Fengšui paslaptys: kaip pritraukti į namus turtus

Fengšui – senovės kinų filosofinė praktika, kuri gilinasi į žmogaus harmoningo gyvenimo erdvėje paslaptis. Taigi, šios praktikos mokytojai mano, kad klestėjimo sektorių, atsakingą už finansinę gerovę, galima atrasti kiekvienoje patalpoje – ir mažame bute, ir didžiuliame name.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Klestėjimo zona yra pietrytinėje pastato dalyje. Įdomu tai, kad norint pritraukti į namus turtus ir užtikrinti klestėjimą, tereikia perstumdyti baldus ir reikiamose vietose išdėlioti tam tikrus simbolius. Materialinės padėties pagerėjimo ilgai laukti neteks.

Šios filosofijos esmė – či energijos judėjimas, kuris ir gali paskatinti klestėjimą. Jei klestėjimo sektoriuje laikysite pinigus ar brangenybes, jūsų finansinė padėtis pagerės labai greit. Tai pats lengviausias būdas pritraukti či į šią zoną. Fengšui meistrai rekomenduoja klestėjimo sektoriuje kabinete arba miegamajame pakabinti monetas su skylute ir įverta raudona juostele.

Dar vienas finansinio klestėjimo elementas – vadinamasis „pinigų medis“. Tai storalapis iš sukulentų šeimos – kambarinis augalas su storais, mėsingais lapais. Beje, kinai mano, kad bet koks augalas su dideliais lapais pritraukia pinigų srautą. Svarbiausia augalus kruopščiai prižiūrėti, tada jie ne tik džiugins savo grožiu, bet ir gerokai padidins biudžetą.

Jei nemokate ar nenorite rūpintis gyvais augalais, klestėjimo zonoje galite laikyti dirbtinį augalą. Jis gali būti pagamintas iš pusbrangių akmenų arba apkabinėtas miniatiūrinėmis monetomis. Tai, kad augalas dirbtinis, turto zonos neigiamai nepaveiks, o jums nereikės rūpintis laistymu ar jaudintis dėl krentančių lapų. Juk nukritę lapai – lėšų praradimo simbolis.

Fengšui paslaptys: kaip pritraukti į namus turtus
© Shutterstock

Dar vienu klestėjimo simboliu Kinijoje visada laikyta žuvelė. Tikėta, kad akvariumas su auksinėmis žuvelėmis pritraukia į namus turtą. Akvariumas turėtų būti vidutinio dydžio, vanduo jame visada turi būti švarus. Akvariumą geriausia statyti pietrytinėje namų pusėje. Negyvas žuveles reikia iškart pakeisti naujomis.

Jei žuvelių akvariume laikyti nenorite, či energiją galima pritraukti pasitelkus vandens simbolius. Pavyzdžiui, ant pietrytinės sienos galima pakabinti paveikslą, kuriame pavaizduotas čiurlenantis vanduo. Toks paveikslas simbolizuos klestėjimą ir pritrauks į namus turtą.

Taip pat rekomenduojama įsigyti kelias skirtingas statulėles-simbolius, kurios padės pasiekti pageidaują materialinę padėtį (statulėlės jums pasitarnaus tik tuo atveju, jei jūs nemanote, kad jos tik apkrauna namus ir renka dulkes).

Visų pirma, tai varlė su trimis letenomis, burnoje laikanti monetas, kurios simbolizuoja turtus. Geriausia, kad varlė būtų iš aukso ar bent iš geltono metalo. Idealiausia vieta šiam simboliui – svetainė.

Be to, pageidaujamą rezultatą pasiekti gali padėti krištolinės piramidės ir kristalai. Jie sugeba sutelkti teigiamą energiją ir nukreipti ją į materialinės gerovės siekimą.

Fengšui paslaptys: kaip pritraukti į namus turtus
© Shutterstock

Dar vienu klestėjimo simboliu laikomi ametisto akmenukai, kurie, kaip mano kinų fengšui meistrai, pritraukia turtus. Šiam tikslui tinka ir atskiri akmenukai, ir dirbtinis medelis su lapais iš ametisto.
Taip pat klestėjimo zoną aktyvina ir turtus pritraukia Besijuokiančio Budos statulėlė. Jei rasite, įsigykite Budą, sėdintį ant trikojės varlės – kaip sakoma, du viename.

Jei tikėsime rytų filosofija, pinigai jaučia mūsų požiūrį į juos ir atsako mums tuo pačiu. Todėl pinigus reikia mylėti, o ne niekinti, tvarkingai susidėti, o ne bet kur išmėtyti. Piniginę pirkite iš natūralių medžiagų (odos, zomšos), nes pigios piniginės yra persisunkusios skurdo energijos. Tinkamiausios spalvos piniginei – ruda, auksinė ir juoda.

Piniginėje nereikėtų laikyti artimųjų nuotraukų – joms ten ne vieta. Vietoj nuotraukų geriau įsidėkite kinišką monetą su kvadratine skylute – ji į piniginę pritrauks pinigus.

Namuose pinigus patogiausia laikyti vokuose, kurie būtinai turi būti raudonos spalvos. Dar vienas svarbus dalykas pagal fengšui – išsiaiškinti, kam jums reikalingi pinigai. Vieniems pinigai reiškia prestižą ir pagarbą (šlovės zona), kitiems – judėjimo laisvę ir keliones (pagalbininkų zona), tretiems – galimybę užsiimti mėgstama veikla (pavyzdžiui, moksliniais tyrimais) ir negalvoti apie duoną kasdienę (žinių zona). Tokiu atveju reikėtų visų pirma pasirūpinti atitinkamomis zonomis, nes pinigai čia praktiškai niekuo dėti...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namui/butui

Fengšui paslaptys: kaip pritraukti į namus turtus

Fengšui – senovės kinų filosofinė praktika, kuri gilinasi į žmogaus harmoningo gyvenimo erdvėje paslaptis. Taigi, šios praktikos mokytojai mano, kad klestėjimo sektorių, atsakingą už finansinę gerovę, galima atrasti kiekvienoje patalpoje – ir mažame bute, ir didžiuliame name.

11 gudrybių, kurios padės įveikti netvarką namuose

Tvarkinguose namuose jauku, tokiuose namuose mes turime daugiau laisvo laiko, galime gerai pailsėti ir atsipalaiduoti. Daug kam atrodo, kad įveikti netvarką namuose labai sunku. Iš tiesų, jei laikysitės tam tikrų taisyklių, susitvarkyti namus ir palaikyti juose tvarką nereikės didelių pastangų. Pateiksime gudrybių, kurios pakeis jūsų požiūrį į tvarkymąsi.

6 klaidos planuojant mažos vonios remontą

Remontas bute dažnai primena „Tetris“ žaidimą: minimaliame plote reikia sutalpinti maksimalų reikalingų daiktų kiekį. Kalbant apie vonią, reikia sugebėti ją įrengti kompaktiškai, bet tuo pačiu užtikrinti visus patogumus. Pateikiame pagrindines klaidas, kurios gali apsunkinti gyvenimą ir trukdyti džiaugtis užbaigtu remontu.

Kaip skalbti rankšluosčius, kad jie ilgiau tarnautų

Sunku patikėti, bet iš tiesų egzistuoja tam tikros taisyklės, kaip teisingai skalbti rankšluosčius. Tam, kad rankšluosčiai būtų švarūs, užtenka juos įmesti į skalbyklę, tačiau jei norite, kad jie tarnautų kuo ilgiau, vadovaukitės toliau pateiktais patarimais, ir jie net po kelių skalbimų atrodys kaip nauji.

Ekspertės pataria, kaip išsirinkti ir derinti užuolaidas šį sezoną

Tinkamai parinktos užuolaidos akimirksniu gali pakeisti nuotaiką patalpoje, tačiau bent kartą bandę savarankiškai išsirinkti užuolaidas supras – tai ne taip jau lengva, nežinant pagrindinių taisyklių.

Būsto vėdinimas: kodėl tai svarbu ir vasarą, ir žiemą

„Patalpų vėdinimo esmė yra paprasta – oro pritekėjimas į vidų ir jo ištekėjimas į išorę. Jeigu viena iš dalių neveikia – patalpa nevėdinama. O oro cirkuliaciją galima atlikti ir su rekuperacine sistema, ir kitomis technologijomis ar būdais“, – sako Robertas Grigalis, nekilnojamojo turto plėtros įmonės „Eika“ Projektų valdymo departamento direktorius.

Nemaloniausios dėmės virtuvėje: kaip jas pašalinti

Virtuvė – tai tokia vieta, kurioje nuolat kažkas išsipila ir susitepa. O dėmės nuo kai kurių produktų valant tik išsiterlioja, bet neišnyksta. Patarsime, kaip jas pašalinti.

Planuojate statybas vasarą? Dėmesį atkreipkite į namo stogą ir fasadą

Vasarą statybos visuomet suaktyvėja. Dažnas ne tik remontuoja ar renovuoja, bet ir statosi naują būstą. Ką pravartu žinoti prieš pradedant darbus ir kodėl kokybiškos medžiagos kelia namo vertę, atsako statybų ekspertas.

Kaip palaikyti švarą namuose, kad generalinės tvarkos namuose reikėtų kuo rečiau?

Per tam tikrą laiką daugelis iš mūsų namuose užgyvena ne vieną dėžę daiktų. Seni rūbai, įvairios vaikystės relikvijos, kelionių talismanai, dovanos bei daugybė kitų, net ir nedidelių daikčiukų, nugula lentynose, tamsiuose kambariuose ir sandėliukuose. Visgi, turint ribotą erdvę, būtina atsirinkti tai, kas yra vertingiausia, reguliariai atliekant generalinę namų tvarką.

5 originalios lubų dizaino idėjos

Lubos dažnai yra vadinamos penkta kambario siena, kuri kuriant interjerą yra šiek tiek užmirštama ir paprasčiausiai padengiama baltos spalvos dažais. Tačiau net ir nedidelis papildomas dėmesys šiai kambario daliai, gali visiškai pakeisti erdvę ir suteikti jai papildomo charakterio. Pristatome kelias originalias lubų dizaino idėjas.