažai laiko. Bene daugiausiai šių resursų reikalauja dulkių valymas, kurios kaupiasi nepastebimai greitai: rodos, dar vakar pavyko viską sėkmingai iškuopti, o šiandien vaizdelis namuose ir vėl nekoks. Nors nuo dulkių pabėgti negali niekas, tačiau yra keli veiksmingi būdai, padedantys sumažinti ne tik jų kiekį, bet ir vargą su jomis kovojant. Kokie jie?

TAUPU ir IŠRADINGA: namų priežiūros gudrybės, apie kurias žino ne visi (1)

Aiškėja, kad banaliausi daiktai, kuriuos naudojame kasdien pagal pirminę jų paskirtį, turi daugybę ne tokių akivaizdžių pritaikymo galimybių.

Patarimai įsirenginėjantiems būstą: kabeliai skiriasi savo kokybe (2)

Įsirenginėjantys butą ar namą dažnai skirstomi į kelias grupes – viską darantys patys, kontroliuojantys procesą ir viską paliekantys profesionalams.

4 nebrangios miegamojo idėjos: šiuolaikiški sprendimai (2)

Įrengiant miegamojo interjerą, sunku būtų įsivaizduoti, kur ir kaip galima būtų sutaupyti. Pasirodo, yra keli būdai, kurių dėka ne tik išvengsite papildomų išlaidų, bet ir sukursite stilingą bei jaukią aplinką poilsiui. Kviečiame pasižvalgyti, kokius nebrangius ir inovatyvius interjero sprendimus galite pritaikyti savo miegamojo kambariui.

Ką apie mus kalba mūsų namai? (1)

Ar Jums gera grįžti į savo namus? Kas Jus pasitinka, kai atveriate namų duris: netvarkos chaosas, o gal tvarkos idilė? Ar pailsite namuose, o gal vos grįžę į juos pasijaučiate labai pavargę?

Išpuoselėta ir elegantiška: sieniniai dušo latakai

GEBERIT sieninis dušo latakas suteikia galimybę įrengti išskirtinio dizaino dušo erdvę. Įmontuotas į sieną, šis gaminys išsiskiria ne tik elegancija, bet ir aiškia planavimo, įrengimo ir priežiūros pridėtine verte.

Skalbimas ir skalbimo priemonių pasirinkimas: praktiniai patarimai

Šiuo metu turime didžiulį skalbimo priemonių pasirinkimą – milteliai, skysčiai, pastos, su įvairiais kvapais, papildomais fermentais, minkštikliais, balikliais. Tačiau, pasak specialistų, mes net neįtariame, kiek daug mūsų ligų susijusios būtent su jais.

Kaip prižiūrėti skalbimo mašiną?

Įsigydami skalbimo mašiną dažniausiai tikimės, kad ji tarnaus mums ne vienerius metus. Tačiau realybė dažnai būna šiek tiek kitokia.

Garso instaliacija namuose: ką reikia žinoti?

Žmogui garsas asocijuojasi su tam tikrais pojūčiais, atsiminimais, padeda atsipalaiduoti, susikaupti arba net sukelia susierzinimą. Norint namuose turėti gerą garsą reikia daug dėmesio skirti aparatūros kokybei. Žmogus, kuris statosi namą ir numato jame būsiant namų kiną, turi pagalvoti ir apie erdvės akustiką, ir tinkamą instaliaciją.